פרק 154-אחות שלה

pijamot2

New member
פרק 154-אחות שלה

תקציר הפרק: אגמית, אחותה של ימית מגיעה במפתיע לביקור מולדת שידור חוזר ב-20:05, 23:55 וגם ב-Hot vod young.

Superboi

New member
ממש אהבתי

נדיר שאני אומר את זה על פרקים מהעונות האחרונות, אבל זה היה פרק פשוט טוב!

מעולה

זה התחיל בביקור הגותים, שגרי יכול להזדהות, בדרכו שלו, איתם, המשיך במשחק מצויין ואמין של ימית והסתיים בביקורה של ירדן הראל
. כל אלה מעידים סופית שימית, שכתבה את הפרק עם רובי, כותבת טוב! (ואגב, היא גם הייתה שותפה בכתיבת "סברי מרנן", שיצרו רובי ויניב).

B R A Y E R

New member
מנהל
ימיתיייי../images/Emo99.gif

לא האמנתי שאני אגיד את זה בשום שלב, אבל... ב2 העונות האחרונות כשימית בסביבה אין לי אפילו טיפת געגועים לאלונה! ואני חושב שבאופן רשמי היא לוקחת אותה כבר בהליכה
גם משחקת מצויין, גם מצחיקה, גם כותבת נהדר, יש לה גם אחלה כימיה עם כולם....... פשוט מושלם! ועדיין.. דנה פרידר פשוט מיותרת!!!!!!!

barak97

New member
ירדן הראל ../images/Emo99.gif../images/Emo40.gif

פרק נחמד הרעיון לפרק טוב. לא לגמרי אהבתי אותו. סוף מאולץ כזה... הביצוע של דנה בשיר מזעזע :\

אהבתי מאוד! ../images/Emo13.gif

אחד הפרקים הטובים משתי העונות האחרונות. אני אוהב את השילוב בין רובי לימית בכתיבה! גם את "מלכה קופרמן" אהבתי מאוד! סחתיין עליה. הפרק היה גם מצחיק, גם מעניין, אפילו די מרגש. העלילה של גרי הייתה מאוד אולד פאשן - הרבה אנשים מגיעים להמבורגרי בנושא מסויים ועל הדרך יש הופעה של הפיג'מות בנושא- זה כזה העונות הראשונות! בכללי, היה בנוי טוב, השחקנית של אגמית כרימזטית וכשהשחקן אורח כריזמטי זה תמיד הופך את הפרק לטוב יותר. היו בדיחות קורעות (ימית במסך הלבן, עוד נרחיב על זה, קובי עם "את מכירה אותה מאוד טוב, את יודעת אולי אפילו איזה פרחים היא אוהבת" ובכלל ההתנהגות של אילן וקובי, ה"לורד גרי", והניואנסים הקטנים עם נתן ואגמית), צחקתי לא מעט בפרק. גולת הכותרת? ימית. היא הייתה פשוט *מלכה* בפרק הזה. באמת. תעשו טובה, כנסו לויאודי ותסתכלו שוב על הקטע שבו היא מדברת על אחותה במסך הלבן ועל זה שהיא "בכלל לא מקנאה". בהתחלה אתה חושב נו יופי עכשיו היא כאילו "כן תקנא". אבל היא עושה את זה כל כך טוב, היא על סף בכי, היא אומרת דברים ממש הזויים (כנראה לא שמתם לב כי התרכזתם בהתפרצות שלה
) וזה פשוט יוצא קורע מצחוק ומגניב. טופ נוטץ'.

kuliv

New member
א-ח-ל-ה!

גרי אכן נועד להיות גותי, וכל סצנות ריקוד השטרות היו מעולות! אכן, לורד גרי... שמתי לב שאילן וקובי נכנסו רק בדקה התשיעית. איזה מוזר לראות פרק שבו שניים מהשלישייה נכנסים כל כך מאוחר. לא שזה גרע, חלילה. הפרק היה ממש ממש מהנה. אני דווקא מאוד מחבב את דנה בסדרה (בניגוד לרוב חברי הפורום), אבל השיר הגותי היה באמת נורא. מצחיק איך פעם הלהקה הייתה עושה שירים ממש מצחיקים שכיף לשמוע ובעונות האחרונות פתאום יש להם סאונד ממש אלקטרוני ומעצבן וברוב השירים באמת לא כיף לשמוע אותם. חוץ מב"שיר התסכול" של "תוציא את זה החוצה" וב"הקול כולל הכל" של "פיתוח קול". הם היו מאד מהנים

למעלה