צריך לפתוח את הפה ולהגיד הכל

JuveFan

New member
צריך לפתוח את הפה ולהגיד הכל

ועכשיו כשהמשחק נגמר, אפשר לפתוח את הפה ולהגיד הכל. המשחק נפתח בקול תרועה רמה לפני כמעט 3 חודשים. ברי המזל שגילו את המשחק בתחילתו, זכו לנצל את חוסר החשיבה של מפתחי המשחק והצליחו לרוץ קדימה ולצבור שירים ואלבומים ללא הגבלה. זה לקח קצת זמן עד שהבינו מפתחי המשחק שהשארת הכללים כפי שהיו תגרום ללהקות להגיע להישגים לא פרופורציונלים ולא הגיוניים ולכן הקשיחו את הכללים כמו למשל שאפשר להוציא אלבום אחד בשלושה ימים ולא ללא הגבלה כפי שהיה עד השינוי. התוצאה: הלהקות שגילו את המשחק ממש בהתחלה פתחו פער עצום על אלה שגילו אותו רק מספר ימים מאוחר יותר. עקב כך, נראה היה שהמשחק בעצם כבר סגור וניתן להניח מי תהיה הלהקה הזוכה. בעלי הלהקות הרימו קול צעקה עד ששוב הבינו מפתחי המשחק שהמצב הקיים לא מאפשר תחרות הוגנת ולכן החליטו שוב לשנות את הכללים ואת נוסחת המשחק: מעתה כל חישובי ההוצאות יהיו לפי אחוזים מוגדרים בתוספת עוד כל מיני הוצאות שונות ומשונות. נראה שמפתחי המשחק איבדו את הראש בניסיונם האחרון ומעורר הרחמים להפוך את המשחק להוגן אבל בעצם הפכו אותו למשחק חובבני עם תקריות בלתי הגיוניות כמו איבוד או הרווחת מיליון מעריצים ברגע אחד. כל זה היה במסווה של לגרום ללהקות המובילות ליפול כדי לגרום ללהקות הקטנות לחשוב שיש להן סיכוי. למזלם של מפתחי המשחק הפערים אכן קטנו ונראה היה שללהקות ה"צעירות" יש עוד סיכוי אבל בסופו של דבר אלה היו הלהקות הותיקות שעמדו בראש הטבלה לאורך כל הדרך. ככה זה כשתיכנון חובבני של מה שאמור להיות משחק רציני מטעמה של חברה רצינית כמו אורנג', הופך להיות מפגן מביך של תחרות לא הוגנת שתוצאותיה ידועים מראש. עד כאן לגבי המשחק עצמו ועכשיו נעבור לניהול הפורום והמשחק. את הפורום ניהלו בתחילת הדרך 3 מנהלים. עם הזמן הלכה ופחתה מידת נוכחותם בפורום עד כדי אי נוכחות טוטאלית. הדבר גרם לבלאגן בפורום. קללות, הצפות והרבה מנהלי להקות שזעקו כדי שיקבלו פיתרון לבעיה שהייתה להם בלהקה אבל אין מי שיעשה סדר, אין בעל בית. למיטב הבנתי, "אורנג MY BAND" הוא היחיד שיכול לטפל בבאגים ובעיות שקשורות למשחק עצמו. המנהלים האחרים יכלו לטפל רק בעניינים השוטפים של הפורום. בעקבות חוסר התפקוד של מנהלי הפורום, פניתי אני ועוד מנהלי להקות אחרים אל הנהלת הפורומים והתלוננו על כך שאין למי לפנות ואין מי שיטפל בבעיות. התגובה שהתקבלה היא שהעניינים בבדיקה והבעיות יטופלו. ואכן, לאחר זמן קצר עזבו/הועזבו שני מנהלים ובמקומם נכנס "מפתח של חביתוש". מיד הורגש שינוי שכן "מפתח" בילה הרבה שעות בפורום ודאג להשליט סדר אבל זה הדבר היחיד שהוא יכול לעשות. למרבה הצער, אורנג MY BAND המשיך להיעדר מהפורום והזניח את הטיפול במשחק. אני למשל, התלוננתי מספר פעמים שאני לא מצליח להיכנס לרשימת השירים והאלבומים שלי אבל העניין עדיין לא טופל. מדובר בניהול כושל ביותר ולא יתכן שלא יהיה מי שיטפל בבעיות במשחק שאמור להיות רציני. לסיכום: המשחק נכשל בגדול! הן מבחינת נוסחת המשחק והן מבחינת ניהול הפורום והמשחק. חוקי המשחק השתנו והפכו מלא הגיוניים לעוד יותר לא הגיוניים, מנהלי הפורום (למעט מפתח של חביתוש) הזניחו את הפורום ומי שהיה אמור לטפל בבעיות במשחק עצמו (אורנג MY BAND) נכשל בענק. זה מאוד חבל כי למשחק הזה היה פוטנציאל אדיר להפוך באמת למשחק של הקיץ. אני שיחקתי בו לא מתוך תקווה לזכות בפרס הראשון (גם כי גיליתי את המשחק מספר ימים מאוחר מדי וגם כי מדונה לא מעניינת אותי) אלא כי באמת נהנתי לנהל את הלהקה שלי. חבל שהיו הרבה דברים שהרסו את ההנאה. כולי תקווה שאם המשחק יחזור (אני יודע שהוא ממשיך - אני מדבר על תחרות חדשה) הלקחים יופקו, החוקים והכללים יבחנו בכובד ראש ומנהלים מתאימים וראויים ייבחרו לנהל אותו. אני גם מאוד מקווה שמנהלי המשחק לא יחליטו שביקורת, גם היא קצת קשה, זה לא משהו שמתאים להם וימחקו את ההודעה הזאת אלא יקראו אותה וילמדו מהטעויות. אני סיימתי את דבריי. אתם מוזמנים לכתוב את דעתכם. נמרוד חלימי, מנהל להקת "שתן צורב" 974.

