צילום בערום

צילום בערום

שלום רב יש לי שאלה למבינים עניין... תלמיד שלי נמצא במעצר בית עד למשפט בשבוע הבא כי..... הוא צילם את החברה שלו בעירום. שניהם קטינים בני 16 פלוס. כנראה ללא ידיעתה. הוא פרסם את התמונה או תמונות שלה באינטרנט. היא הגישה תלונה במשטרה.. שבוע הבא המשפט. מתוך מה שיודעים ומקווה שיודעים מה מקבלים בדרך כלל עונש על עבירה שכזו? הוא בלחץ וההורים שלו עוד יותר בעיקר אמא שלו. שאלה נוספת....הוא רוצה שאבוא שבוע הבא למשפט. האם יתנו לי להכנס או מאחר שמדובר במשפט של קטין לא יתנו לי להכנס. אודה על תשובה מוסמכת. כדי שאוכל לדבר איתו קצת ואולי טיפה להרגיע למרות שזה מעשה בלתי נסלח. תודה

guya72

New member
צילום בעירום

1) עונש - תלוי בסעיף האישום, תלוי בנסיבות ועוד. עצם זה שהעבירה נעשתה כנגד קטינה - מחמיר את מצבו. 2) לא יתנו לך להכנס - רק למשפחה קרובה.

תודה אבל...

א. תודה על תגובתך...לא שהיא עזרה לי להאיר את עיני. ב. אם כך אז באמת אין לי מה ללכת. לשבת בחוץ לא בא לי, מה גם שהסיטואציה של לראות נערים מגיעים ולעיתים אזוקים בידיהם וברגליהם לא מראה מלבב יתר על המידה, גם אם לא מכירים אותם. אבל עדיין הם בני נוער. ג. הגיוני שבאים לדבר כזה בלי שום יצוג או עזרה של עו"ד? אפילו מהמדינה? כי שאלתי אותו אתמול בערב אז אמר לי .....לא, אני בא לבד. לא אמרו לי כלום על זה. יש מצב לקבל על דבר כזה משהו כמו מקום סגור או משהו כזה או רק עבודות שירות או קצינת מבחן... לשמחתי עד היום לא נתקלתי בכאלו סיטואציות כהיותי במערכת החינוך עם בני נוער.

guya72

New member
אבל...

האם הוא בכלל ניסה לפנות לקבלת יצוג משפטי מהסנגוריה הציבורית ?? אם הוא לא ניסה לפנות אליהם, ולא פנה (דרך הוריו) לשום עו"ד - אזי הוא יכול לבקש מן השופט כי ישלח פנייה לסניגוריה הציבורית לדאוג לו לייצוג (בהנחה שהוא עומד בדרישות החוק לקבלת ייצוג). לגבי עונש - שוב פעם. ניתן להאשים אותו במספר סעיפי אישום חמורים. אין אפשרות לדעת ו/או לנחש מה יהיה העונש שיקבל.

תודה על ההארה שלך

תודה. כבר עכשיו אתקשר אל היועצת שתעשה את העבודה ותפנה אל הוריו לבדוק את הנושא. הם לא פנו לאף אחד ולא בדקו שום דבר בנדון. הם אנשים קשי יום שלא ממש מבינים מי נגד מי. הנער ואביו הגיעו לחקירה אחת ויחידה השבוע ואז הודיעו לו שהוא במעצר בית עד המשפט ביום ראשון וזהו... לא דברו איתו בכלל על נושא של עו"ד או סיוע כלשהו בנדון. ממש מוזר. אתקשר עכשיו שיבדקו. בכל אופן המון תודה

einzvi

New member
אפשר קצת להירגע

על פניו לא ברור לי מדוע הוא עדיין במעצר. לא סביר שאם זה כל המעשה שמייחסים לו אז שהוא עדיין מצוי במעצר. האם יש לבחור הזה עבר פלילי (בכלל ובתחום הזה בפרט)? האם זה היה באלימות או איומים? אכן העובדה שהיא קטינה מחמיר למדי את מצבו. יחד עם זאת, הוא בעצמו קטין. ההתייחסות אחרת לקטינים. איני צופה שהוא יקבל עונש חמור, אם בכלל. הנטיה היא לטפל בקטינים ולא להעניש אותם. השאלה היא כמה הנער נורמטיבי ומושפע מאנשי מרות. לגבי נוכחותך, ניתן לבקש שתיכנסי לאולם. המטרה בדלתיים סגורות בהליכים של קטינים הינה הגנה על הקטין. באם הקטין מעוניין בכך, בית המשפט ייטה לאפשר הכנסת איש חינוך של הקטין. לגבי ייצוג משפטי - קטין שאינו מיוצג באופן פרטי ע"י סנגור ששכר לעצמו (הוא או משפחתו), ייוצג על ידי סנגור ציבורי. נכון יהיה לפנות לסנגוריה הציבורית מראש, על מנת שהסנגור יוכל להיערך לדיון. בכל מקרה, לא נראה לי סביר או אפשרי שהקטין כעת עצור והוא לא יוצג ע"י סנגור פרטי או ציבורי, אלא אם התעקש שלא להיות מיוצג. שיהיה בהצלחה.

התעלמות ממילה קטנה - מעצר בית כתבתי

מה עושה התעלמות ממילה קטנה אבל ענקית...
לבחור אין עבר פלילי. הנער קיבל מעצר בית למשך 5 ימים. פרסום התמונה היה חלק מלחץ עליה כדי שתחזור אליו. הם היום חברים אם איני טועה משהו כמו שנתיים. שניהם קטינים כבני פחות מ-17 לגבי נוכחות סכמנו שהיוצעת תגיע למשפט כדי לתמוך בו. לגבי סניגוריה לא הציעו לו כלל את הנושא ואינם יודעים על אפשרות. ספרתי על כך ליועצת והיא תפגש איתם היום בערב . בכל אופן המון המון תודה. מבטיחה לעדכן אחרי ההתפתחויות מחר בבית המשפט שבוע טוב ובשורות טובות לכולנו

einzvi

New member
גם מי שנמצא במעצר בית...

ברגיל, אמור לעבור דרך בית המשפט על מנת שייקבע את מעצר הבית. במצב זה היה אמור לפגוש סנגור ציבורי. בכל מקרה, ביום הדיון אמור לפגוש אותו סנגור, אך כמו שכתבתי, רצוי לפנות לסנגוריה כבר כעת (או לסנגור פרטי) על מנת שניתן יהיה להיערך מראש.

מתכNET

New member
אני בוש ונכלם!!!! לא ברור מדוע את

מגינה עליו בכלל?!?!!!! מה לגבי הנערה המסכנה?!?

למעלה