פתאום אבא

פתאום אבא

באם אתם הורים חדשים לילד ראשון ושלב "המעבר להורות" מהווה עבורכם סוגיה חשובה ומשמעותית בהתפתחותה של משפחתכם החדשה, בטח תגלו עניין בתוכנית אינטרנטית ייחודית שמוצעת לאבות חדשים שיש להם ילד/ה עד גיל שנה המתבצעת במסגרת מחקר של אוניברסיטת בן גוריון .
התוכנית פותחת צוהר בפני האבות החדשים לאותם נושאים רלוונטיים מעוררי עניין הנוגעים לדילמות והחוויות של הגברים בשלב "המעבר לאבהות", איתם הם נדרשים להתמודד עם כניסת תינוק/ת חדש/ה למשפחה החדשה. להלן עדויות של אבות שהשתתפו בתוכנית :
כך סיפר א': " ההשתתפות בתוכנית חידדה לי את המחשבה.....כשמדברים עם חברים זה נראה אחרת ובקבוצה זה היה אחרת, לא נכנסים לעומק העניין עם החברים....". כך תיאר ל' : " אני ראשון מהחבורה שלי שיש לו ילד ולא הייתה לי אפשרות לדבר עם אף אחד.....כל הנושאים שעלו בקבוצה לא היו מוכרים לי ולא שוחחתי עליהם עם אחרים".
מי מתאים ?
אבות חדשים לתינוק/ת ראשון/ה עד גיל שנה.
מה בתוכנית ?
התוכנית מפגישה אבות חדשים לשיחה קבוצתית ייחודית באמצעות שימוש באינטרנט ללא צורך לצאת מהבית וכוללת מילויי שאלון ממוחשב.
אתם מוזמנים להיכנס לאתר התוכנית, בו תמצאו הסבר מפורט על קבוצת השיח הייחודית והשאלון המצורף למילויי:
חפשו אותנו בפייסבוק: פתאום אבא
אנו נשמח לצרף אתכם לאלה שכבר חוו , כמובן נשמח לענות על כל שאלה שתופנה לצוות התוכנית:
ela. [email protected]
תודה, צוות התוכנית !

למעלה