צהריים טובים אנשים

Anna begins cc

New member
יחפונת,

תודה על המחמאה :)
אני מודה שעכשיו, אחרי שישבתי וקראתי את כל השרשורים של היום והבנתי את השתלשלות העניינים,
אני תוהה אם בזה שהגבתי לא עשיתי בדיוק את ההפך ממה שאני רוצה-
הפכתי את עצמי לחלק מהדרמה.
לכן חשוב לי להבהיר שלמרות שלך היו סיבות משלך לפתוח את השרשור הנוכחי,
כל מה שכתבתי נאמר באופן כללי על ריבים ומלחמות וירטואליות,
ומבחינתי אין לו נגיעה לכל ויכוח אביעד-פומה הזה (שאין לי מושג מה מהותו עד עכשיו, אגב.)

ממש לא

התגובה שלך האירה לי דווקא את הדברים ואת השאלה ששאלתי את עצמי בנדון.
כמו שכתבתי כאן למישהו אחר, זה באמת סקרן אותי לדעת ושאלתי ברצינות גמורה ולא בכדי לפגוע בגולש אחר אלא כדי להבין את עצמנו ומה גורם לנו להתעורר ברגע שיש ריב. בסך הכל את ענית תשובה מצויינת ומבחינתי זה סגר את הקצוות. אין לך מה להצטער כי את לא ליבית שום אש ולא הפכת לחלק מהדרמה. אני הסכמתי עם כל דברייך. אף אחד לא יודע על מה מדובר וזה גם לא היה האישיו בכלל.
אם זה הביא אותך לכתוב פוסט כזה מצויין, אז הרווחנו.

Aronsona

New member
אז בגלל זה אנחנו לא רבים אה?

אבל כמו שאת רואה, לפחות אצלנו, אבל לא רק, אפשר להגיד דעות מנוגדות ולהתווכח עליהן בלי לריב.

לפלר151

New member
יש אחלה אלטרנטיבה

לפורום של זיקן...
וזאת הסיבה העיקרית שרוב הגולשים הקבועים שגלשו האופן קבוע בפורום של זיקן נטשו את פורום שיחת גברים ועברו לקומונה.

תראי איזה יופי, את הרפש השאירו בפורום ואת הכיף העבירו למקום אחר.

ככה מראים למנהל הפורום שחושב שהוא אלוהים מה הוא שווה ומאיפה משתין הדג.

Anna begins cc

New member
האמת?

אין לי מושג במה מדובר. בחיי.
קראתי בפורום ההוא על קומונה, אני לא באמת יודעת מה זה אומר, מאיפה צצה הקומונה הזו ומי כותב בה..
זה כמו שלשרשור הזה הגבתי די בתמימות (לצערי) על הנושא שיחפה העלתה, ובדיעבד אני חושבת עכשיו שאולי טעות שהגבתי.. (הכל איכשהו קשור לריב בין אביעד לפומה שגם עליו אני לא יודעת כלום..)

ביננו, לפלר, אתה מכיר אותי מספיק טוב לדעת שהדרמה הזאת רק מבאסת אותי.
אני לא צריכה תחליף לשיחת גברים, כי מעולם לא הייתי חלק שם, כפי שאתה יודע.
יש לי את הפורומים שלי וזה מספיק לי.
(אולי אפילו לא סתם "מספיק", אלא כבר יותר מדי.)

לפלר151

New member
ציינתי את הדברים כיוון

שציינת שלדעתך יש שמה כותבים מוכשרים שכיף ומצחיק לקורא אותם ואם רק היו מפרידים את הגועל והרפש, זה היה יכול להיות הפורום הכי מציק בתפוז (ואפילו ציינת "חד משמעית").
ציינת גם שיש מצב שהיית מעוניינת להכיר משם גולשים מסוימים באופן אישי.

באופן עקרוני אני מסכים איתך ומכאן הגיעה ההצעה \ המלצה שלי להצטרף לקומונה (מה יש לך להפסיד, את תמיד יכולה לפרוש \ לא לכתוב...).

לפלר151

New member
בהתחלה אכן היה הרבה גועל ורפש - נכון

אבל מאז שהקומונה נסגרה לחברים בלבד וככול שהימים עוברים, הקומונה מקבלת צורה חדשה לגמרי ועוד אנשים (שלא קשורים לפורום שיחת גברים) מצטרפים ותורמים.

