פרקי ארהב- היום
איזה שינוי מרענן...

פרקי ארהב- היום
איזה שינוי מרענן...

סטפי מתגלה סוף סוף כאישה חזקה ששלחה אתליאם חסר עמוד השדרה לכל הרוחות.

חבל לי שהיא לא עם ביל כי לדעתי הוא באמת אוהב ותה...יפה שנתן לה את המניות.

אני לא מבינה איך רידג יכול להישאר עם ברוק חרי שהיא תומכת ככה בהופ ועוד יש לה את החוצפה להגיד שליאם עשה את הבחירה שלו...ממש.. הוא בגד בסטפי כשנישק את הבת "המוסרית" שלה בחדר האחורי.

לדעתי הם הרסו את הדמות של ברוק שפשוט היתה מושלמת בשני האחרונות והיא חזרה להיות אישה חסרת ערכים או מוסר.
מה שעובד בגיל 20 לא עובד בגיל 60.

sigalit1000

New member
שינוי מאוד מרענן

אני לא מבינה למה לא נותנים אפשרות שמשהו יתפתח באמת בין ביל וסטפי, למה לפסול..... פרק מפתיע

ברוק לגמרי איבדה את זה, איך לקקל אין שום מילה להביע דעה על הדמות שהיא מגלמת אחרי כל כך הרבה שנים.....

השחקנית שמגלמת את סטפי התחתנה בשבוע האחרון במציאות [בסתר, ללא שום תיעוד מהחתונה] בקרוב השחקנית בטח תהיה בהריון במציאות וסטפי החזקה ששלחה את ליאם ודחתה את ביל תצטרך לאבד את האישה החזקה בשביל לשלב את ההריון בסדרה....

לא שזה הפריע להם אי פעם אבל ביל הוא אבא של שני האקסים שלה שהם אחים וזה חולני בפני עצמו.
הוא שכב עם אמא שלה (אם אני לא טועה, ואם לא אז זה בטח יקרה בשלב מסוים) ועם האמא החורגת שלה.
&nbsp
אני דווקא אוהבת אותם יחד אבל אני שמחה שסוף סוף יש דמות נשית שהחליטה שהיא מפסיקה להיות נואשת חסרת דימוי עצמי שמשפילה את עצמה שוב ושוב.

sigalit1000

New member

אולי הם כן יחברו אותה ואת ביל פשוט יבנו את זה עם הזמן.... נראה לאן העלילה תיקח את ביל אם הוא וסטפי לא יהיו יחד וזה אכן סופי.....

למעלה