Nati Lucky

New member
תן לי לנחש, הפסדת?

מצטער... ברצינות, אולי תפוז ואורנג' חיפשו את האנשים שהשקיעו מההתחלה? וזה משחק ! החוקים אמורים להשתנות. וכל החוקים ששינו לא פגעו בלהקות הקטנות אלא פגעו במקומות הראשונים (הלהקה שוקירולז הפסידה יותר מ60% בגלל הכספים האלה, אני יודע כי אני מנהל אותה) ככה שאני נפגעתי ולא אתה. אתה לא בסדר.

JuveFan

New member
נתי, אל תהיה ליצן

כן, הפסדתי. ולא, לא הייתה לי כוונה לנצח מהסיבות שאמרתי בהודעה שלי. אני מאוד מקווה שאתה לא מתכוון לזה שעכשיו אני סתם מתבכיין בגלל שלא ניצחתי במשחק כי לאורך כל הדרך התלוננתי על אופן ניהול המשחק. אל תחפש אותי בפינה כי לא תצליח. החוקים לא אמורים להשתנות בצורה כזאת, במיוחד לא במשחק שהתוקף שלו הוא קצר מאוד (פחות משלושה חודשים).

p p 7

New member
מסכים לכל מילה

דברים נכונים מאד. תפארתם של מנהלי תפוז ואורנג' לא תהיה על המשחק הזה. בזבזנו ימים ולילות ומראש לא היה לנו סיכוי יישר כוח נמרוד

ה ב ו ב ה

New member
מסכימה לרוב הדברים שנאמרו

במיוחד על ניהול הפורום, וה"כללים" החדשים שהומצאו מעת לעת...

בהחלט הודעה מעניינת../images/Emo222.gif

ונהניתי לקרוא את השפה הגבוהה ואת הדברים הנכונים

lool3

New member
צודק

דווקא עכשיו אני איכשהו מצפה שיתחילו באמת לנהל את זה כמו נורמלים.

מסכימה לכל מילה כמעט

אכן מי שנכנס ראשון הרוויח. והלהקה שלי נמצאת במקום מצויין, כך שאין מה להגיד פה שהפסדתי. גם לא שיחקתי בשביל הפרס. הוא גם לא דיבר על ההנאה מהמשחק, הוא דיבר יותר על אופן ניהול המשחק, שאכן היה כושל בהחלט. כל עניין המשכורות שכמה שהתלוננו לא טופל עד עכשיו, הבאגים הרבים שלא זכו למענה, והניהול הכושל של הפורום בתחילת המשחק בהחלט פגמו. חשבתי שאני היחידה שהתלוננה בפורום המשוב על אופן ניהול הפורום. האמת לא הפתיע אותי לגלות שהיו עוד מתלוננים. שמחתי לגלות שמנהלי תפוז אכן עשו שינויים בניהול, מנהלים פרשו והוכנסו במקומם אך עדיין הבלגן שרר פה. אולי הם לא התייחסו ברצינות בגלל הזמניות של הפורום. באשר לשינוי הכללים- נעשה מעט מידיי מאוחר מידיי, וכן, אפשר לשנות כללים של משחק גם באמצע המשחק. סה"כ כל הכבוד על היוזמה ועל ההחלטה להמשיך את המשחק. מי שבאמת השקיע הצליח להגיע למקומות טובים.

אני טוטלי איתך.../images/Emo201.gif כנסו וראו...

וואו אתה מה זה צודק אני טוטלי איתך!!! אני גם באתי למשחק מתוך איזה כייף ולא מתוך וואי איזה פרסים!! אני אוהבת משחקי ניהול. בהתחלה לפני שאני פתחתי את הלהקה חשבתי שיהיו דמויות ואנחנו נעצב את לבושם וניראה איך הם עושים הופעות, וחזרות ואיך הם מבלים בחופשה וכו' אבל אז הסתבר שזה משחק שלוקח ממש הרבה זמן וממש הרבה מאמץ ועבודה קשה. לא שיש לי בעיה עם זה, פשוט אם חלק מהאנשים שיש להם להקה לא שמו לב שהם מתרכזים רוב החופש בלהקה אז אני לא יודעת מה להגיד כי אני הייתי אצל חברות שלי זמן רב מהחופשה וחשבתי רבות על הלהקה ועל כך שאני כמעט ולא מנהלת אותה כבר שאני כאילו כבר פרשתי. אבל לא התייעשתי המשכתי .. ומה היה שווה לי?! אני במקום ה- 1502 ואני לא הייתי ראשונה אני ממש אבל ממש הופתעתי שהיו כבר ילדים במשחק!... וזה לא היה פייר הם קיבלו פור ואנחנו נסחבים אחריהם ומנסים איך שהוא לצמצם פערים וזה משהו שהוא לא ממש אפשרי כשהם מקדימים אותנו בימים!! אז עכשיו מה?! נגמרה ה"תחרות"?!-[אני שמתי את זה במרחאות בגלל שבשבילי זאת לא היתה תחרות, לדעתי ובשבילי זה היה בשביל הכייף ] לא רואים אני רואה שזה נגמר הכל אותו דבר חשבתי שהם יגידו איזו להקה ניצחה ואיזו קיבלה מי מה מו וגמרנו סיפור!. אני גם לא כל כך בטוחה בעניין הפרסים לא ממש ניראה לי שבאמת הולכים לקבל פה פרסים~! בכל מקרה ברכות לזוכים למרות שאני לא רואה שהיה לזה סוף דברו איתנו ותודיעו לנו אם קיבלתם משהו~!!! ביוש:)

למעלה