צריך מידע!

1תרו

New member
צריך מידע!

צריך מידע על חמוסים עקב אישור לקניית חמוס! תודה רבה לכל העונים!

Sweet Fantasy

New member
היי תומר

כבר קיבלת בעבר מידע על החמוס שכחת הכל? בקשר למידע תהייה יותר ספציפי עם השאלות מידע מסויים שאתה רוצה לדעת על החמוס תוכל לקרוא במאמרים ויש גם בטאגליינס

1תרו

New member
טוב הנה ספיצפי(שאלות)

אזיה כלוב כדי לי לקנות תעשו על גדלים(אתם מבינים אני מניח) האם זה בסדר שכלובו יהיה לפעמים בחוץ? האם הוא יכול גם להשתמש בארגז של החתולים? הוא יסתדר עם חתולים? אני עובר רק ביולי ושמעתי שתקופת הגורים מתחילה באפריל ובטח תיגמר עד אז יש הצעה? אני מעדיף לא לקנות מחנות! לא אכפת לי חמוס יחסית גדול ממגדלים! תודה לכולם תומר

Sweet Fantasy

New member
תשובות

איזה כלוב כדי לי לקנות תעשו על גדלים(אתם מבינים אני מניח) כלוב מיוחד לחמוסים יש ברוב חנויות החיות האם זה בסדר שכלובו יהיה לפעמים בחוץ? אפשרי בהחלט כמובן שממוגן מפני רוחות\גשמים\שמש בקיצור ממזג האוויר האם הוא יכול גם להשתמש בארגז של החתולים? הוא אמור להשתמש בארגז חול של חתולים הוא יסתדר עם חתולים? כל חמוס והאופי שלו יש כאלה שירצו לשחק עם חצתולים יש כאלה שיפחדו כנ'ל לגבי החתול עצמו אני עובר רק ביולי ושמעתי שתקופת הגורים מתחילה באפריל ובטח תיגמר עד אז יש הצעה? היא לא תגמר עד אז זה בדיוק החודש שמתחילים למכור את הגורים אפריל זה הזמן בו הם נולדים ביולי הם כבר בני חודשיים ומוכנים למכירה

Sweet Fantasy

New member
אין על מה

אל תשכח לקרוא מאמרים , התשובות האלה בהחלט לא מספיקות

למעלה