צ'אד מודיע שהוא עוזב

Robin Sparkles

New member
צ'אד מודיע שהוא עוזב

http://www.buddytv.com/articles/one-tree-hill/chad-michael-murray-says-hes-l-27172.aspx אז עכשיו זה סופי.גם הוא וגם הילארי

AVriL AddiCt

New member
בעעע מבחינתי הסדרה נגמרתי ברגע ששניהם

עוזבים..את העונה החדשה אני לא אראה... בדיוק מה שקרה במכושפות..דמות ראשית עזבה והסדרה נהייתה פחות טובה

Alaithlos

New member
תלוי איך מסתכלים על זה...

העונה הרביעית של מכושפות [לפחות לדעתי] הייתה משובחת, עם עלילה עקבית והתעלתה על העונות שקדמו לה גם בכל מה שקשור לאפקטים.. אמנם יש צדק בדבריך אם מסתכלים קצת קדימה על מה שקרה בעונה 5 והלאה, אבל אני לא חושבת שזה היה בגלל החלפת הדמות אלא יותר בגלל חוסר יצירתיות הגיונית בתסריט.. [או יצירתיות מוגזמת בעצם..]

ShiR a5

New member
אין סיכוי שהם יעזבו כי

המפיקים לא יתנו להם לעזובב. הם ידעו שברגע שהם עוזבים לא יהיה רייטינג.. ואז עדיף להם לא לעשות עוד עונה ואם הם עושים כבר הם בטח יתנו להם יותר כסף כדי שימשיכו לעוד עונה ואני מאמינה שגם לאחרונה של מגרש ביתי

AVriL AddiCt

New member
צ'אד עוזב בגלל המפיקים..ולא בגלל שהוא רוצה

“They're not bringing me back because they want to save money. No, actually. I'm not kidding. I won‘t be back next year. They‘re not having me back. I‘m actually not joking.”

tlii20

New member
לפי הספויילרים ../images/Emo58.gif ../images/Emo58.gif

לפי הספויילרים לוקאס ופייטון מתחתנים והם עוזבים את טרי היל (הספויילרים ב-YOUTUBE) כך שזה אמיתי שהם לא ממשיכים לעונה הבאה.

ShiR a5

New member
שאלה../images/Emo85.gif

איזה פרק ברוק הלכה לאירוע הזה של האופנה [לא זוכרת מה זה היה בדיוק] ובאותו זמן היה גם משו של המעודדות.. אני זוכרת שזה היה בעונה הרביעית..נראה לי..חח אני חייבתתתת לדעתת:) תודה למי שעונה

טעות חמורה .. פרק 314 .. ב407 ברוק אכן מעורבת

אופנה אבל זה הפרק שהמורה ניק בוגד בה עם דוגמנית.. מובן לי הבילבול

AVriL AddiCt

New member
אני כרגע לא רואה שום סיבה שצ'אד יגיע לכאן

אבל בואי נקווה שיום אחד..בקרוב מאוד..כן תהיה לו סיבה מאוד טובה לבוא לכאן

אני רואה שיש דרכים להתכתב איתו ברשתות

כמו Facebook זה צ'אד האמיתי
יש לו מלא חברים שמה.. ואם אני אשיג את המייל שלו אני אכתוב לו מכתב. ("Dearling your my heart and soul")
זה הוא

למעלה