צריכה איזה שהיא מסגרת כדי להתחיל

ש1234

New member
צריכה איזה שהיא מסגרת כדי להתחיל

לעשות מדיטציה. בפעמים המעטות שעשיתי זה השפיע עליי נפלא, אבל אין לי כח בינתיים לעשות לבד. האם מישהו מכם מכיר קורס, או כמה חבר´ה שמעונינים למדוט ביחד?

ש1234

New member
גם חבר שלי, שמעוניין להתחיל למדוט

ואין לו מושג במיל מה זו מדיטציה, מעוניין איכשהו לקבל הנחייה פרטנית, אחד על אחד, כדי שילמד איך עושים מדיטציה מה אתם ממליצים לו? האם יש איזהשהוא מדריך ממולץ לכך?

ש1234

New member
במרכז הארץ, אזור ת"א +-

אשמח אם תוכל למצוא לו מישהו להדרכה, ולי איזה שהיא מסגרת לעשיית מדיטציה יום יומית (עדיף אקטיבית...)

smile2life

New member
אני מקווה שאני לא טועה

לפני כשנה וקצת הייתה את הקבוצה של רפיק (תמיר קימחי) ורישיקה שתרגלה מדיטציות אקטיביות ב"וילה" בהרצליה אני כבר לא מגיע לשם וסיבותי עימי- פרטים באתר שלהם: www.tantra.co.il באזור הפעילויות אני מעריך (יותר מחצי שנה לא נכנסתי) אני עזבתי את הקבוצה על רקע של חילוקי דעות אבל לא שולל את הרעיון רפיק מלך בדיינמיק וקונדליני מקווה שעזרתי אפילו במעט

drall

New member
אחד על אחד

הדרכה אישית זה משהו שאני עושה אלא שאני גר בירושלים. יש לי חברה מתל אביב שעושה גם כן הדרכות אישיות אם תרצי אני אקשר אותך איתה דרול

deep ocean

New member
הי ש1234 ../images/Emo13.gif

ראיתי אותך בדרך הלוחמים. בן טל-שחר (מנהל פורום דרך הלוחמים) מעביר חוג מדיטציה קבוע (מידי שבוע). הוא גר בתל אביב. את מוזמנת ליצור איתו קשר בטלפון 052-347619 (כן, תתקשרי אליו חופשי. הוא גם מעביר חוג קונג פו-שאני משתתפת בו, ועוד כמה דברים מעניינים).

deep ocean

New member
וכמובן שהוא אישר לפרסם את הטלפון

בקיצור, תטלפני אליו ללא חשש!

ש1234

New member
תודה../images/Emo51.gif לכולכם

מני ומיכל, אנסה את האלטרנטיבות שהצעתם
. מני, האם לדעתך המקום הזה שהצעת הוא פשוט מסחרי מידי (אין לי כח לצביעות ומשחקים כך שאם זו הסיבה שעזבת אשמח אם תודיע לי..) דרול, אשמח אם תשלח לי את הדואל/טל של חברה שלך מת"א. נראה לי שחבר שלי זקוק לזה

למעלה