|?פתרון בעיות פוריות באמצעות רפלקסולוגיה

• פותח הנושא i11
  • פורסם בתאריך

i11

New member
|?פתרון בעיות פוריות באמצעות רפלקסולוגיה../images/Emo12.gif

היי לכולם התחלתי תהליך על מנת להכנס להריון בהזרעה. עברתי את כל הבדיקות ואף התחלתי מעקב ביוץ מסודר בבי"ח. באולטרסאונד ראו שחלה פוליציסטית וחוסר איזון הורמונלי (רמת ההורמונים לא תאמה את התפתחות הזקיק). רופאים כמובן מיד ממליצים על איקקלומין כפתרון להסדרת ביוץ. אני ממש לא בעד החדרת הורמונים שעלולים להזיק לגוף. עצרתי את התהליך ואני מתלבטת כרגע לגבי טיפול אלטרנטיבי כדי לבדוק את כל האופציות לפני שאפנה לתרופות ההורמונליות. רציתי לדעת האם רפלקסולוגיה יכולה לעזור ו ולגרום לאיזון הורמונלי שיאפשר לי להכנס להריון באופן טבעי ללא כדורים או זריקות? האם מישהו יכול להמליץ על טיפול ו/או מטפל שיכול לעזור במצב כזה? אם אכן יש אפשרות כזו ,האם זה תהליך ארוך כדי להגיע לאיזון מיטבי? אשמח לקבל תשובה בהקדם, אובדת עצות ממש... תודה ויום טוב

שלום לך

ראשית ניתן באמצעות הרפלקסולוגיה לסייע באיזון הההורמונאלי בגוף ובכך לסייע לו להקלט ביעילות. אני בטיפולים משלבת גם תזונה שהיא כלי תומך מאוד, כהכנת הגוף לתהליך המיוחד של ההריון עצמו. שנית, אפשר לשלב את הטיפול הרפלקסולוגי עם הטיפול הקונבנציונלי. גם וגם. מה שעוד עושה הטיפול הוא להוריד את רמת המתח הנפשי, כדי שלא תהיי אובדת עצות רביד

שלום לך ../images/Emo13.gif

הטיפול הרפלקסולוגי בהחלט יכול לעזור ולתמוך בך לאורך כל התהליך. באופן אישי אני מאוד מאמינה בטיפולים שהרפואה המשלימה יכולה להציע לך. יש לי חברה קרובה שבעזרת דיקור ורפלקסולוגיה יחד היא החלה לקבל מחזור באופן סדיר (המחזור שלה היה מופיע אחת למס' חודשים, אם בכלל) וחברה נוספת שעברה 12 מחזורי פוריות קונבנציונאלים ללא הצלחה אך כשהיא ובעלה החליטו לעשות שינוי כלשהו בתזונה, קיבלו טיפול רפלקסולוגיה, ודיקור היא בסופו של דבר נכנסה להריון בהזרעה. כך שלטעמי האמונה היא חלק מאוד חשוב וטיפולי רפלקסולוגיה לא פחות! יש מטפלים מקצועיים בתחום שיוכלו לתת לך את המענה במידה ואת צריכה עדכני רק אל תרגישי אובדת עצות.. חייכי!! סופ"ש נעים ובהצלחה

i11

New member
תודה../images/Emo13.gif

אני בהחלט שוקלת להשתמש בעזרה מהתחום הזה. אני מאמינה שזה עוזר לכן פניתי לפורום. אשמח לקבל המלצות על מטפלים טובים המתמחים התחום בעיות פריון תודה רבה מראש וסופש נעים

i11

New member
../images/Emo201.gif

חפשת מטפלים מאזור המרכז. אני חושבת שאעדיף מטפלים במגע משום שקצת קשה לי להתחבר לדברים אחרים. הייתי ביעוץ אצל נתורופתית שמשלבת כל מיני טכניקות ואני לא מתחברת לזה כל כך. נשימות צ'אקרות צבעים וכו'. צריך להאמין בדרך הזו כדי שזה יצליח לדעתי , לכן בחרתי להתייעץ בפורום הזה כדי לקבל מידע על טפולים שיכולים לעזור לי לדעתי ושיהייה לי קל יותר להתחבר אליהם

rmodai

New member
עיסוי וטיפול במגע

שלום אשמח לעזור אני מטפלת הוליסטית במגע ועובדת בקיבוץ גזר בקליניקה פרטית. אני עושה עיסויים במגוון טכניקות וביו ארגיה משלבת גם קלפים טיפוליים ואיזון ארגטי בטיפול מגע בשמנים טבעיים ותמציות ארומטיות. דברי איתי ואתן לך פרטים. רות מודעי - 052-8933430 ובהצלחה בכל דרך שתבחרי. :)

למעלה