צ'מעו סיפור

Ellis Murphy

Well-known member
לפני די הרבה זמן חבר שידע שאני אוהב להנות עם נשים שנשואות אבל לא לי, הכיר לי מישהו שקישר אותי לחברה מסויימת, קשר שהפקצי ממנו המון תואלת.
לאחרונה, ככה משיחה סתמית התברר לי שהוא התגרש בקטע לא טוב אחרי שאשתו בגדה בו ולאחרונה שקע במרה שחורה על גבול הקליני. נסעתי לבקר אותו, בקושי הכרתי אותו כשפתח לי את הדלת - לא מגולח, שפוף... מדבר בקול נמוך... בקיצור... לא טוב.
הקשבתי לסיפור שלו, הנהנתי בראשי ובתוכי חשתי לא נעים כזה כי אמנם לא איתי אשתו בגדה אבל בכל זאת אני נמצא בצד השני של המתרס..
מה שעודד אותי זה שממילא הקשר שלו עם אשתו היה כבר לא על הגובה, ממילא היו מתגרשים ומן הסתם גם בגלל זה היא הלכה לראות בשדה אחר.

עזבתי בלב כבד אבל אחר כך, בדרך, חשבתי לי שכמה טוב שאני מעדיף נשים שבאות לקשר כזה לא ממצוקה בבית מול הבעל החוקי אלא בשביל לגוון ולהנות יותר...
סתם מחשבה.
לא שזה יגמול אותי מנשים נשואות וסקסיות אבל אכן קיבלתי המחשה של איך זה לפעמים נראה בצד השני...

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
לפני די הרבה זמן חבר שידע שאני אוהב להנות עם נשים שנשואות אבל לא לי, הכיר לי מישהו שקישר אותי לחברה מסויימת, קשר שהפקצי ממנו המון תואלת.
לאחרונה, ככה משיחה סתמית התברר לי שהוא התגרש בקטע לא טוב אחרי שאשתו בגדה בו ולאחרונה שקע במרה שחורה על גבול הקליני. נסעתי לבקר אותו, בקושי הכרתי אותו כשפתח לי את הדלת - לא מגולח, שפוף... מדבר בקול נמוך... בקיצור... לא טוב.
הקשבתי לסיפור שלו, הנהנתי בראשי ובתוכי חשתי לא נעים כזה כי אמנם לא איתי אשתו בגדה אבל בכל זאת אני נמצא בצד השני של המתרס..
מה שעודד אותי זה שממילא הקשר שלו עם אשתו היה כבר לא על הגובה, ממילא היו מתגרשים ומן הסתם גם בגלל זה היא הלכה לראות בשדה אחר.

עזבתי בלב כבד אבל אחר כך, בדרך, חשבתי לי שכמה טוב שאני מעדיף נשים שבאות לקשר כזה לא ממצוקה בבית מול הבעל החוקי אלא בשביל לגוון ולהנות יותר...
סתם מחשבה.
לא שזה יגמול אותי מנשים נשואות וסקסיות אבל אכן קיבלתי המחשה של איך זה לפעמים נראה בצד השני...
לדעתי זה אף פעם לא מעודד כשאני שומעת על בגידה וגירושים גם אם זה היה צפוי כי זה לבטח כואב בעצמות כשאתה מגלה שאתה נבגד.
אתה יכול להכיר נשואה שבאה ממקום טוב ועם הזמן רוצה ממך יותר..לפעמים הגבול הדק נמתח...ולדעתי צריך לחתוך.

מאלף שבלולים

Well-known member

סתם מחשבה.
גועל נפש .
איך אפשר בכלל לחשוב על בגידה בבן או בת זוג. :LOL:

alongrin100

Well-known member

סתם מחשבה.
אין ספק שזה חרא להיות בצד הנבגד.
ביחוד אם אתה אחד כזה שחי בסרט שהנישואים שלך הם דבש וצימוקים.
ביום בהיר אחד, כל מה שחשבת שהם החיים שלך קורס ומתפורר לעפר ואפר.
תוסיף על זה שכבונוס על "התנהגותה הטובה", האשה עוד עושה עליך אקזיט, יוצאת עם מחצית מהרכוש שלך ועוד אתה צריך לממן אותה במזונות לפחות עוד 15 שנה אם לא יותר.
זו מכה רצינית שקשה להתאושש ממנה אם בכלל.

Ellis Murphy

Well-known member
זה תיאור מטאפורי. כלומר הם לא בני דודינו הבלשטינעים שבאין להרוג בשביל להרוג אלא הורגים מתוך צורך לאכול.
מקווה שגם אתה לא מזיין את אשתו של פלוני אלמוני על מנת לגרום לו סבל אלא מכיוון שאשתו יאמי בעיניך... לא ככה?

