פשע מן העבר

TheCharm

New member
פשע מן העבר

וואי איזה פרק הזוי! ת'אמת בהתחלה כשאימא של אדווין/דניאלה פתחה את הדלת, כזה חשבתי סתם בצחוק לרגע כשהם אמרו אנחחנו בקשר לאדווין אז חשבתי שהיא אדווין והיא עשתה ניתוח לשינוי מין. ואז איזה כמה דקות אחרי זה מגלים שאדווין באמת עשה ניתוח לשינוי מין!!! זה היה כזה גדול וקורעעעעעעע אבל בכלל היה הזוי ברמות והילד הזה שמכה בחורות, זה זה מברינג איט און!

סדרה מדהימה!!

הייתי כמה דקות עם פה פעור כשגילו שדניאלה זה גבר,אבל מהרגע הראשון שראיתי אותה היה בה משהו מוזר,אבל לא העליתי על דעתי שהיא גבר!

adi121

New member
היא מאוד יפה יחסית לגבר..

הסוף היה מאוד עצוב.. הוא היה כל כך קרוב אליה לפני שהתאבדה.. חמוד הילד הזה

ועוד פרק מצויין...

אני נדהם מהסדרה הזאת משבוע לשבוע. |סגידה| לג'רי ברוקהיימר. רק חבל שהעפתי מבט בשרשור לפני שראיתי את השידור החוזר והרסתי לעצמי את זה שהיא הייתה גבר פעם
לא נורא- גם ככה הפרק היה מצויין. ואממ - זאת פעם ראשונה שלא עצרו אף אחד בסוף נכון? לא זכור לי שהיו עוד מקרים שהמוות התברר כהתאבדות (אבל כמובן שבשעה 3:00 לפנות בוקר וכשאני חצי ישן אני בקושי זוכר איך קוראים לי אז אולי אני טועה).

TheCharm

New member
היו צריכים לעצור את ג'ון

או מה שלא היה משו. זה מברינג איט און. הילד המכה. האיש המכה. כי הוא כאילו הכה את אישתו :/

n l m

New member
אמממ.......

בפרק עם הילד בקופסא לא עצרו אף אחד כי זה היה הריגה חוץ מזה והפרק אתמול אני באמת לא מצליח להזכר בעוד מקרה אבל אתמול זה היה המקרה הראשון שבעצם לא התברר כפשע תקדים טוב אבל לפי דעתי הם היו צריכים לבטל את הקטע של הילד הנשלט ע"י אבא שלו כי אני אישית הרגשתי קצת מחזור כאן שהפריע לי

דווקא עד שקראתי את ההודעה שלך...

בכלל לא זכרתי את המקרה הקודם עם האבא השולט... (עוד פרק טוב ד"א).

חחחחחחחח גם מזה שכחתי...

אני דווקא התכוונתי לילד שהביא בנות לאבא שלו, ואבא שלו אנס אותן...

n l m

New member
גם אני התכוונתי לזה

הילד מהכדורסל דווקא הלך הפוך מאסבסא שלו בכך שוויתר על המשחק מה שגרם לרצח הוא ממש לא נשלט על ידיו

adi121

New member
היה עוד מקרה התאבדות

עם האמא והילדה שלה בת 6 טויה שהיא חשבה שהעובד הסוציאלי בא אליה הביתה אחרי שהיא גירשה אותו והיא פחדה שהוא יעשה לה משהו אז היא לקחה את הבת שלה וקפצה מהחלון.. הילדה נהרגה והיא הייתה שנתיים בתרדמה הפרק עם הפרפרים.. זה היה בתחילת העונה

n l m

New member
זה לא היה התאבדות

זה היה רצח אומנם מתוך כוונה טובה אבל זה היה רצח דרך אגב זה היה הפרק האהוב עליי

JoHnYmYsTeR

New member
סדרה מצוינת-ופרק ענק....

ראו שהיא מעופפת,אבל לא תיארתי לעצמי בחיים שהיא בן... וכן היה פרק שלא עצרו אף אחד.. שהיה ת'פרק "פרפרים" אני חושב,עם הילדה הקטנה.. שהיא קפצה איתה מהחלון והילדה מתה.. בסוף האמא נשלחה למוסד פסיכאטרי כי היתה לה בעיה בראש בגלל הנפילה

RockBoy2

New member
היה עוד פרק...שמצאו ילד בקופסא בשנת

שמצאו ילד בקופסא בשנת 1958 והתברר שאימו הנזירה שמה אותו שם כי הוא עמד למות.דרך אגב היום ישודר הפרק הזה ב-22:45

למעלה