צרות של אחרים

מצב
הנושא נעול.

Golf Bravo

New member
צרות של אחרים

צרות של אחרים
בשבוע שעבר היו שטפונות קשים בגרמניה (בעיקר בוואריה), אוסטריה ושוויץ. למי שמעוניין לראות קצת תמונות משם. בחלק מהן ניתן לראות גם הרס תשתיות תחבורתיות. אלה הם אזורים חביבים מאד על ישראלים רבים ובצדק. נופים יפים וטיסות זולות ומהירות למינכן, שכירות רכב זולה ועוד שלל סיבות. תכננתי ביקור חוזר באזור בקרוב. נראה לי שאחכה קצת שיתאוששו.

Golf Bravo

New member
עוד משהו קטן: "היה מנוע? היה מנוע!"

צרות של אחרים
בשבוע שעבר היו שטפונות קשים בגרמניה (בעיקר בוואריה), אוסטריה ושוויץ. למי שמעוניין לראות קצת תמונות משם. בחלק מהן ניתן לראות גם הרס תשתיות תחבורתיות. אלה הם אזורים חביבים מאד על ישראלים רבים ובצדק. נופים יפים וטיסות זולות ומהירות למינכן, שכירות רכב זולה ועוד שלל סיבות. תכננתי ביקור חוזר באזור בקרוב. נראה לי שאחכה קצת שיתאוששו.
גרסת פינלנד.

אוהד11

New member
../images/Emo51.gif

גרסת פינלנד.

Golf Bravo

New member
אחרונה: "היהלום של שיקגו"

צרות של אחרים
בזמנו היה דיון קטן, אגב תמונה שלי, על צומת המסילות מדרום לתחנת לוד. הנה "צומת" בשיקגו... תמונה מרתקת לדעתי.

davidfainshtein

Member
מנהל
תמונה מדהימה! ונשאלת השאלה

בזמנו היה דיון קטן, אגב תמונה שלי, על צומת המסילות מדרום לתחנת לוד. הנה "צומת" בשיקגו... תמונה מרתקת לדעתי.
תמונה מדהימה! ונשאלת השאלה
האם ניתן לנסוע באלכסון, כלומר, לעבור בין כמה מסילות בו זמנית?

mucool2

New member
לא מצליח להיכנס לקישור

לא מצליח להיכנס לקישור
(של היהלום)
על שאר התמונות המיוחדות.

מצב
הנושא נעול.
למעלה