צהריים טובים אנשים משכילים

AlterNova

New member
צהריים טובים אנשים משכילים../images/Emo41.gif

היי! אני חדשה כאן שנה א' בבר אילן, לומדת מדעי המוח מותשת נפשית ופיזית כבר אחר חודש, ותוהה איך לאזעזאל אנשים עושים את זה...

Lir האחת

New member
../images/Emo24.gif

ההתחלה היא בד"כ קשה, זה טבעי. את נכנסת למסגרת חדשה, מסגרת של לימודים שלא הכרת עדיין. בסימסטר הראשון של שנה א' את בנוסף לכל הלימודים, לומדת קודם כל איך ללמוד. או יותר נכון, איך לומדים במסגרת האקדמית. זה באמת לא קל. אני יכולה לתת לך את הטיפ
של ללמוד לעשות הפסקות מועילות. ההגדרה שלי להפסקה מועילה, היא הפסקה שאת יוצאת ממנה הרבה יותר רגועה, שלווה ועם כוחות מחודשים להמשיך. זה יכול להיות שינת צהריים, מפגש עם חברה, מכון כושר, או אפילו סתם צפייה בטלוויזיה.. כל דבר שמרגיע אותך אני מאחלת לך המון המון בהצלחה... וכמובן, ברוכה הבאה

E i n a v 1 1 1

New member
אני מבינה לליבך

אני לומדת לפסיכומטרי, ואין לי בעיה של הרגלי למידה, ואז הגיע הדבר האוים והנורא הפסיכומטרי אני חושבת שזאת מילה שעושה סיוטים לאלה שעשו ולאלה שעושים את המבחן המיגע הזה
בכל אופן שינון מילים זה לא הצד החזק שלי, זה הורס וזה מעייף, ואין לי כוח\חשק לזה, והשיטה הטובה ביותר ללמוד, זה לתכנן מראש... תעשי לך סידור שבועי תראי באילו ימים את לא יכולה ללמוד, ותשאירי לך זמן לחברים, הנאות, יציאות וכו'... תסדרי לך הפסקות מראש,ותשבי 3 שעות על הלימודים ותעשי הפסקה ואחר כך תמשיכי וכן הלאה. אם את רוצה עידודים כאן זה המקום
שיהיה לך המון המון בהצלחה

Wolfinix

New member
טוב תחזיקי חזק!!ונסביר לך.

אז אחרי שכבר אין כוח לכלום בוכים לכל מי שמוכן להקשיב,ישנים סופ"ש שלם ואז מתחילים את המרוץ מחדש
(לא עובד עם בעיות כלכליות,ראי הוזהרת
)

למעלה