ציוד לקק"צ

Black Star

New member
ציוד לקק"צ

שלום לכולם, טוב, אז שבוע הבא אני יוצאת להכנה לקק"צ, ותהיתי אם למישהו יש עצות בנוגע לציוד שאני צריכה להביא (מאז הטירונות לא הייתי בתנאי "שדה" כלשהם - אני ג'ובניקית גאה
)... אפילו הטיפים הכי קטנים, ציוד שלא כ"כ חושבים עליו, הכל יעזור
תודה מראש. דבר נוסף - בהמשך לדיון שכבר מתנהל פה... אני באמת צריכה להביא את כל הציוד א' שלי ליום של הטופס טיולים? להיסחב עם המעיל וכל אלו סתם? אם זה משנה - אני חוזרת ליחידה אחרי הקורס, לא עוברת למקום אחר. תודה! יעלי.

תביאי ציוד לניקוי נשק זה יעזור

פלנליט זה חשוב ומכשיר לתקוע את המכסנית בו,שחכתי את השם תביאי נעלי ספורט ומכנס ריצה ורצוי 2 מגבות במקרה שאחת נופלת ומתלכלכת וראיתי בהכנה פעם טריק יפה,תקשרי את הכובע טמבל לכותפת ככה זה לא יפול לך כשתרוצי ותגיבי למסר שכתבתי לך

Black Star

New member
הגבתי כבר ../images/Emo13.gif

ובקשר למה שכתבת: אני צריכה להביא פלנלית? לא מביאים לי? והדבר הזה שתוקעים בו את המחסנית, אני לא אמורה לקבל גם אותו מהקורס? ולמה אתה מתכוון במכנס ריצה? טרנינג, לא? אגב, עוד שאלה - בטירונות לא הרשו לנו להיות עם גופיות במד"סים, רק עם חולצות קצרות. תקף גם בקורס? דבר, אחרון, בקשר למגבות- אתה שוכח שבנות מביאות 2 מגבות גם בגלל השיער
אז אני אביא שלוש, ארבע, עשרים... סתם
תודה על הטיפים, ותענה למסר שלי!!! יעלי.

אוקי אז ככה

פלנלית נקבל אבל נקבל גליל לכולם,ונצטרך לחכות עד שכל אחד יקבל וגם נקבל 2 פסים,אז שווה להשקיע 5 שקל ולקנות אחד בשבילך וגם להביא לחברים שלך ככה תחסכי זמן וגם יהיה לך יותר בד וגם תוכלי להביא לחברות שלך בנוגע לתפס הזה צריך לקנות,יש בריקושט זה עולה 40 שקל אם אני לא טועה ואל תביאי גופיות,כי בהכנה יש גם דתים ובמיוחד בינשים שזה בני ישיבות ככה שזה יפריע להם,אני לא מאמין שיכעסו עליכם אבל זה יכול לגרום לאי נוחות במיוחד אם אותה בחורה "שופעת" אם הבנת אותי... בכל מקרה תביאי טי שירטס,אני מאמין שאני ירוץ עם חולצות לבנות ויביא אולי 2 חולצות רגילות בצבעים שונים בכל מקרה תביאי טרניג,ואם את רגישה לקור תביאי גם בגדים חמים,אולי רק סוצר אחד למקרה חרום,לכי תדעי מתי יהיה לך קר,תביאי שק כביסה כמובן וגם כפכפים ואל תשכחי להביא עפרונות ורצוי גם פנס,זה תמיד עוזר וכמובן אולר לשיפצורים והגבתי לך למסר,עכשיו תורך

Black Star

New member
איך אתה יודע שנקבל גליל?

אני הייתי תחת הרושם שנקבל אם-16... טוף נו... אז פלנלית- סבבה, אני אביא. אבל תופסן למחסנית? זה ממש נשמע לי לא הגיוני שצריך לקנות.. מה עושה מי שאין לו? הקטע הוא שאני לא רוצה לקנות סתם משהו שלא יתאים... עדיף לי לחכות עד שאני אראה את הנשק ואדע בדיוק מה אני מקבלת ומה אני צריכה להביא, לא? וטוב, בקשר לשיפצורים, בהתחשב בהיותי ילדה ג'ובניקית למהדרין, אני מניחה שאני אפילו לא אדע לתפעל את האולר...
טוב, אני אשב לי לשיחה עם הקצינות שלי שייתנו לי קצת עצות בקשר לדברים האלו. אני נורא מרגישה שאני צריכה דווקא טיפים על דברים קטנים, כאלו שלא חושבים עליהם. לא ברמה של איזה בגדים להביא (טוב.. גם... ואגב, אני יודעת לפחות על בייניש אחד שיהיה איתנו...) אלא יותר ברמה של "להביא עפרונות" וכאלו. אז כל אחד שיש לו טיפ בשבילי, אני אשמח!!! תודה
ותומר - הגבתי. עכשיו תורך.
יעלי.

