פרק 97

Don Nirtin

New member
אם הזונות רוצחים את מושיקו../images/Emo87.gif

אז אני ארצח את אורי גרוס וכל מי שמעורב שם בטדי הפקות. ברנר & מייקל- ברוך שפטרנו. לכו תתאבדו עכשיו בבקשה.

AVriL AddiCt

New member
טוב שלא הגזמת!

לרצוח? נו באמת.. אני לא חושבת שמושיקו ימות כי דני בא ל 86 כדי להציל אותו בטח הם ישתמשו במזוודה

אז זהו ..

שהם לא יכולים כי לולה שמה פצצה על המזוודה , ומי שייגע בה , " יעוף ... "

AVriL AddiCt

New member
אז אולי ימצאו דרך אחרת?

כי היה את הפרק ההוא שאמרו לעופר שיש עוד חפצים עתיקים שאפשר לנסוע איתם בזמן..אולי עופרה תמצא משהו בחדר הסודי?

:(((((((((((((((((((((((((

איזה (כמעט) סוף עצובבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבב לא מאמינה שזה קרה , פשוט הפוך על הפוך ! .. לא יכולה לחכות למחר , זהו מחר ונגמר , למה רדןן עוזבבבב ! ?@ ;(

barak142

New member
וואו..

הפרק היה לדעתי מותח ממש בחצי השני.... הקטע של ברנר ומייקל- סוף עלוווב ופתטי ואני לא רוצה להמשיך כדי לא להתבזות אבל באמת..תהיו רציניים..מרחתם את הסיפור הזה על עונה שלמה ואתם מסיימים אותו בכזה עולב??פשוט ע-ו-ל-ב! כלכך מזכיר את העונה השניה של הש"ש שנחיי אמר למיקי בשדה תעופה בטלויזיה..והקטע עם החתונה ושלולה מחביאה מישו בחדר הסודי בזמן החתונה(עמליה ועכשיו עופרה)..וזה כלכך ממוחזר ולא מחדש כלום!! .. אבל העיקר שהדברים הבאמת חשובים של הסדרה היו ממש מותחים ועשויים טוב.. גאלה הייתה הכי טובה היום..היא הייתה פשוט מושלמת!!שאפו..

shoham95

New member
אומייגאד! פרק משדיד ומלחיץ! O:

אומייגאד! מצד אחד הפרק היה מטמטם- מותח, יפה, ומייקל וברנר סופסוף ביחד. מצד שני- מלחיץ! אשכרה רעדתי, והמשכתי לרעוד גם אחרי שהפרק נגמר O: קיוויתי שדני הציל את מושיקו אבל... לא! ואפילו מזוודה אין! בעצם... רגע. לא הייתה פה מישהי פעם שכתבה משהו על זה שהיא הייתה בסט של דני הוליווד וראתה קטע מפרק 98, משהו עם זה שדני יוצא מהמזוודה או משהו כזה ואז אוסי שוכבת על הרצפה ולולה יורה במישהו? משהו כזה... זה נותן לי כמה השערות למה שיקרה מחר... אם זה באמת נכון. אה, ואני בכלל לא רואה את הפרק מחר! כי אני לא בבית בערב... טוב אני אראה ביס מקס, אבל מבאס שאני אצטרך לחכות עד יום רביעי...

l Danielle l

New member
משדיד...פחח אהבתי...ו...

תגיד שמעת אולי על ספוילר??? דיי נו למה להרוס!!!!!!!!!1

l Danielle l

New member
לאאאאאאאאאאאא:( לא מושיקו!!!!!!!!

בואנה יא בני של זונות למה את מושיקו הדבר הכי מושלם בסדרה? !!!!!!!!!!!!!@ #$% ^%*&)O*&(*)_

Princess Galush

New member
לאאאאאא מושיקו../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

פרק טוב - הלב שלי קפץ פעמיים, גם בהתחלה וגם בסוף... אווווווף למה?! למה מושיקו?! הוא הדמות הכי טובה ומעניינת בסדרה הזאת, היחידה שלא חוזרת על עצמה כמו תקליט שבור!! (חוץ מרינגו אהובי החתיך האחד והיחיד) מייקל וברנר - אני לא יודעת אם לשמוח על זה שזה סופסוף נגמר אחרי עונה שלמה, כל המריחה הזאת שיכלו לסיים בפחות מ10 פרקים, או להיות עצובה שתכלס יצאה סצינה דיי מפוספסת

פרק מעולה, עצום ואדיר!

ראיתי אותו פעמיים, ובפעם השנייה כבר חשבתי לעצמי "למה לעזאזאל הם מורחים את הזמן.." [עם כל הקטעים של מייקל וברנר, חיים ואהובה והחבורה וכל זה..] התוכנית השניה של לולה ואוסי מעולה! לא חשבתי שככה זה יקרה, רק באמצע נפל לי האסימון. זה באמת היה מלחיץ, כשאוסי ירתה כדי שיראו שהאקדחים פועלים. הייתי בטוחה שהיא לא הספיקה לירות במושיקו. נראה לי שדני יצליח להציל אותו, הרי זאת הפואנטה של העונה הזאת.. ומושיקו באמת דמות מעולה, שלא חוזרת על עצמה בכל פרק מחדש, ומשגעת אותנו עם חפירות..

ש י ר ד ן

New member
יאא לא יכולתי שלא לשים לב למשהו ממש מגניב!!!

אבל רק בצפייה השנייה :p בכל אופן, כשרואים ב68 שלדניאלה יש דקירות כאלו יש ברקע את השיר שניגנו ב"בחזרה לעתיד" הראשון כשמרטי כמעט נעלם ואז ההורים שלו התנשקו XD זה כזה מגניב! חוצמזה, הפרק היה ממש טוב, עיצבן אותי קצת שסיימו ככה עם ברנר ומייקל בכזה דיליי אבל היה מגניב שהם אמרו אותו דבר ביחד XD זהו אני רק מחכה שעופרה תמצא כבר את הדבר הזה של הרדיו XD

למעלה