צהריים טובים

miracle of life

New member
צהריים טובים

קיבלתי אתמול החלטה להפסיק לצרוך קפאין בכל צורותיו .. הבעיה שעד אתמול הייתי צורכת כמויות די גדולות של קפאין משההו כמו 5-6 כוסות ביום זה ייתכן שיהיו מין "תסמיני גמילה" (אפרט את מה שמרגישה) : כאבי ראש , נסבלים , אבל כן מפריעים לתפקוד סחרחורות , ותחושת עירפול ועייפות נוראית.. שאלותי הן : 1) האם זה נורמלי להרגיש ככה 2) בהנחה וזה נורמלי ,כמה זמן זה אמור להמשיך? 3) " , יש משהו (לא מן הרפואה הקונבנציונאלית) שיכול לסייע בהתגברות? עליי לציין שיש לי תינוק קטן שמצריך את מלוא תשומת הלב , ואני מוצאת את עצמי בוהה בחלל..

תסמיני גמילה

התגובות אכן נורמליות זה ימשך כ6 ימים אם תפחיתי את הכמויות בהדרגה לא תחושי את התסמינים ולדאוג לשתות מספיק מיים- יכול להיות שהגוף שלך מתגעגע ל6 כוסות הנוזלים שחסרים לו

תוספות

משקאות תומכי ערנות לתקופת הגמילה יכולים להיות תה צמחי רוזמרין,מיצי פרי טרי ותה ירוק בהצלחה עשית בחירה נכונה

לשתות מים זה מאוד בריא אבל צריך לשתות על בטן

לשתות מים זה מאוד בריא אבל צריך לשתות על בטן ריקה, כלומר 4 שעות לאחר אוכל או 40 דקות לפני. מי השתיה המומלצים על ידי הם מים המסוננים בפחם חי ובסנן מיקרוני. אלו הסננים הזולים ביותר בשוק רק להקפיד על סנן פחם חי ולא יצוק כי היצוק מעובד ופחות יעיל בסילוק הכלור ואחרים. בהצלחה

למעלה