הבנת הנקרא!!!

הלם, איפה הוא כתב לך שתקבלי נשק "גליל"??? הנשק הזה כבר 20 שנה מחוץ לשימוש בצה"ל (חוץ משיריון אולי). הוא התכוון גליל של פלנלית.

אתה טועה גבר

תותחנים שריון וגם קצינים של ג'בניקים משתמשים בו וגם חיילים בקורסים,תמיד יש מצב לקבל גליל... והנשק הזה עדין בשימוש צה"ל,זה שקרבים משתמשים בM16 זה רק כי הוא יותר מדויק ויותר קל ולכן נותנים את זה לקרבים אבל העורפים מקבלים גליל(לא כולם,חלקם)

חחח מצחיקה שכמותך ../images/Emo13.gif

את תקבלי M16 לא גליל,התכוונתי לגליל פלנלית,טעות שלי להבא אני אדייק יותר בדברי... בכל אופן אם אין לך תופס מחסנית אז תשימי את המכסנית בכיס או תשימי גומיה על הנשק עם המחסנית,ואל תדאגי לאולר וכל זה בשביל זה יש לך אותי אני אעזור לך בכל השטויות האלו,הרי זה כל המשמעות של עבודת צוות לא
וקבלי עוד טיפ,תביאי איתך שטויות של עזרה ראשונה כגון פלסטרים ומשחות נגד פטריות ושפשפת וכל השטויות האלו,אל תהיא תלויה במרפאה תמיד כדאי שיהיו עליך השטויות האלו
ותביאי איתך כמה שקיות נילון ספר לכל מקרה שתצטרכי וחשוב אל תשכחי נסי להביא כפול ממה שיש לך אם יש לך הכוונה זה לכומתה או כובע ב' או כל דבר שיש מצב שיאבד לך שם כי יכול להווצר מצב שפתאום תרוצי לכיתה ותיפול לך הכומתה או הכובע ב' ואז יכעסו עליך המדריכים וחבל... עדיף שיהיה לך עוד אחד בחדר שתוכלי לקחת ככה לא תצטרכי לחטוף צעקות והמדריכים לא יזכרו לך לרעה משהו שכזה,חבל להסתבך עם מת"ש בקורס קצינים לא נעים וגם לא מועיל... ותביאי נעלי ריצה נוחות ורצוי גם להביא ספרי לנעלים זה יעזור תמיד

מ ס ט י ק

New member
וואלה? את יוצאת להכנה של מודיעין?

אז ניפגוש אותך..
אתם באים בהשלמה לביקור אצלנו..

Black Star

New member
מן הסתם... ../images/Emo13.gif

לאן עוד אני יכולה לצאת? אני מודיעיניסטית שכזו
(הרגע המצאתי מושג חדש, או שרק נדמה לי?) בכל מקרה, איפה זה "אצלנו"? את יכולה להגיד לי ברמזים.. רוב הסיכויים שאני מכירה... יעלי.

מ ס ט י ק

New member
אמ.... אם את תגיעי זה רק בהשלמה...

במהלך ההכנה לא הקמנ"ים לא מגיעים אלינו לביקור... כשתגיעי תפגשי אותי - אני ידריך אותך
בכל אופן, אלינו זה..... עוד מעט תידעי.

Black Star

New member
קצונת מודיעין

הבנות מתחילות הכנה בשבוע הבא (יום ה'), והבנים עשרה ימים אחרינו... בה"ד 15. גם את יוצאת?

the new L

New member
משתתף בצערכם

האוכל שם ממש ממש רע, ולאחרונה הוא נהייה יותר גרוע.

YtseJam

New member
אני פחות מעודכן

ממך, אבל אני דווקא זוכר את האוכל של הבה"ד בתור סביר+.

למעלה