צהריים טובים אנשים

אותך למורה!

ולהנהלה!ידעתי שאת צוחקת,אונה לך;)אבל הניידוס שלי נבהל ממך והשתתק;) בחיאת פומי,למה לסעור כ'כ?! הכל שתוייפ ושטויות.ומוטי,בבקשה תניח לתחת שלי;)

בפורום קשה לפעמים להבין באמת את כוונת המשורר

טלא צריך להתרגש כ'כ משברים,את זה אני אומרת גם לך(כמובן שגם לעצמי;)אני כותבת דרך הנייד ובקושי מצליחה לכתוב כאן

אז אתה צבוע!

מתרגש רק בכאילו;)כרגע המחשב והטיוי מושבתים וזה לא מאד מטריד אותי;)אז השנה יש מצב שכלל לא אצפה באח וזה לא מאד מטריד אותי;)

נכון ,אז תבואי לצפות טי וי אצלי

אליה וקוץ בה ,נתתי בעיטה להוט.............
נצפה דרך מאקו

אילנוש נכון שאיילה רשף האיכותית היתה חייבת להיות בגמר עונה 2 ?

חחחחח,אני רואה שאתה חזק עכשיו בקטע של איילה.

היא מודעת למהפך הזה?!;)מה שהיה,היה ולרוב מה שמתרחש זה מה שהיה אמור להתרחש.אני הייתי לצד איילה בעיקר כשנחשפתי לעליהום המכוער שהיה כנגדה מבלי שהיא כמובן תהיה נוכחת(בפורום האח הגדול)ורציתי להשמיע גם דיעה שונה במקצת מהרוח שכביכול שלטה בפורום.אני עדיין לא בטוחה שבאח הגדול לא הכל מבויים,כך שזה לא באמת משנה בעיניי אם היתה או לא היתה בגמר.מה שכן,לדעתי,בצאת איילה מבית האח הגדול התנהלה ב0טעויות.אז הנה מוטי,עניתי לך בהרחבה..אבל בחיאת,,מאמינה שכיום אפילו איילה עצמה לא תוהה בנושא;)

אילנה זוכרת שהייתי ראש

התוקפים והיורדים עליה עונה 2
ואת הגנת עליה בחירוף נפש.

כיום חל מהפך
אני בכלל חבר בפייס שלה.
בכייף.
היא מקסימה איכותית מדהימה
המשחק נגמר מזמן.

Doctor Goblin

New member
אני רק אציין בתור אחד שעבר את זה בפורום הזה

שעליהום עליך אינו נעים. בין אם הוא בא מההנהלה ובין אם הוא בא מהגולשים.

הענין שמפריע לי בריב הנוכחי הוא שאפילו עם כל מה שמדברים פה, לא נחשפים פרטים על מי מה ולמה. זה סך הכל הטחת האשמות בגלל סיבה לא ברורה מהעבר שאף אחד לא מדבר עליה. כאילו הריב תרחש לפני 3 דורות ועכשיו הצאצאים ממשיכים אותו

puma141

New member
חחח אם היית מכיר אותי קצת-היית מבין

שאני לא יכולה לחכות 3 שנים, או להביא משהו מה"עבר".
אולי 3 דקות. :)

זה משהו מעכשיו.

אבל הדיון נפתח על ריבים באופן כללי

מה הופך אותם לכל כך אטרקטיביים ולמה הם מושכים כל כך הרבה רייטינג.
כל אחד כאן נתן את דעתו לנושא והיו כאלה שטענו שריבים לא מעניינים או מושכים אותם, ויש כאלה שטענו שריבים דווקא כן מעניינים וכן מוסיפים עניין לפורום. הנושא הזה עניין אותי בפן היותר עמוק והאנושי שלו מאשר הריב הספציפי שהיווה השראה לדיון.
לכן אין לך פרטים על הריב כי באמת לאף אחד אין מושג על מה מדובר. גם לי לא. אני פשוט לקחתי משהו והחלטתי לדון עליו. זה הכל.

Doctor Goblin

New member
את צודקת, זו סתם היתה הערה בנושא

לגבי ריבים באופן כללי הגבתי כבר למעלה

למעלה