מאלף שבלולים

Well-known member
זה תיאור מטאפורי. כלומר הם לא בני דודינו הבלשטינעים שבאין להרוג בשביל להרוג אלא הורגים מתוך צורך לאכול.
מקווה שגם אתה לא מזיין את אשתו של פלוני אלמוני על מנת לגרום לו סבל אלא מכיוון שאשתו יאמי בעיניך... לא ככה?
היא מזיינת אותי כי אני יאמי בעיניה > זה המוטו.

אבח"י

Well-known member
אין על הטסטוסטרון... :-P:
כל עוד הוא מכוון להזקפת הזרג הנופל, ולא להרג המתחרה. הכי מפליא אלה הקרובת לחיים ולמוות של בעלי חיים צמחוניים לגמרי, החיים בעדרים - כמו האנטילופות לסוגיהן, יעלי ההרים, חמורי הפרא או סוסי הבר. גם אצל היונקים ענקי המימדים החיים על היבשה ובים המלחמות הללו מובילות למוות, שלא להזכיר את ההיפופותם המסוכן במיוחד, גם לבני אדם.

אבח"י

Well-known member
אין על הטסטוסטרון... :-P:
באחד מספרי החניכה המרכזיים שלי, לפני 40 ויותר שנים נקרא: משחקיהם של בני האדם - על שני גברים גברים הנלחמים על חסדי/אהבת אותה נערה. ברן טען שהרבה פעמים זו הנערה שמעוררת את המלחמה על חסדיה. כלומר - מפעילה את הצפת הגברים בטסטוסטרון אלים ומסוכן לחייהם.
12.jpg 12e.jpg

דקל נור*

Well-known member
באחד מספרי החניכה המרכזיים שלי, לפני 40 ויותר שנים נקרא: משחקיהם של בני האדם - על שני גברים גברים הנלחמים על חסדי/אהבת אותה נערה. ברן טען שהרבה פעמים זו הנערה שמעוררת את המלחמה על חסדיה. כלומר - מפעילה את הצפת הגברים בטסטוסטרון אלים ומסוכן לחייהם.
צפה בקובץ המצורף 11872 צפה בקובץ המצורף 11873
נשים טפשות מספרות לבן הזוג שלהן על חיזור מגבר נוסף. בני זוג טפשים לא מזהים את המניפולציה ויוצאים למלחמה. התוצאה יכולה להיות טרגית.

אבח"י

Well-known member
נשים טפשות מספרות לבן הזוג שלהן על חיזור מגבר נוסף. בני זוג טפשים לא מזהים את המניפולציה ויוצאים למלחמה. התוצאה יכולה להיות טרגית.
הן לא טיפשות, זה סוג של נרקסיזם, ביטוי של תחושת ערך עצמי מופחת, שדורש מהן, אפילו בניגוד לרצונן, לפעול כך. לכן הספר הזה הוא אחד מיסודות הפסיכולוגיה ההומניסטית, לשעבר הבהיוויוריסטית, כיום פסיכולוגיה חיובית. האבא הרוחני של ברן הוא כמובן אריך פרום הגרמני שברח מהנאצים והשתקע בארה"ב, מולדת ספרות היעץ ושיפור החיים, ואולי גם תופעות ה"מאמן".

Gu987

Well-known member
הן לא טיפשות, זה סוג של נרקסיזם, ביטוי של תחושת ערך עצמי מופחת, שדורש מהן, אפילו בניגוד לרצונן, לפעול כך. לכן הספר הזה הוא אחד מיסודות הפסיכולוגיה ההומניסטית, לשעבר הבהיוויוריסטית, כיום פסיכולוגיה חיובית. האבא הרוחני של ברן הוא כמובן אריך פרום הגרמני שברח מהנאצים והשתקע בארה"ב, מולדת ספרות היעץ ושיפור החיים, ואולי גם תופעות ה"מאמן".
לא טיפשות, אבל מאפשרות לתת מודע הביהייויוריסטי לעלות לפני השטח, ולספר לבעלן על חיזורים של גבר אחר.

אנחנו לא היינו שורדים יום אחד עם חוסר שליטה עצמית שכזה

אבח"י

Well-known member
לא טיפשות, אבל מאפשרות לתת מודע הביהייויוריסטי לעלות לפני השטח, ולספר לבעלן על חיזורים של גבר אחר.

אנחנו לא היינו שורדים יום אחד עם חוסר שליטה עצמית שכזה
אני לא התחייבתי לפרשנות של התמר מאור כשדים.
מדוע אתה מתחייב לה?
כדי ששני זכרים יריבו עליה, אשה לא צריכה לספר לאחד על השני, אתה יודע. מספיק שימצא אצלה בחדר, ככה בטעות, או שתלך ברחוב עם השני והראשון יראה..
המעבר מהלא מודע אל המודע מורכב מאוד. לו היה זה פשוט ופשטני כלכך, הרבה מחלות פיכוסומטיות היו נעלמות זה מכבר.

כאחד שהיה בשני הצדדים, אני יכול לומר שזאת טראומה נוראית שהלוואי והיינו יכולים לחסוך אותה מבן/בת זוגנו

למעלה