צמחונות

netnet

New member
צמחונות

אני שוקלת להיתו צמחונית. אני יודעת שזה לא המקום לקבל דעה אובייקטיבית אבל בכל זאת רציתי להגיד משהו. אני אישית לא נגד אכילת בשר, הרי הגוף צריך להתקיים ממשהו, ואני מאמינה בכל מיני תורות ודברים שהם לא קשורים לנושא אז אני אוותר עליהם. מה שמפריע לי הוא איך מתעללים בבעלי החיים רק בשביל שהאדם שחושב שהוא העליון למרות שלדעתי הוא לא כזה. שמים את החיות בכלובים קטנים וצרים ומאכילים אותם דברים לא טובים ומפטמים אותם תוך כדי עינויים רק כדי שהבשר יצא טוב יותר... אנשים תתעשתו! -------------------------------------------------------------------- עכשעט בעצם כשאני חושבת על זה... למה כתבתי את זה בכלל? הרי אין לי כאן את מי לשכנע... אבל בכל זאת אני אלחץ על "שלח/י" בתחתית העמוד...

gini

New member
ובכל זאת קבלי תגובה../images/Emo8.gif

אני צמחונית 19 שנה, אני בריאה לא חסר לי שום דבר בגוף, אפשר ורצוי להתקיים ללא בשר אין לנו ניבים (רק לטורפים יש), הקיבה שלנו צימחונית (יש הרבה חומר לקרוא על כך), לגוף מאד קשה לעכל בשר, וחוץ מזה הכי חשוב אנחנו באמת לא אלוהים ולא צריך להרוג עבורנו אף חיה שאמורה לחיות בעולם הזה! מאד טוב לי עם זה, לפחות המצפון, החיים שלי והבועה הקטנה שלי מרגישים הרבה יותר טוב. אני לא אוכל לשנות את כל העולם אבל יום אחד העולם יבין... זה יקרה הרבה אחרינו, אני באמת חושבת שהקדמנו את זמננו לפחות אלו שהבינו שצריך לחיות בשלום על הכדור הזה שקיבלנו מתנה ואנחנו עסוקים בלקלקל אותו ללא הרף. ויש שיגידו לך שזה המחזוריות בטבע, זה מזמן לא, אנחנו עצרנו ושיבשנו כל תהליך טיבעי שהיה בטבע, הפכנו לייצור ללא רחמים. אז מקווה שתצטרפי ובאמת תביני ביי gini

-=CoMA=-

New member
מצטרפת..

מה גם שנותנים לבע"ח כל מיני הורמונים, לא בריא בכלל.. אני צימחונית כבר..לא כלכך סופרת, בעיקרון מאז שאני נורא קטנה אני דוחה בשר. חסרים לי כמה דברים, אבל זה לא מפריע לאורח חיים בריא ונורמאלי..
CoMA -אחלה פורום

את כתבת שיר

קראתי את ההודעה היא יפה מאוד רציתי לשאול אותך מה את אוכלת ומה צריך לעשות כדי לקבל את ההויטמנים שמחסירים מבשר-אני שואלת כי אני ממש טרייה בשטח הצמחוני ואני צריכה הכוונה כדי לא לחיות על תזונה לא טובה שתוביל אותי,חס וחלילה,לחיקו של הבשר. אם את יכולה וכמובן,רוצה,תפרישי עצות! תודה, מיכל נ.ב-לבני אדם יש ניבים

vegan

New member
לבני אדם אין ניבים של טורפים

יש לבני אדם שיניים המכונות (לפחות בעברית) ניבים, אבל אין קשר בינן לבין ניבים של טורפים. מספיק להסתכל בשיניים של כל חתול או כלב כדי לראות את ההבדל.

הממממ......

קודם כל, בשביל אנשים כמוך יש מה שנקרא בשר אורגני, זהו בשר של חיות שגדלו בצורה חופשית לא בכלובים, לא החדירו להם הורמונים וכו´ וכו´... דבר נוסף - אני לא מסכים איתך, איני חושב שהאדם צריך לאכול בשר, אנא פתחי הודעה נוספת בה תרשמי מדוע את חושבת שהאדם צריך לאכול בשר, כך נוכל להבין את דעתך ואף אולי להסכים איתה ולהפך. תודה, אלון. (שיש לו מחר מבחן בלשון, ומשום מה נשאר ער כל הלילה בגלל הקובייה ההונגרית המטופשת הזאת!)

המשך סיפורי מאותו יום....

לאחר שהצלחתי לפתור את הקובייה ההונגרית, ניגשתי ללמוד למבחן בלשון ואז גיליתי כי אין לי ממש מאיפה ללמוד: אין לי מחברת לשון (אלא אם אתם מחשיבים כמה דפים שרשומים אליהם כמה משפטים לא קשורים אחד לשני כמחברת...) והספר גדול ומעצבן ואני עייף מדי..... טוב נו, כיוונתי שעון מעורר לבוקר די מוקדם 6:30 והחלטתי שאקום ואלמד למבחן בלשון, לאחר שהתעוררתי מהשעון חזרתי לישון... ככה שללמוד למבחן לא ממש למדתי......
עדיין לא קיבלתי אותו בחזרה..... מקווה שיצא טוב. (המממ.......נטע תכעס אם אני אקבל ציון רע?)

למעלה