צריבות בגוף

KOMOTOTO

New member
צריבות בגוף

שלום, אני בן 24 בריא בד"כ לפני 4 שבועות התחילו אצלי צריבות בעור במקומות שונים ללא שום סימן חיצוני. הצריבות זזו מידי יום-יומיים מאזור לאזור, כך שיום אחד היו צריבות ביד ובבטן, וביום השני בירך ובעורף וכו' לאחר כשבוע פניתי לרופא ששלח אותי לנוירולוג. הנוירולוג ביצע בדיקות נוירולוגיות וקבע שהכל תקין ואיבחן שכנראה חיידק פגע במערכת העצבים. הוא נתן לי לקחת אביטרן למשך 10 ימים. לאחר 3 ימים חלפו כמעט לגמרי התופעות. אחרי שחלפו מעט יותר מ 24 שעות מהכדור האחרון חזרו התופעות כמו מקודם, אלא שהפעם ביחד עם הצריבה יש כאבים בפרקים הסמוכים למקום הצריבה. חזרתי לרופא המשפחה הוא שלח אותי לבדיקות דם לשלול דלקת פרקים. התשובות הגיעו והכל תקין. אני ממש אובד עצות ולא יודע למי לפנות. מה זה יכול להיות?? יצויין שאני סובל מנזלת אלרגית חריפה כל השנה ונוטל אריוס מדי יום. תודה מראש

צריבות בגוף

התסמין שאתה מתאר אינו ספציפי למחלה כל שהיא. יתכן ונגרם ע"י בעיה חולפת כמו זיהום נגיפי או מצב של סטרס. בכל אופן התסמינים אינם מעידים על בעיה מסוכנת, בעיקר אם בדיקה גופנית ובדיקות מעבדה היו תקינות. אני מציע לחכות חודש נוסף לפני בירור נוסף. יש סיכוי טוב שהכל יחלוף. ולא, או אם יופיעו תסמינים חדשים, יש מקום להערכה נוספת בהתאם לתסמינים.

למעלה