פתיחת הפורום

ינסון

New member
בהצלחה

בדיוק בזמן.... זוהי האופציה שאני שוקלת עכשיו... מחכה לראות איך נצליח ללמוד מהפורום הזה..... יונת

מירבי*

New member
פתיחת הפורום

בשעה טובה, נפתח היום פורום פונדקאות. אני מזמינה אתכם לשאול שאלות, להתלבט יחד ולספר על הקשר שלכם לנושא. מירבי*

1נוש1

New member
חשוב מאוד

סוף סוף משהו שחיכינו לו.. אני מקווה שאכן יידעו לנצל את הידע הנסיון של מנהלת הפורם שאין ספק שיש בידיה..ואני אומרת זאת מנסיון.. שיהיה בהצלחה

מירבי*

New member
תודה נוש, וברוכה הבאה.

ברוכה הבאה לפורום פונדקאות, אשמח לסייע. מירבי*

נועם@בת

New member
ברכות לפתיחת הפורום ../images/Emo57.gif ../images/Emo57.gif

מקווה שתיצרי פה בית אמיתי לכל אותן זוגות שזקוקים כל כך לבית הזה. אין לי ספק שיש לך המון מה לתת כאן, ושיהיו מי שירצו לקבל. המון המון
נועם

שרילי

New member
מברוק על הפורום!!!../images/Emo41.gif../images/Emo20.gif../images/Emo41.gif../images/Emo20.gif

תתחדשו על הפורום שאני בטוחה שיעזור להמון אנשים. ביי שירלי

מירבי*

New member
ברוכה הבאה שירלי../images/Emo39.gif

תודה על הברכות, אני מקווה שהפורום הזה ישמש בית לכל מי שיש לו קירבה לנושא הפונדקאות. מירבי*

מזל טוב לפורום חשוב זה../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

מאחלת שכל מי שמחפשת מענה תמצא את מבוקשה. ממני השכנה מפורום פוריות

דניאו

New member
בהצלחה מירבי !!!../images/Emo50.gif../images/Emo45.gif

מירב היקרה ! כל הכבוד על היוזמה, ההתמדה והמסירות אשר את הפרי הראשון שלהם את רואה בפורום הזה אותו את מנהלת והפרי הסופי יהיה תוצר תהליך פונדקאות מוצלח. שיהיה לך בהצלחה כאן ובפרויקט האישי והיקר שלך. בזכותך זוגות המתלבטים, חוששים, או הנמצאים כבר בתהליך פונדקאות ימצאו כאן אוזן קשבת, מידע ומעל הכל סביבה חמה ותומכת. הצליחי.....מאחל מכל הלב דני

מירבי*

New member
תודה דני../images/Emo20.gif

אני אכן מקווה שזוגות רבים המתלבטים ומתחבטים אם פונדקאות זו הדרך יגיעו לכאן ויחד ננסה לבחון את האפשרויות ולהפוך את הכל לאפשרי. תודה מירבי*

ברכות על פתיחת פורום חשוב זה

מקווה ומאמינה שישמש מקור מידע ותמיכה לחבריו. מרב

הרמוניה

New member
רוצה להוסיף את צרור בירכותי../images/Emo39.gif

יש לי זוג חברים עם תאומים מתוקים מפונדקאות בארה"ב אני אראה אם אפשר יהיה לענין אותם בפורום הזה-לתרום מנסיונם הרבה הצלחה הרמוניה

מירבי*

New member
היי הרמוניה, תודה../images/Emo20.gif

תודה על הברכות, ענייני את ידידיך זה ודאי יכול להועיל לכולנו כאן לשמוע ע סיפורי הצלחה, אפע"פ שהפונדקאות בארה"ב שונה מאוד מזו שכאן. תודה מירבי*

למעלה