פתיחת דף אינטרנט מ VB.NET

ofirsd

New member
פתיחת דף אינטרנט מ VB.NET

שלום לכולם, איך אני יכול לפתוח דף אינטרנט בחלון חדש (כאשר אני אקבע את גודל החלון) מתוך אפליקציה ב VB.NET? יש לציין כי הפרוייקט עצמו הוא אתר אינטרנט ב ASP.NET, כאשר הקוד האחורי נכתב ב VB.NET. כלומר אני מעוניין שבלחיצת כפתור בתוך האתר שלי, יפתח חלון נוסף עם דף אינטרנט. זה מה שאמור להחליף בעצם את ה MESSAGEBOX שלא קיים מן הסתם ב ASP ומזל טוב על הפורום החדש.

IgalR

New member
איך לרנדר את קוד צד הלקוח ?

אני היתי הולך על מודל ה WEBFORMS וכותב USERCONTROL לשימוש רב פעמי.

gilad g

New member
למה אתה מתכוון../images/Emo35.gif

לכתוב יוזר קונטרול שהתפקיד שלו זה לרנדר סקריפט של צד לקוח (פתיחת חלון, במקרה הזה)

IgalR

New member
נניח שהמטרה היא ליצור כפתור

שפותח CONFIRM ואח"כ מבצע SUBMIT . אני היתי כותב קונטרול ומוסיף לו :
<usercontrol:superbutton msgtype="confirm|msgbox" msg2display="text">​
כך שאם אצטרך אצטרך לשים כפתור נוסף זה יגזול בידיוק אלפית שניה והכי חשוב כל אחד יוכל לשים כזה פקד בדף או לשנות את המאפיינים שלו . ואם אצטרך את ההודעות לשלוף מתוך DB זה גם כן יהיה פשוט מאוד . תחשוב על מצב שיש בקונטרול הזה קצת פונקציות JS אם תשים שני פקדים בדף קטעי הJS ישוכפלו גם לזה מודל הWEBFORMS יש מענה פשוט ליישום .

IgalR

New member
שוב הטקסט מיושר עם קצת תוספות .

כך שאם אצטרך אצטרך לשים כפתור נוסף זה יגזול בידיוק אלפית שניה והכי חשוב כל אחד יוכל לשים כזה פקד בדף או לשנות את המאפיינים שלו . ואם אצטרך את ההודעות לשלוף מתוך DB זה גם כן יהיה פשוט מאוד . תחשוב על מצב שיש בקונטרול הזה קצת פונקציות JS אם תשים שני פקדים בדף קטעי הJS ישוכפלו גם לזה מודל הWEBFORMS יש מענה פשוט ליישום . ואחרי השעושים סבמיט לטופס למה לשלוש את ההודעות שוב מתוך הDB ברוב המקרים אפשר להשתמש בVIEWSTATE .

ofirsd

New member
אפשר להשתמש עם JS

אבל אין לי מושג כ"כ איך. הטיפול בלחיצה של הכפתור נעשה בצד השרת. איך בדיוק אני קורא ל קוד JS דרך צד השרת?

IgalR

New member
במקרה נתקלתי בלינק .

נראה לי דיי קרוב למה שאתה מנסה לעשות .

למעלה