צפרדע, במיוחד בשבילך.

forestdevil

New member
פומיקיז, זו קורינה, היא עושה המון

כסף בלי קשר למה שהיא עושה
אנשים חוטפים את הדברים שלה יותר ממסטיקים בקופה, אחרי ההסתובבות בהיפרשוק. (אשכרה אמרתי היפרשוק?!?!)

eytcor

New member
גם ממני היא עשתה קצת כסף.....

קניתי ממנה DVD שבו היא מסבירה איך להעמיד Set Up של סטודיו ומראה כמה טכניקות של עבודה. הגיע אלי אתמול ראיתי 10 דקות מתוכו. היא מעבירה זאת די בחן ובאוירה קלילה. מה שהצחיק אותי כבר על ההתחלה היה בהסבר על סוגי המבערים. בשלב הדלקת המבער היא מדליקה את אותו עם מצית סיגריות חד פעמי ואומרת מיד "בזה אל תדליקו את המבער שלכם וזה המצית הכי לא נכון להדליק את המבער והכי לא מתאים להמצאות באיזור העבודה...."

eytcor

New member
גם ממני היא עשתה קצת כסף.....

קניתי ממנה DVD שבו היא מסבירה איך להעמיד Set Up של סטודיו ומראה כמה טכניקות של עבודה. הגיע אלי אתמול ראיתי 10 דקות מתוכו. היא מעבירה זאת די בחן ובאוירה קלילה. מה שהצחיק אותי כבר על ההתחלה היה בהסבר על סוגי המבערים. בשלב הדלקת המבער היא מדליקה את אותו עם מצית סיגריות חד פעמי ואומרת מיד "בזה אל תדליקו את המבער שלכם וזה המצית הכי לא נכון להדליק את המבער והכי לא מתאים להמצאות באיזור העבודה...."

natali_rh

New member
קורינה באמת נהדרת

אני קניתי ממנה את הספר שלה ואני פשוט נהנת ממנו- ממולץ ביותר

אוסיש

New member
מסכימה עם פומיקיז,

אכן הם מ-ק-ס-מ-י-ם. איך מגיעים לכאלה תוצאות?!

michal_sil

New member
קורינה מסבירה כיצד להכין צפרדע

בסיפרה הנפלא (והיקר)- PASSING THE FLAME ותוצאות טובות הן תוצר של אימונים מרובים.

אוסיש

New member
אני מרגישה קצת תיסכול יצירה,

תודה על ההפניה. אני כבר כמה ימים ארוכים (ולפני עוד ה-ר-ב-ה ימים) ללא עשית חרוזי זכוכית. עם כל השיחות על שידרוגים והתנור הרפיה נכנסתי למין אימפוטנציה... למה לעשות אם זה ישבר עוד כך וכך זמן....(וגם לא הינו מחוברים כמה ימים...אולי זה קשור...) ועכשיו הזועתותים בחופש אין אפילו חלון אפשרויות של עשיה... מתנצלת מראש על ההשתפכות...

הספר של קורינה

פשוט מדהים - מה גם שהיא מסבירה בלשון אנושית כאילו שהיא יושבת לידך עם סוג הומור יחודי לה. אני תמיד מתנחמת בדף הראשון של הספר - יש שם אוסף חרוזים שהיא עשתה כשהיא התחילה. היא ממליצה לחזור לדף הזה תמיד כדי להתחזק ולראות שניתן להגיע לתוצאות רק עם אימון וזמן... קרן.

Athaclena

New member
../images/Emo99.gif אני חייבת למצוא מישהו עשיר

שיקנה לי את זה. אני רוצה אני רוצה אני רוצה

forestdevil

New member
רגע רגע, היא לא המציאה את הצפרדעים.

למה שלא תקני מהצפרדע שלנו?

forestdevil

New member
בדיוק כשדיברנו על צפרדעיה של קורינה

שמתי לב שבאתר שלה, בעמוד הראשי יש כמה דוגמאות... העמוד הראשי מתעדכן כל הזמן, וזה ממש מצחיק שזה יצא זהה. http://www.corinabeads.com/

למעלה