צייטגייסט.

StellarWind

New member
צייטגייסט.

בעקבות התגובות החיוביות משהו להתקפת הזרם-תודעה שנחתה עלי אתמול, חשבתי לשתף אתכם במשהו שכתבתי מתישהו בתחילת 2008... למה לא. שיהיה. XD צייטגייסט צייטגייסט (נ.) - גרמנית - רוח התקופה. להלן מאמר ההולם את רוח התקופה ומתאים לכל מצב. אנא, קוראים יקרים, מלאו את החללים בהתאם לטרנדים הנוכחיים. בין הפותרים נכונה תוגרל פיתה עם חמוצים. בארץ ישראל קם העם היהודי, מתמתח, שותה איזו כוס קפה עם רוגע`לך, מתלבש ויוצא לעבודה. אחרי שהוא שרף כמה שעות הוא חוזר הביתה ל____, חוטף איזה _____ מהמקרר ומתרסק על הספה בסלון מול הטלוויזיה. החדשות אותם חדשות: תאונת דרכים קטלנית בכביש מספר ___ - __ הרוגים, __ פצועים, כנראה בעקבות ____ בכביש. תקרית ירי בגבול ____ שבה נהרגו חוליית מחבלים, ___ חיילים, ילד ועז. עוד מקרה אונס מזעזע של קטינה ב____. ה_____ שובתים שוב ומשביתים את המדינה כולה יחד איתם. פוליטיקאים אלה ואחרים רבים על אלף ואחת דברים (ולא רק עם השובתים התורנים), יוצאים בהצהרות על התקדמות אגב שהם יוצאים למזנון לאכול את כספי משלם המיסים. אגב כספים, יש _____ שערים מטורפות בבורסה. אגב שערים, ____ _____ השיגה _:_ נגד _____ _____ (`קיבינימאט`, רוטן העם היהודי על הפסד הקבוצה האהודה עליו בכזה הפרש - `צריך לשרוף להם את המועדון...`) בעקבות שער מדהים של _____ (`שופטים אנטישמים, לא ראו את הפאול?! היה שם פאול *כזה* ברור!` מקטר העם היהודי, ולא משנה אם השופט שירת בעברו שירות קרבי מלא ביחידת ____ המובחרת - אנשים כאלה הרי לא יהפכו להיות שופטי כדורגל, לא?) ובין לבין, כבוד ראש הממשלה מר _____ פוצח בנאום דרמטי ושופע פאתוס (והיחס בין הפאתוס למספר הנאומים הוא יחס ישר, כאילו זה איזה חוק בפיזיקה!), חוזר כל הזמן על אותו התקליט ובעצם שום דבר לא זז. אבל לעם היהודי לא אכפת. הוא כבר הפסיק לעקוב. נגמר החדשות - והעם היהודי בורח מהמציאות לריאליטי. עוד כוכב נולד לרקוד תוך כדי מירוץ למיליון, כשכל מה שמעניין אותו זה הישרדות, כיוון שאחרת הוא עוד ימצא את עצמו מטוגן בגריז, או נהרג בקרב סכינים. המנחה הכריזמטי ______ משגר בדיחות לחלל האויר בדיוק של משגר קסאמים (אגב, עוד אחד נחת על _____, כמה נפגעי הלם, לא נורא, הם בטח כבר התרגלו, מסכנים. לא שהממשלה עושה משהו חוץ מלדבר על זה). בדיחה אחת נוחתת על חבר השופטים, שמנפץ אותה בהערה שנונה-סרקסטית - חיקוי זול של המקביל\ה ה_____ שלו בגרסת המקור של התוכנית. האצבעות של העם היהודי מרפרפות על הטלפון, משגרות SMSים לחלל האויר, כיוון שהרי לימדו אותו כשהוא היה קטן שמי שמצביע משפיע והוא עדיין לא למד שבפועל מי שבאמת קובע זה הרייטינג והקולות הפק"צפים ("שיואו, אלוהים, אני מהה-תההההה, כאילו, _____ -כזה- 100מם, לייק, תעשה לי ילד!!!1!1" - כש_____ מתחלף כל שני וחמישי, והן עוד ילדות בעצמן). אחרי הכל - אם מי שעושה צרות לא ישאר בתוכנית, מעניינת היא לא תהיה... וכך המציאות מתערבלת עם הריאליטי, הפפראצי, התככים, המזימות, והמפיקים שעושים עוד כסף, ולא משנה כל ____ השערים שבעולם. לעם היהודי לא אכפת. הוא רק רוצה לנקות קצת את הראש. בסופו של דבר אפילו לעם היהודי נשבר מהווליום העולה-והיורד-כמו-אזעקת-אמת של ערוץ _____ (ולהזכירכם במה מדובר - הרי לא יתכן שישודרו יותר מ-5 דקות ברצף של _____ בלי ____ שעה ויותר של פרסומות ביניהם!) והוא עוזב את הטלויזיה, זורק את עצמו על האינטרנט. אבל כמו אין לאן לברוח, גם מעל אוטוסטרדת המידע יש שלטי חוצות מהבהבים. העם היהודי נאנח ומנסה להתעלם מהם תוך שמהירות הגלישה זוחלת כמו פקק תנועה על איילון בכניסה לתל-אביב. תוך כדי פניה ב _____ לפתע מזנק מולו באנר ענקי של _____ משום מקום שלא נתן זכות קדימה וגורם לתאונת שרשרת שמרסקת את המחשב שלו באופן סופי-סופני. העם היהודי מקלל את המכונה הארורה במרץ - הוא מרגיש שרימו אותו שם במעבדות של _____. לא משנה הטכנולוגיה, מוסכניקים זה מוסכניקים. לא נורא, הוא כבר יתחשבן איתם. אף אחד לא מוציא את העם היהודי פראייר. העם היהודי מפהק, עושה מקלחת, זורק את עצמו למיטה, מתהפך מבטן לגב כשבראשו עובר מצעד של דאגות - שכהרגלם של צרות בא בצרורות. ______ מעצבנים בעבודה, חשבונות _____, והמחשבה שחייבת להיות דרך טובה יותר להתחיל את היום מאשר לקום ב_____, לשתות איזו כוס קפה עם רוגע`לך, להתלבש ולצאת לעבודה. בסופו של דבר ההתעסקות הבלתי-פוסקת בצרות מתישה אותו, והוא נרדם וחולם על עתיד טוב יותר, וילה ב_____, הופעות אורח בטלויזיה, ושמיליון אנשים ישלחו לו SMSים שיבנו לו את הדרך לאושר ולעושר. מותר לו לחלום, המסכן. הרי גם ככה העולם נגדו, אז לפחות זה. בארץ ישראל קם העם היהודי - ומת לקום בחו"ל במקום. טוב, בעצם לא. אחרי הכל, אין לו ארץ אחרת. הרי כבר סיכמנו שכל העולם נגדו...

OOOO0

New member
כבר אז שיתפת אותנו בהתקף היצירתיות שלך:

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=453&MessageId=111821975 אבל זה בהחלט משעשע שזה עדיין רלוונטי ומצחיק באותה מידה גם היום.

StellarWind

New member
נו, לך תזכור מה כבר שתלתי ומה עוד לא שתלתי...

זכרתי ששתלתי כאן את הפאנפיק שלי על רנאמון, אבל לא יותר מזה... נו שוין XD שתלתי פה עוד דברים במקרה? פשוט עלה בדעתי שזה אחד מהמקומות היחידים שאני יכול לזרוק עליהם את מה שכתבתי -לא- באנגלית.XD

OOOO0

New member
../images/Emo6.gif

לא, אני לא זוכרת ששתלת משהו באנגלית. אז יאללה, זרוק חופשי.

Yuske

New member
:( עד שגד חופר לנו בפורום אין לי זמן לקרוא

הכל:( אני שומר לבנתיים עד שאוכל לקרוא את הכל כמו שצריך (ממש לא רוצה לקרוא על רגל אחת)

למעלה