פתיחת העונה במרכז לקבלה

davidya1

New member
פתיחת העונה במרכז לקבלה../images/Emo13.gif

יום ה 27.4.06 מהשעה 18:00 תל-אביב בן עמי 14 ליד כיכר דיזנגוף בתוכנית :הרצאה מרתקת בנושא "עוצמת הקבלה" כלים מעשיים לשימוש יומיומי,סוללים את הדרך להצלחה והתפתחות אישית מתאימים לכל אחד. הרצאה תנתן בשעות 19:30 ו 21:00 איפיון אישי ע"פ אסטרולוגיה קבלית אפיון אישי עפ"י ע"ב שמות *מותנה בתאום מראש ואינו כלול בתשלום *הטלפון לתאום 1800-32-26-26 דוכנים ,מוסיקה ואוירה מיוחדת השתתפות בהפנינג אינה כרוכה בתשלום סניף חיפה יום ראשון 7.5.06 בשעה 19:00 סניף ירושלים 27.4.06 17:00 טלפון לבירורים 1800-32-32-26 "לחויית הקבלה יעד אחד והוא להחזיר לאנושות חיים ללא סבל וחורבן" הרב המקובל ברג לפורום קבלה www.hydepark.co.il/hydepark/forum.asp?forum_id=9137

לקשמי

New member
רוצה לפרסם?

פנה לתפוז שיבנו לך באנר, בתשלום. הפורום הוא לא מקום לפרסום, גם אם אין לו מנהל.

גוגאל

New member
ברג ושותפיו,הנם פושעים וסוחטי כספים

לכן יש לברוח כמו מאש.ישנן תלונות במשטרה על סחיטה האיש חי חיי פאר ומטיף לחיי פשטות. והמבין יבין...

davidya1

New member
האם אתה חושב

שאנשים מחפשים כאן שינאה,שקרים,לשון הרע והפחדה? אתה חושב שכך תוכלו להחזיר אנשים בתשובה? הסביר פעם בעל שם טוב שאם הוא רואה דבר מה שלילי על חברו כנראה שמשהו לא נקיא אצלך בפנים. ועל כך כתבו חז"ל המשפט הפוסל במומו פוסל. זאת אומרת אם אנחנו מאשימים את הזולת דבר מה הבעיה הזאת בעצם אצלינו. אתה טוען יש סחיטה וחקירות במשטרה. האמת שהייתה חקירה אחת שאורגנה היטב על ידי ארגון דתי שניצל מצב קשה של בן אדם וגרר אותו להגיש תלונה.כמובן שחקירה לא העלתה דבר. והחוקר התנצל בפני הנחקר רב שאול יודקביץ. אך לפי דברי החז"ל מעניין למה דווקה אתם(אנשים דתיים) באים למרכז לקבלה בטענה זו.אולי רצף שמות הבא יכול להסביר. אריה דרעי,יאיר לוי,בניזרי,רב הראשי אשכנזי,רב הראשי הספרדי. אבל למה דווקה בסחיטה אתם מאשימים. רק על תמיכה בהתנתקות קיבלה מפלגת יהדות התורה 690 מיליון שקל. הסכם קואליצוני האחרון אם ש"ס יעלה למדינה 2 מיליארד שקל במשך 2 עסורים האחרונים מפלגות חרדיות שמשו כלשון מאזניים במלחמה בין שמאל לימין.בתקופה הזו הם קיבלו עשרות רבות של מיליארדי שקלים. הכסף נלקח בניגוד לרצונו של הרוב החילוני בניגוד ממרכז לקבלה שלא רק שלא מקבל אגורה אחת מקופת המדינה אלה אפילו משלם מס הכנסה ותורם לה. אז לפני שאתה בא למישהו בטענות תסתכלו קודם פנימה על הנעשה אצלכם. ויש לכך סיבה אחת פשוטה.היגעת לעולם לתקן את עצמך וחברה שבא אתה גר. ולא אותי וחברה שבא אני גר.כי זה תפקיד שלי. תודה על ביקורת הבונה ובהצלחה דוד.

אתה מדבר לשון הרע גמור ../images/Emo128.gif

אתה מזכיר שמות של אנשים, ואני לא רוצה להיות חלק מזה. עם כל "התורה" שלמדת "במרכז הקבלה" יש להתפלא מאין שנאת החינם הזו באה לך.. וכי מה תלין על החברה הדתית בישראל? וכי אנחנו לא משלמים מיסים?! הכסף עליו אתה מדבר ניתן אותו הדבר גם למפלגות חילוניות! מעניין שגם אצלהם יש סחיטה,ושוחד! וגם את כספי המיסים שלי,לוקחים בניגוד לרצוני, כדי להגשים "תרבות חילונית"(כמו "הבימה",משחקי כדורסל וכו') רפואה שלמה במהרה,אמן!

