ציונים בסי

ronennahum

New member
ציונים בסי

שגיא שלום, מחר יעבור שבועיים ועדיין לא פורסמו הציונים בסי, נשלחו הודעות למרצה ולמתרגלת גם במייל וגם בפורום ולא קיבלנו שום תשובה, יש לך מושג איך ניתן לדעת אם הם יתפרסמו עד מחר?

slking

New member
שבועיים זמן לפרסום ציונים

המשמעות זה שרק כאשר עוברים שבועיים מינהל הסטודנטים יכול לבצע פניה למרצה. לפני זה רק המחלקה (שמנהלים קשר שוטף עם המרצים) יכולים לפנות ולברר מה קורה. בבקשה פנה למחלקת המרצה (אני מניח שזו דנית ממדעי המחשב)

ronennahum

New member
בושה

כרגע קיבלתי מייל תשובה מדנית שהציונים יפורסמו ביום ראשון, אני לא מבין למה אם נתון זמן של עד שבועיים, הציונים מתפרסמים אחרי שבועיים, במקום לפרסם יומיים לפני הם מפורסמים יומיים אחרי וזה לא פעם ראשונה שזה קורה לי ולרבים כמוני, זה פשוט בושה שמרצים מהרמה הכי טובה (כמו שמתאר המכון) לא מצליחים לעמוד בזמן הנתון להם, אז אולי באמת צריך לעורר שם כמה ראשים ואת זה שגיא אתה כן יכול לעשות, תודה מראש.

epsilonkatan

New member
LOL

האמת שזה דיי מבאס כשאתה רוצה להחליט לאיזה מועדי ב' להתחיל ללמוד, אבל טייק איט איזי רונן, שאיחור של ימים יהיה כל צרותינו...

ronennahum

New member
תודה לך

א, יש לי רק עוד שנתיים. ב. "ילד" אמרת, נראה לי שאני יכול להיות אבא שלך....

הודור

New member
אני לא בטוח שאתה צודק..

אני מכיר אישית את ARC701 ומדובר על אדם מבוגר מאוד. היה לו התלבטות אם ללכת ללמוד במכון או ללכת לבית אבות....

beatman

Member
ככה זה במכון

ציונים תוך שבועיים +\- זה סביר, נשאר לך יותר משבועיים ללמוד למועדי ב' (נקווה שלא נצטרך).

ronennahum

New member
זה לא העניין

זה בכלל לא משנה אם יומיים או שבוע, העניין הוא שהם מחויבים לתת תשובה עד שבועיים, אם זה לא מספיק שיעלו את זה ל 3 שבועות, אבל הזמן שקבעו מראש, שיעמדו בו, אני מבטיח לך שאם הם היו מקבלים קנסות על האיחורים הללו, הם היו עומדים יופי בזמנים אבל בגלל שאנשים חושבים כמוך BEATMAN "ככה זה במכון" "שבועיים +\-" אז ככה זה גם נראה מבחוץ. טפו טפו אני עדיין לא עשיתי מועד ב' ואני מקווה שאני גם לא אצטרך,...

beatman

Member
הם באמת מחוייבים ?

כי אני לא חושב שהם מחוייבים. ולגבי פדנטיות של חוקים, בוא נגיד שמזל שלא הולכים עם החוקים בצורה קיצונית במכון, גם לטובת הסטודנטים (בהמשך לימודיך תבין). מבחוץ המכון נראה לא רע, גם כשלוקחים בחשבון שזאת לא אוניברסיטה.

ronennahum

New member
לידיעת מי שלא מכיר

אני מביא לכם ציטוט מהידיעון סעיף 16.3: "המרצה יחזיר את מחברות הבחינה שנבדקו למדור בחינות לא יאוחר משבועיים ממועד הבחינה." סעיף 16.7: "המזכירות האקדמית תדווח לראש מינהל הסטודנטים על מרצים, שלא העבירו את הציונים במועד. לא העביר המרצה ציונים למזכירות בתוך שבועיים, ייבדק הנושא בהתאם לתקנון המשמעת של הסגל האקדמי." אז הם באמת מחויבים!!! ואני אוסיף ואומר שאין לי בעיה לקבל את הציונים גם אחרי 3 שבועות רק תודיעו על כך, מרצה שלא בדק אחרי שבועיים, שיעביר הודעה בפורום הקורס או דרך המזכירות שהציונים יידחו עד יום ככה וככה. גם אני בתור סטודנט אם יש לי להגיש עבודה או כל דבר אחר ואני לא עומד בזמן אני מודיע (או מבקש אישור) ולא עושה את זה על דעת עצמי.

ARC701

New member
יאוו רונן איזה בכיין אתה!!!

יצא במקרה שתום השבועיים הם ביום שישי אז תחכה ליום ראשון ותקבל את התשובה... ושהתכוונתי לילד לא התכוונתי לרך בשנים אלא לרך בשנות לימוד... הודור תסביר לו במזרחית אולי הוא יבין טוב יותר.. שגיא תנעל את האשכול העצוב הזה תיכף נוזלת לי דמעה...

ronennahum

New member
ARC כמה פעמים צריך להסביר לך...

זה לא אניין של בכיינות או לא, זה עניין של עמידה בזמנים וביעדים, אמרתי גם מקודם, לא היה לי בעיה אם במקום שבועיים ישנו לשלושה שבועות כי שבועיים לא מספיק, או אם המרצה יעלה הודעה שטרם הספיק לבדוק והציונים יתפרסמו בתאריך ככה וככה, אבל זה לא ככה, הם עושים מה שבא להם וזה לא משנה אם זה יומיים או שבוע, כל תקופת בחינות ואתה יכול לבדוק אחורה בפורום או לשאול את שגיא, עולה הודעה בפורום של מישהו מה עם הציונים בקורס זה או אחר, עברו שבועיים וכו'. לפי דעתי ופה אני מסיים את הדיון הזה הסוגייה הזאת לא צריכה להתנהל ככה!

beatman

Member
צודק, מרצה מאחר צריך להודיע על מצב הציונים.

יחד עם זאת, כפי שאמרתי עם הזמן תגלה שאי העמידה בתקנות (בצורה קיצונית) עושה טוב גם לסטודנטים.

למעלה