פתיח הסדרה

Woogyman

New member
פתיח הסדרה ../images/Emo110.gif

איזה פתיח אהבתם יותר? הקודם (עם הבגדים) או החדש? החדש ממש יפה, ומציג בצורה נורמאלית את שמות השחקנים, אבל אני לא חושב שזה חכם בשביל סדרה להחליף פתיח באמצע. מילא את הקטעי וידאו, אבל לא את המנגינה. סדרה הופכת להיות מזוהה עם המנגינה שלה אחרי כמה זמן, ולהחליף את זה לא מומלץ. מה דעתכם?

cutie pooh

New member
לדעתי... ../images/Emo9.gif

החדש יותר יפה ומאורגן, אבל הישן יותר חמוד כזה

SaberTooth

New member
אמממ....

אני דווקא מעדיף את הישן... זה עם הבגדים. תמיד הייתי מצפה בקוצר רוח לראות איזה בגד תלבש סברינה הפעם
גם החדש נחמד... אבל אני לא אוהב את הרעיון של הכוכבים בבועות
אני מסכים, אני לא חושב שהחלפת המוזיקה בפתיח זה רעיון כל כך טוב, טוב, אבל... שיהיה.

PorkchoP

New member
אני מסכים../images/Emo18.gif

לא אהבתי את הרעיון של הבועות והעדפתי את המוזיקה הקודמת ואני גם מסכים עם סם שזה לא טוב להחליף מוזיקה באמצע... אבל בכל זאת בגדול אני מעדיף את הפתיח הזה

Phoebe again

New member
לדעתי, הפתיח החדש הרבה יותר ../images/Emo54.gif

מתאים מהקודם. הקודם היה חמוד וקליל, אבל הוא פשוט לא הציג את כל השחקנים כראוי... בקשר לעניין עם המנגינה... בקטע הזה, אני שוב מסכימה איתך, היו צריכים לנחליף רק את קטעי הווידאו, ולהשאיר את המוזיקה כמו שהיא.

אממ

מצד אחד אני אוהב את הפתיחה מבחינת ה"וידאו" - עשו את זה ממש יפה... אבל ללא ספק המוזיקה הקודמת הייתה עדיפה... וגם אהבתי שכל פעם היא הייתה אומרת משהו אחר בסוף... אבל עכשיו בכלל כל הדעה שלי השתנתה כי אתמול ראיתי את הפתיחה של העונה השישית - ממש יפה! אפשר להוריד מ (זה לא להורדת פרקים - דונט וורי): www.vidiot.com/Sabrina

אפרופו הפתיח: שאלה למי שראה עונה 6

יש למישהו מושג איך קוראים לשיר+מבצע של השיר ברקע של הפתיחה? אהבתי אותו...

Salem

New member
הישן היה מדהים

לדעתי לפחות... מאוד שנון!
זה... מאוד קלאסי... רגוע אבל יפה. החדש של העונה השישית (עדיין לא ראיתי את השביעית) והחמישית נחמד מאוד גם

גל1234

New member
אהבתי יותר תקודם

אולי זה בגלל שאני רגיל אליו ועוד מעט זה ישתנה אבל הישן נראה לי יותר יפה

DANA Gi®L

New member
שניהם לא משהו...

מקרטעים במקצת כמו כלב תלת-רגלי. בכל אופן, אם כבר עלי לבחור 1, אני מעדיפה את הנוכחי. הקודם היה מעיק ודפקטיבי מדי.

למעלה