ריב בין שתי ווירטואלים אין לא ממש משמעות

הוא מקבל משמעות כאשר היה מפגש ומכרים את האחד שאיתו מתבצע הריב
דהיינו אתה יודע בוודאות עם מי הוויכוח ריב וכד'

גם אם אין לו משמעות

בכל זאת הוא כואב. מסתבר שאנשים מתייחסים לווירטואליה כאל חלק בלתי נפרד מהחיים עצמם. בקצב שבו הטכנולוגיה מתקדמת, הרי יבוא יום שבו כל התקשורת תיעשה ע"י סמרטפונים ומחשבים ואנשים יראו זה את זה רק דרך מסכי פלזמה ו-HD ואז לכל ריב כמו לכל אהבה תהיה משמעות רבה.

גם היום זה בנמצה

רק שלא משתמש בזה
אבל הריבים יעצרו
רק לאחר מפגש
כאשר יערך ריב ידע בדיוק מי עם מי
ומפגש יפחית את הריבים האישיים
אי הסכמה זה לא ריב כן

אני אגיד לך את האמת

מפגש פורום לפעמים יכול לסתום את הגולל על הפורום. לאחר שנפגשים ורואים אחד את השני מאבדים עניין, המתח יורד ופשוט עוברים לפורום אחר... ראיתי איך זה קורה בהרבה פורומים. נגמרים הריבים אמנם, אבל נגמר גם הפורום

שתלכי לכל הרוחות!!!!

נבהלת?!;)סתם בצחוקים.לפעמים ריבים מסקרנים,לפעמים מחזקים תחושות שהיו לי לגבי אדם כזה או אחר ואז אני מחייכת לעצמי.לפעמים סתם משתכממת ועוברת הלאה.אבל יש דבר שתהיתי לגביו מס' פעמים:הייתכן שבינך ובין אחד הגולשים החביבים עלייך עד מאד,עבר בעבר איזה חתול שחור(כאשר עדיין לא היכרתם מספיק טוב בוירטואליה)וכיום אתם חברים וירטואלים ממש טובים?אגב,אל תרגישי חובה לענות ספציפית,זה סתם זכרון למשהו שבזמנו נכתב ע'ג הפורום ולאחר מכן קצת הופתעתי(וגם שמחתי עבורכם)לראות קונטרות שליליות האחד נגד השנחיה.אני יודעת שפעמים רבות היו מריבות וירטואליות שכביכול הועברו אליי כהנחתה להתערב,אך לא התערבתי כדי לא להיות כמו עורב הבא על טרפו.ריב זה הזכר של ריבה עם דגש באות ב'?!;)סתאם..אין צורך להתייחס;)מקווה שהתגובה תעלה פעם אחת בלבד;)

אוי לי מה פרויד היה אומר לי אז הבהרה

לא שמחתי מקונטרות שליליות.כשאני כותבת דרך הניידוס,לא מצליחה לראות את כל התגובה ואת כל השורות.ההפתעה שלי היתה כשרטיתי קונטרות שליליות ושמחתי לראות יחסי אהבה וירטואלים בסופו של יום.זה לגבי מה שתיארתי בתגובתי מעלה.תמיד אני עושה בלאגנים עם חוסר הסדר שלי;)

איזה כיף שהתגובה עברה פעם אחת בלבד

וולקאם טו דה קלאב.
צ'מעי, את צודקת לגמריי באבחנתך לגבי העובדה שישנם כמה גולשים אשר בעבר הלא רחוק כאשר עוד שהינו בפורום האח הגדול, היו בינינו עימותים וחילוקי דעות, ואילו היום אנחנו חברים וירטואליים ממש טובים. דברים משתנים כל הזמן. הוירטואליה היא דינמית.
באח הגדול לא מעט אנשים כיסחו לי את הצורה, ולא אזכיר כאן שמות והיום אנחנו ממש חברים ואפילו ידידים. ראיתי את זה גם אצל אחרים אשר היו ממש אוייבים בלב ובנפש ופתאום ביום בהיר אחד הפכו לאוהבים בלתי נפרדים. בקיצור, זה כל הקסם

חחח,אתי את לא צריכה להגיד דבר לגבי נסיון לכסח

רבים ניסו 'לכסח לי את הצורה' ותמיד גיכחתי מהעניין.לא לוקחת את הוירטואליה ברצינות כ'כ.לגבי תשובתך,התכוונתי למשהו שאמנם היה בהמשך לאח הגדול אבל נכתב ברמה האישית אלייך ונחמד היה לראות שהסדרתם הכל כנראה במסרים אישיים.אלא אם סתם חלמתי ולא היו דברים מעולם..כי זכרוני לאחרונה בוגד בי

למעלה