אין ראוי לקרוא לו רב! ../images/Emo128.gif

וחכמי ישראל ,וגדולי הדור הזהירו מפניו! לא להתקרב אליו ולא אל ה"מרכז" שלו!
בקרוב יבוא משיח אמן,וכל הטינופת והבילבולים ימחקו מן העולם, והאמת תתגלה.

davidya1

New member
אחד מגדולי המקובלים במאה 20

מחבר פרוש מעלות הסולם לתיקוני זהר רב יהודה צבי ברנדוין הסמיך את הרב ברג לרב ומקובל.במערכת יחסים בין רב ברנדווין לרב ברג ראיתי דבר שלעולם לא ראיתי ביחסים בין מקובל לתלמידו. עוד בהיותו מורה של רב ברג הוא קרה לו במכתבים מורנו רבינו. שבוע טוב דוד

הוא מזוייף!לוקח כסף על גבי התורה!!

איזה מקובל לוקח כסף על חשבון התורה?? פשוט תתבייש לך! כל גדולי הדור והפוסקים של ימנו יצאו נגדו! וכולם חרצו אמירה אחת - לא להתקרב אליו! אני מקווה שתתרפא רפואה שלמה מהבלבול בו אתה נמצא!

davidya1

New member
איכה

תקשיבי אין לי עניין בויקוח ואני לא שונא את הדתיים ובטח שאין לי סיבה לשנוא אותך(אני לא מכיר אותך) יש לי חברים דתיים. רק לצערי הרב מניע אותך שינאה עיוורת ורצון להכפיש משהו את לא מכירה רק מכיוון שמישהו אמר לך,פסק לך וציווה אותך. כמו כן לצערי הרב יש לך ידע מועט מאוד בתחום הקבלה ואת לא מכירה את מהגי המקובלים. רב גוטליב(לא קשור למרכז לקבלה)כתב ספר ששמו "הסולם". בו הוא מתאר את חייו של גדול המקובלים של המאה 20 רב יהודה הלוי אשלג בעל פרוש הסולם לספר הזהר. אז מתואר בספר שרב אשלג לקח מתלמידיו תשלום כל כך גבוה שלפעמים לא יכלו להכנס לשעריו.מה שהם עשו הם אספו את הכסף כדי להכניס כמה נציגים ואלה לימדו את השער. ולכן תענה שלך ממש לא נכונה.אין בעיה לקחת כסף בעד לימוד התורה אם מדובר בגיוס כספים למטרות שבקדושה. ד"א במדינה מתוקנת כמו ארצות הברית שבא יש הפרדה בין דת למדינה בעבור ללימוד בישיבה צריך לשלם. אין לי כוונה להתווכח איתך .אלה רק רציתי לידע אותך שבכל מקום שבו הייתי במרכז לקבלה אם כל מנהל במרכז לקבלה שפגשתי תמיד ראיתי את אנשים הגונים שדואגים שכל הכספים ילכו להחזקת המקום ולמטרות רוחניות ולא לתועלת עצמם. וכל מה שאמרת על הרב ברג הוא לשון הרע. עוד פעם רק רציתי להודיע לך תעשי אם זה מה שאת רוצה. בנוגע לחלק מהדברים שכתבתי אני רוצה להתנצל בפניך. לא הייתה לי כוונה לפגוע. רק להבהיר שיש בינכם הרבה יותר כסף,קניות ומכירות . בהצלחה דוד

ויכוח?חבל שאתה רואה זאת כך!

דווקא ראיתי זאת כדיון. עוד דבר- 3300 שנה אנחנו הולכים אחרי המנהיגים הרוחניים שלנו. המנהיגות הרוחנית הזו עוברת מדור לדור,מאב לבן.מרב לתלמידו. הם מראים לנו את הדרך על פי התורה! על פי ציווי אלוקי! אתה מערער בכוחו של הרב עובדיה יוסף שליט"א!? אתה מערער על כבודו של הרב מרדכי אליהו שליט"א?! אתה מערער על כבודו של הרב חיים קניבסקי שליט"א!? כל אלה ועוד רבים מפוסקי הדור(גם מרבני הציונות הדתית וגם מרבני הציבור החרדי!) קבעו נחרצות לא להתקרב אל אותו "הרב" ברג ! וזהו בפרוש לא לשון הרע,כי יש הלכה (אם תלמד- תוכל לדעת!!!!) שאומרת שמותר לומר דברים רעים כדי להזהיר את החבר'ה מאדם רע ,ו"משיח שקר" שכמותו!מה שאתה עושה כרגע- אתה עובר על איסור תורה חמור מאד!!! וזה להתחבר לאדם לא טוב!!!! שתבריא בקרוב אמן!! אם אתה רוצה תמסור לי את שמך ושם אימך,ואני אתפלל עליך!!

למעלה