פרק 14

פרק 14


וול וול וול... תהיתי מה יהיה בפרק הזה אחרי שהאקשן והבלגאן של מלקולם בלאק נגמר. חשבתי שעלול להיות קצת משעמם, אבל סמכתי על הכותבים שלא יהיה. וכמובן שגם הפעם הם לא אכזבו


אז הפעם, באופן טבעי והגיוני, הסיפור של לואיז תפס יותר מקום. חייב לציין שמאוד אהבתי את ההשתלשלות. היה צפוי שיהיה טוויסט ושלא היא באמת הרגה את אבא שלה, אלא האמא המכשפה שלה. רק חבל לי שהיא לא באמת אשפזה אותה. לגמרי מגיע לה
גם אחיה עם מבט הכלכלב התמים שלו. מה שנקרא- שלום שלום, אל תבוא אפילו בחלום. רק תהייה- מה יקרה עכשיו לעתיד הרומנטי של נולן? ושל לואיז?

אז דיוויד מציע לאמילי לחזור להיות אמנדה. אהבתי את המתנה שנתן לה (לא סגור אם זאת הייתה תעודת הלידה שלה או מה, אבל אהבתי את המחווה
). היה מקסים גם לראות אותם רוקדים ביחד ושהיא מבינה שהיא סוף סוף מאושרת
אבל חבל (או מזל?) שזה לא יישאר כך לאורך זמן. זאת בכל זאת נקמה


אז הנקמה של מרגו יצאה לדרך, ואחרי פרסום משעשע במגזין שלה על כך שדיוויד ואמילי הם אולי בני זוג, היא מוצאת הוכחה למעורבות של אמילי בדברים לא חוקיים, רק שגם ג'ק נתפס שם על הדרך. היה נחמד לראות אותה ואת ג'ק מנהלים שיחה נעימה ואולי קצת נזכרים בעבר שלהם. תקופה שבה היא הייתה תמימה יותר. חשבתי לרגע שאולי ינסו להצית את היחסים ביניהם שוב. אבל עכשיו שהיא יודעת שג'ק היה מעורב, האם תבחר להפיל את אמילי וגם אותו על הדרך?


מדהים אותי איך התחולל המהפך הזה בי מלשנוא את בן לממש לחבב אותו.
אז ויקטוריה "הכניסה" ל"חברות" שלה. אהבתי את הסצנה הזאת
ויש נמסיס חדשה
מה יוליד הסיפור הזה? נראה לי חשוד שבדיוק כשהיא לעגה עליה שגם הסודות שלה ייצאו, היא פתאום קיבלה את הטלפון. ובשיחה נאמר לה משהו שבטח ישמח חלק אבל מאוד מעציב אותי- "היה מוות במשפחה". לא, רק לא שרלוט!!
אני מקווה שזאת תהיה אמא שלה או משהו כזה. לא בא לי ששרלוט תמות.

גם הסצנה של ויקטוריה עם דיוויד הייתה נחמדה. אולי גם שם יש תקווה להצתה מחדש של מערכת היחסים? היא הרסה לו את החיים, הוא רצה להרוג אותה, היא איבדה את הבן שלה, הוא מרגיש אשם והיא הצילה את החיים של הבת שלו. could it be?
די נחמד גם שאמילי וויקטוריה הפסיקו את מסע הצלב שלהן אחת נגד השנייה ושמתרכזות כרגע בדברים אחרים. מי יודע לאן יוביל? אבל האם השיחה שוויקטוריה מקבלת תשנה הכל?


ולסיום הדרמטי- אמילי ובן מממשים את הרגשות/יצרים שלהם. זה היה נחמד, עד שג'ק הגיע, ואני סיננתי לטלוויזיה "לא, לא, לא!!!!". זה היה קורע לב
אם נקמה הייתה קיטשית, היינו מצפים שזה יהיה טוויסט שיפריד בין אמילי לג'ק עכשיו לכמה זמן. אבל..... זאת נקמה, והם הוכיחו העונה שהם לא צפויים ומקדמים את העלילה מהר. אז מי יודע? הפרומו של הפרק הבא רומז על הבאות, למי שמעוניין לראות. אעלה אותו יותר מאוחר.

מה חשבתם על הפרק?
 

xokeren

New member


כל מה שיש לי להגיד זה: בן ואמילי

&nbsp
שונאת את מרגו עוד יותא.
 

phoenix force

New member
מה זה ״לא, רק לא שרלוט!!״ ?!?!

הלוואי שזאת שרלוט!
למרות שזה נקמה אז בטח אמא שלה מתה, והחדשה (אני ממש אוהב את השחקנית!) זו בטח אחותה

ונמאס מבן כבר!
ושמרגו תמות!
וגם שרלוט!
וג׳קקקק כל הפרק הוא עצבן, אבל הסוף!! למההההההההההההה?!?!?!?
 
למעלה