פתרון "הגיוני" - לטענת הימנים

galibo

New member
פתרון "הגיוני" - לטענת הימנים

מזה זמן רב אני מנסה להבין ולו במעט את הפתרון שמציעים הימנים למצב הנוכחי. בלהתנגד הם מעולים. בלפסול רעיונות, מצויינים. בלצאת בהסתה, פנטסטיים. ומה לגבי רעיונות משלהם ? ובכן, שוחחתי עם ידידה ימנית שהסבירה לי כמה פשוט הוא הפתרון לדעתה והיא בכלל לא מבינה מדוע עד עכשיו לא פעלה ישראל בעניין... ובכן הפתרון - הוא כמובן גירוש, כמה פשוט, נגרש 3.5 מיליון פלסטינאים למדינות כמו ירדן. כמובן שבמהלך הגירוש יהרג מספר זעום של אנשים (ישראלים ופלסטינאים כאחד), לכן נצא מתוך נקודת הנחה שנהרגו מיליון איש פלסטינאים ונשארו 2.5 מיליון איש שגורשו לירדן. עכשיו, הפלסטינאים האלו כמובן ירצו לחזור לישראל ביום מן הימים, ולכן ישראל צריכה להתחמש ולהגן על עצמה בעוצמה רבה (קצת יקר, אבל אנחנו עשירים לא ?). בכל אופן, פיתרון פשוט, קל, נוח ומציאותי.... אשמח לשמוע את דעתכם בעניין...

238

New member
זה מה שאני יודעת

בס"ד ברור שכל פתרון מהצד הימני של נמפה אינו כולל מדינה.יותר מדי צרות והרבה פחות מדי יתרונות למצב בו נתן לערבים מדינה בתוך ישראל. אז מה הפתרונות? 1.טרנספראף אחד לא מדבר על רצח של מיליון ערבים בזמן הטרנספר,כך שאני לא יודעת מאיפה ידידה שלך המציאה את זה-המדובר הוא בטרנספר(או אם המילה הזו מפריעה לך אתה יכול להשתמש בכל מילה שהיא)מרצון.זה לא מעשי משום שלא קיימת אף מדינה(ערבית או לא)שמסכימה לקבל אליה את המפונים.בנוסף מכיוון שהפינוי הוא מרצון ועם פיצויים,זה יצור גם בעיה כלכלית. 2.אוטונומיה-נתינת זכויות ממשל עצמי לערבים בשטחים,ללא סממנים של מדינה(ללא צבא וכו') זה מה שאני מכירה. בעיקרון הסיבה ל"חוסר היצירתיות " בצד ימין של המפה לפתרון למצב,הוא פשוט משום שיש חוסר אמון בקשר לרצון של הצד השני באמת להגיע לפתרון לא אלים של המצב לאורך זמן-ולכן בוחנים כל יום לגופו ולא מציעים הצעות לפתרון כולל אלא רק למקרה פרטי.

למעלה