צ'יל

Mike A

New member
צ'יל

1. Delerium - Silence (Michael Woods Remix) 2. Libra pres. Taylor - Anomaly (Calling Your Name) (Solar Stone Chillout Version) 3. Xstasia - Sweetness (Katcha Remix) 4. Faithless - Drifting Away 5. Rados - My Soul Is At The End Of The Universe 6. William ״rbit - Barber's Adagio For Strings (Excerpt From Original Version) 7. Chicane - Saltwater (The Thrillseekers Remix) 8. Watergate - Merry Christmas Mr. Lawrence (Heart Of Asia) (Astro Heavenly Remix) 9. Enigma - Age Of Loneliness (Jam And Spoon Remix) 10. ATB - 9PM (Till I Come) (Bent Remix) 11. Sister Bliss feat. John Martyn - Deliver Me (Original Mix) 12. Sasha - Baja 13. Massive Attack - Teardrop 14. Rui Da Silva - Touch Me (Double 99 12" Club Mix) 15. Poison (Environmental Science Dub Mix) 16. Leftfield - Song Of Life (Lemon Interrupt Mix) 17. Madagascar - Supernatural (Ambient Mix) 18. Olive - You're Not Alone (Nightmares On Wax Remix) 19. Moby - Go (In Dub Mix)​
זה הטראקליסט של סט צ'ילאאוט שיש עכשיו ב- DI.FM.......... פשוט לא להאמין. אם תצליחו למצוא את הסט (Breakdown - The Very Best Euphoric Chillout Mixes Vol. 1 (Disc 2)) אז כל הכבוד

כל הכבוד...

שאתה בכלל זוכר שהשירים האלה קיימים... דויד וגולית לא זוכרים שהיו שירים כאלה... עוד לפני שMTV נולד היו השירים האלה.. יאללה תביאו שירים משהו של היום משהו טוף...

מה הבעיה לא הבנתי...

הוא המליץ על יופי של טראקים של צ'יל אאוט ומה זה בדיוק משנה אם הם ישנים ? במוזיקה אלקטרונית כמו ברוב סגנונות המוזיקה הדברים של פעם היו יותר יפים, ופחות ממוסחרים.

Mike A

New member
אממ

בואי נתערב שלא שמעת אפילו 3 טרקים מכל הרשימה?

שמעו...

אני לא יודעת אם כולם ראו את ההודעה הראשונה שלי כשהגעתי לפה... אבל אמרתי...לא להתווכח.... כי על טעם ועל ריח רק טיפש היתווכח..זה הטעם שלי לדעתי השירים האלה יצאו מהתחת וזהו...אם יש למישהו בעיה עם זה שלא יפתח יותר את ההודעות שלי... תודה....

למעלה