צהריים טובים....

הקשר עם X

כמו שליאונרדו אומרת שימי לב, רוב הפורום פה יוצא עם X. אנחנו חושדות שהוא ביגמיסט
וברצינות עכשיו - ניראה שמשהו מפריע לקשר הזה למצות את הפוטנציאל שלו. משהו עומד ביניכם. עבודה?בן זוג קודם? חברים? משפחה? לא יודעת, את בטח מבינה למה הכוונה... בכל אופן, יש פוטנציאל טוב לקשר, רק צריך להתמודד עם הגורם המפריע. המפריע צריך להיגמר, לצאת החוצה מביניכם. ואז, הקשר יתחזק ויהיה מוצלח מאוד.

היי עומר....

קודם כל ברצוני להודות לך על עזרתך ודבר שני את רואה לפי הרונים שהגורם המפריע הזה יצא או שאני צריכה לעשות משהו בשביל שהוא יצא? האמת שאני לא ממש רוצה להתערב בעיניין שלו אני נותנת לו את הזמן לפתור את הבעיה הזאת אז אני די תלויה במה שהוא יעשה.

לא יצא.

הגורם המפריע לא יצא, ועד שלא ייצא, מהמציאות של X, הקשר לא יתפתח. אם זו החלטה שלו, וככה זה נשמע לי נכון, אין ברירה אלא לחכות שהוא יתבגר עד שיתפטר מהגורם. ואז, יש לך סיכוי. הרונים לא מציינים במיקרה הזה זמנים, לפעמים כשאין ציון של זמן זה בגלל שזה עוד לא ידוע, זה תלוי בו, אבל ניראה מהפריסה שלך שכשזה יקרה, הזוגיות שלכם תהיה מוצלחת. יש פה פוטנציאל לשותפות טובה. פשוט תהיי סבלנית... ואם אפשר... תעזרי לו להחליט

../images/Emo189.gifית מתוקה.

יום ששי מלא מפגני אולימפיאדה מדהים..
האמת אני ברגשות מעורבים..משום שלסמלים המקודשים בעיני של התרבות והמורשת הקדומה מצטרפים קולות של כוחניות אך הסוף של הטקס היאה אופטימי והזכיר חלל חיצון ואת משפחת האדם..אז אולי החומה הקומוניסטית תפרץ למרות הכל... נידף משם ריח כוחני.... ופחות מידי נשימה לטעמי. אבל אולי אני טועה. טוב לגבי שאלתך האם עלייך לעשות משהו?? אולי "אנסוז"...רון הנאום מלא ההשראה יש אהבה יש מגע (מעט רופף) 'לעשות' - לא..כמו שעומר אמרה, 'לדבר את זה'..יתכן שיעזור תהיי את זה הקלף הכי חזק שלך בכלל ובקשר הזה בפרט. שבת שלום

בנות יקרות

קודם כל תודה על עזרתכם ועל ההשקעה בתשובתכם לאונרדו לא הבנתי בדיוק למה התכוונת תוכלי לכוון אותי למה את מתכוונת זה קצת בילבל אותי העניין הזה, היום הראש שלי לא במקום הוא רק חופר לי מה לעשות הגעתי למצב שכבר בא לי לשחרר אם כל זה שהמקסים שלי אומר שהוא אוהב אותי ומתגעגע אליי אבל כלום לא מתקדם הוא שהוא לא סגור על עצמו או שכבר אני לא יודעת....

לדבר

לא לעשות קבלי את אהבתו אך תשתפי אותו ברגשות הבילבול שאת חשה ובקשי ממנו להבין גם אותך או לבוא לקראתך מעט יותר "לאהוב", מה שהייתי מזכירה לבעלי פעם, בראשית הקשר שלנו,זה לא סתם 'שם הפועל' זה בעיקר פעולה שיש לטול על עצמך, כשאתה אוהב (את זה אמרתי אחרי חופה...) תדברי על המכשול שעומר הזכירה, אבל תזהרי לא לשפוך את התינוק עם המים (התינוק= הקשר בחיתוליו) (איך לא?! תבואי מרוך ולא מקושי)

../images/Emo10.gifלא מתקדם כלום בקשר הזה בקושי שוחחנו....

בתקופה האחרונה אני בדילמה מה לעשות פשוט אוכלת את עצמי הבנאדם אומר שהוא אוהב אותי ושהוא רוצה לראות אותי אבל איפה ההוכחה לזה אני מאוד רוצה להמשיך את הקשר הזה אבל נורא קשה לי איתו מה אפשר לעשות אולי אפשר לשאול משהו לגביי הרגשה שלו לפחות שאני אדע איפה לשים את עצמי כי מצד שני גם אם אני מחליטה ללכת ולא ליצור קשר הוא פתאום מתקשר ואומר לי שהוא אוהב ומתגעגע ורוצה לראות אותי מה עליי לעשות?

אני לא יודעת

1. תשאלי את הרונים 2. תפסיקי לצפות 3. תעשי דברים אחרים..ואם אתם בקשר לא מחייב...תצאי אם אחרים ואם כן מרגישה מחוייבת..תדברי איתו ותפתחי את זה שאת לא נהנית מהקצב שהקשר מתפתח בו..וברצונך לצאת עם אחרים, אולי זה יעורר אותו. אני לא הייתי זורקת את זה כפרובוקציה, כי אם מדברת על כך שאת מרגישה שהקשר לא מתקדם..לא מרצה..לא כיפי..ופותחת אפשרות גם של משהו מרוחק...כולל להיות ידידים...תראי מה בא... ויום אהבה שמח, אגב!

היי לאונרדו

תודה רבה על תגובתך מילת המפתח בקשר הזה זה לשוחח וזה הבעיה שלנו שאנחנו בקושי מדברים בתקופה האחרונה הוא "עסוק"מאוד לא יודעת מה יש לו בכל אופן אם אני לא אדבר איתו על הזה אז תהיה בטוחה שהוא ירגיש כי אני הולכת להיעלם לו מהחיים אין לי כוח יותר למשחקים האלה אז תודה רבה לך על תשובתך היא כיוונה אותי להגיע להחלטה הזו

רונים או לא רונים...

בסופו של יום - הכל בידינו כולל האפשרות לשפוך את התינוק עם המיים, וכל זה בשל משהו שנדמה כמו רצון עקשני לכפות פנטזיה על מציאות. חבל.

היי לאונרדו

אני בדעה שמה שנועד לקרות יקרה תראי אני מאוד מאוד אוהבת את הבחור אני חושבת שזאת אהבה מאוד מיוחדת וקשה לי מאוד לשחרר אותה אבל כל כך פגעו בי שאני מאוד מפחדת להיפגע שוב לכן החלטתי להתרחק מעט ולאפס את עצמי למרות שאנחנו עדיין בקשר לא רוצה לבכות או לכאוב יותר לא יודעת למה אבל הוא האדם הראשון שהרגשתי שאני באמת רוצה להיות איתו והרגשתי שהוא החצי השני שליוזה אמיתי ולא שיקרי אולי טעיתי בהרגשה די קשה להשתחחר מההרגשה הזאת כי מאוד מעניין אותי למה אני מרגישה ככה איתו....

למעלה