צהרים טובים למקשקשים

צהרים טובים למקשקשים

איזה כיף לראות בנפרד את הקישקושים ככה אני מצליחה גם להנות - כמה צחקתי מהשירה בציבור שלך
אצלנו המצב מעולה - הילדים חולים, אני בדרך והבעל שום שינוי העיקר יש לי מצב רוח, וקמתי בהרגשה קרבית שאת המחלה של הבעל ננצח (ההרגשה בדיוק כמו לפני שהבאתי את הילדים לעולם עם הטיפולים
) ויש לי שאלה - לא יודעת כבר לאיזה פורום לכתוב אותה
לאוספי המפיות איך אתם מסדרים אותם ? ניסיתי בקופסא אבל זה כבר מתחיל צוף......ואני עוד ממשיכה לקנות (לא משנה שאין לי עוד דקה להכין אבל קונה בעיקר שפה אני מוצאת דברים יפים וזה נדיר !!)

Ros3mary

New member
היי עידית../images/Emo25.gif

מה קורה? ספרי לי איך הדברים שקניתי?אכזבה?שמחה?חסר משהו? והמפיות? האם יצרת כבר משהו מהמשלוח?

קודם כל התנצלות ממני

שלא כתבתי לך כמה כל הדברים ששלחת מדהימים !!! הייתי כל כך עסוקה (אמא שברה את היד, הילדים חולים - לא משמעם פה
) בקיצור ראיתי ביום הראשון וככה זה היה בצד. מה גם שאמא שלי היא חולת נקיון וכל הזמן.....את צריכה לשמור מסודר לא לעשות את העבודות שלך, נו נראה אותך עשה משהו שהיא בסביבה. איך שהיא טסה כבר עשיתי פרגמנט
אני כבר ממתינה בקוצר רוח להתחיל. החמסות הענקיות מדהימות! לא ידעתי שיש כזה גודל בכלל. תודה על כל הגדלים ששלחת - מטריפים. הקופסאות, המפיות, הנגצים והסטפים. אין לי מילים להודות לך על הטירחה. שולחת לך חזרה
של אהבה. מבטיחה להראות יצירות שאתחיל. (מסתובבים לי שני ילדים פה, וכמו שכבר כתבתי צריך מדפים בתקרה למה ?? רק עכשיו אדון ארז שפך את כל תכולת האוכל של הדגים לאקווריום......מסכנים ! ישר עברו נקיון חורף) נכון משעמם.......

ים כחול

New member
ארגז עץ מקושט יתאים ../images/Emo13.gif

צד אחד שימי חומרי יצירה וצד שני קופסאות סגורות עם מפיות .. וכך את רגועה שהכל נישמר טוב
... שמחה לראות אותך פה והתגעגעתי
אני בקושי בצאט כי היו לי ירידים ועכשיו הכנות לנסיעה אבל אחרי שאחזור אכנס יותר לצאט ונקשקש שוב כי היה לי ממש כייף .
הכי חשוב תרגישו טוב כולכם בבית !!

הקופסאות הפנימיות

הם קופסאות של נעלים ? אין לי כזאת כמות לארגז עץ - מה גם שהפיצפון שלי בטוח יעלים לי דברים
יש לו נטיה להרוס. אני צריכה ארגז עם מנעול
וגם אני תגעגעתי

ים כחול

New member
עוד רעיון ../images/Emo13.gif

שמתי את המפיות שלי בניילון קשיח שלא יקבלו אבק. את יכולה לשים כל קבוצת מפיות בניילון שקונים מכלי כתיבה שמתאים לקלסרים גדולים . וכך יישמרו לך . או לבנות קופסאות מקרטון ביצוע למטרה חשובה זו
וכשיש ילדים מנעולים זה רעיון חשוב . את יכולה להתייעץ בפורום החלפת מפיות שם הם מומחים\ות באיסוף ואיחסון

שמעתי חם לכם שם ב../images/Emo104.gif אז הנה משהו

להתקרר ירד עכשיו ברד בגודל של פיל
הולך להיות לנו חורף קר אם זה כבר מגיע עכשיו בחוץ עכשיו רק 4 מעלות ברררר הנה תראו

יעל :-)

New member
../images/Emo99.gifת בתמונה ../images/Emo6.gif

הלב שלי פועם פתאום במהירות... זו תמונה שעכשיו צילמת?? הזכרת לי את אירלנד.. חורף שאני כל כך רוצה.. והעלה הזה... העלה הקנדי... אוי! הגעגועים אוכלים אותי
אני באמת לא מבינה מה אני עושה פה בחום.

אמרתי "חם" מהתנור

פתאום נפתחו אורובות השמים של הברד (גשם זה רגיל פה) אבל הימים האחורנים קר מהרגיל. אמא שלי אמרה שהיא בחיים לא באה לפה יותר בחורף. היא ממש סבלה.

ים כחול

New member
אחלה תמונה למפית ../images/Emo13.gif../images/Emo99.gif

יאאא אני מתחילה לחשוב כמו מפיתכוהוליסטית
... תמונה מקסימה השילוב של עלה שלכת עם הברד שנראה כמו פתיתי שלג פשוט מושלם !!!

יעל :-)

New member
../images/Emo13.gif

מצוין לשמוע על מצב רוח שכזה
מאחלת החלמה מהירה!! ושולחת
גדול עם הרבה אהבה, חמימות (לקראת החורף) ואיחולי בריאות!

למעלה