צום קל ומעיל לצמים וגמר חתימה טובה

StellarWind

New member
זהירות: ארכיאולוגיה בשקל תשעים.

בוקר\צהריים\ערב\לילה טובים בשמי ובשם הוועד. הרשו לי להתנצל מראש על השוחה המאסיבית שנפערה כאן בפורום - הבולדוזרים עשו את העבודה שלהם באופן קצת טוב מדי. ברייקדראמון קצת מתוסבך עם עצמו. מצד שני, אם הייתם אתם חצי דרקון וחצי בולדוזר גם אתם הייתם מתוסבכים עם עצמכם. החיים , במילותיו האלמותיות של שייקה אופיר , נמשכים בקצב האקורדיאון - קצת מציירים, קצת כותבים, קצת גיטרה פה ושם, הרבה מוזיקה וקצת געגועים. פה ושם ישנים' חולמים על מהפכות בקנה מידה עולמי שבהם מארגנים הפגנה המונית ומתאכזבים כשהמונית לא הגיעה (אז לא היה מי שיפגין). ואז מתעוררים, שותים כוס קפה טובה (אחרי הכל, צריך להטביע את טיפת הדם שנשארה במחזור הקפאין....) ומתחברים באינפוזיה לרשת, בתקווה שהיא לא תתרסק. עד שהכל משתנה ושגרה חדשה מחליפה את השגרה הישנה - עוד מעט נגמר החופש ומתחילה שנה ב' של כל הג'אז הביולוגי שהחלטתי לעולל לעצמי. בתקווה שהשנה הקורסים יהיו קצת פחות כאב ראש דה לוקס ויתחילו להיות מעניינים יותר לשם שינוי. Hurdadurdalur. והנה פתאום בין כל ההודעות בכל מיני מקומות מתחילים לראות כל מיני התנצלויות וחתימות ואיחולי צום קל. אחחח, יום כיפור - היום בו הזמן עוצר מלכת. או לפחות הרשת, כי כל המדינה כמעט חורשת את האינטרנט והעומס גורם לעסק לזוז כל כך לאט ש-נדמה- שהזמן עצר מלכת. וההתרסקויות הלא ברורות של ה ISP הזבל שלי (נזק בינלאומי) לא ממש עוזרות. יום הכיפורים נקשר במסורת באותו מנהג ברברי של הפיכת תרנגולת תמימה להליקופטר ללא מערכת מוטות שז"פ תקינה בראש הרוטור ולכן יש מידה מסויימת של אירוניה בכך שארוחת הצהריים\ערב שלי היא שניצל (זה לא היה מתוכנן, זה פשוט מה שהיה במקרר והיינו חייבים לעשות עם זה משהו לפני שחזות העוף יהפכו למושא מחקר ביולוגי מעמיק על התהליכים הראשוניים של הריקבון). אני לא מהצמים ואף פעם לא הייתי - בתור אתאיסט דה לוקס די מאז ומתמיד, היום הזה הוא סתם יום כמו כל הימים מבחינתי. חשבון נפש זה טוף, אבל לנפש האישית שלי כל המתימטיקה המופשטת הזו עושה רק רע. בלי חתימות בבקשה. אני בסך הכל רק שאלה (את התשובה כבר יש לי - 42). בעניינים הנוגעים יותר לפורומינו (דהיינו ענייני דיג'ימון) חוששני שאני עדיין נטול חדשות - לא ממש נפל בחלקי מוחי הצלוי להנדס דיג'ימונים חדשים במיוחד או לצייר את אלה שכבר יש לי - הראש שלי עסוק יותר בעולמות אחרים. דיג'ימון זה עניין שכנראה בא אצלי בתקופות ואני בתקופת מעבר כרגע. התרסקותו המדכאת למדי של הדיסק הקשיח החיצוני שלי, שלקחה איתה הרבה מאוד מהנתונים שהיו לי על דיג'ימונים שפיתחתי, לא ממש עוזרת. נו שוין, במילא הייתי צריך לכתוב חלק מהם מחדש... אני חושב שאני צריך לישון קצת. או לפחות לנסות. זליגה של זרם-תודעה לפורומים אף פעם לא נגמרה בטוב. יאללה, ברייקדראמון, תוציא את המקדח מהאף, יש עבודה לעשות.

StellarWind

New member
ובכל זאת...

צום קל לחסידי הועיניתם-את-נפשותיכם למיניהם, גמר חתימה טובה, וציד צפרדעים מוצלח ^^

remundo

New member
תודה רבה, בהצלחה לך עם הביולוגיה השנה

ודווקא הזליגות תודעה האלה די מעניינות.

0Pandemonium0

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

זרם תודעה! זה נקרא זרם תודעה! ואני שמח לראות שיש עוד מישהו שמנסה לכתוב בו.

Digi Lista

New member
דווחו(בהרחבה) על תוצאות ציד הצפרדעים...

ותיזהרו לא להתבלבל בין קרפדות לצפרדעים ואילניות מצויות,התבלבלות כזאת היא קריטית...

0Pandemonium0

New member
צום קל למי שצם, למרות שאני לא כל כך אוהב את

הברכות ההמוניות האלה.

למעלה