צריכה את עזרתכם המהירה...

הטRולית

New member
צריכה את עזרתכם המהירה...

אז ככה, אחד המרצים שלי למשפטים נתן לנו עבודה, עם איזשהו סיפור שתכף אפרט, ובתמימות נפלט לאוויר שהסיפור לקוח מהעונה ה5 או ה6 של חוק וסדר. איזה חוק וסדר במדויק לא ברור לי. אבל, אולי למישהו יצלצל הסיפור מוכר והוא יוכל להפנות אותי לפרק הנכון?? יאללה, איתגרתי אתכם מספיק, הנה הסיפור, בשינוי השמות (כפי שעשה המרצה): "דלית ומורן חיים ביחד כזוג מזה כשש שנים. דלית בת 36 ומורן בן 26. דלית ומורן ניסו להביא ילדים לעולם, אולם לצערם דלית לא הצליחה להרות. בני הזוג החליטו לפנות אל ד"ר חמלה, רופא ומומחה בעל שם עולמי בטיפולי פוריות אשר מאחוריו רקורד מרשים של הצלחות. ד"ר חמלה נודע גם כמי שהקדיש את חייו לטיפול בבני זוג המנסים להביא ילדים לעולם ואף ויתר לשם כך על הקמת משפחה משל עצמו. ד"ר חמלה ערך לבני הזוג מספר בדיקות מהם עלה כי זרעו הפגום של מורן מהווה בעיה בניסיונותיה של דלית להרות ולפיכך המליץ לבני הזוג על סדרת טיפולי הפריה חוץ גופית. במסגרת התהליך שאב ד"ר חמלה ביציות מגופה של דלית וזרע מגופו של מורן, הפרה אותם במעבדה והחזיר את העוברים לגופה של דלית. בכל פעם נאלצה דלית לעבור את התהליך הקשה של שאיבת ביציות מגופה. לאחר כשלוש שנים ולמעלה מעשר ניסיונות שלא צלחו, ומכיוון שבני הזוג כבר אמרו נואש, ביקש ד"ר חמלה מבני הזוג לבצע נסיון נוסף ואחרון וביצע את תהליך ההפריה פעם נוספת. לאחר כשבועיים ולשמחתם האדירה של בני הזוג, גילתה דלית כי היא בהריון ובתום 9 חודשים ילדה בת בריאה ושלמה. לאחר כשנה, גילו בני הזוג לתדהמתם כי ד"ר חמלה נעצר על ידי המשטרה בחשד לתרמית והונאה. לחרדתם גילו בני הזוג, כי ד"ר חמלה נהג להחליף את מבחנות הזרע של הגברים אשר לקו בתסמונת דומה לזו של מורן ולהפרות את הביציות של הנשים בזרעו שלו. לתדהמתם גילו בני הזוג כי עד כה חשפה משטרת ישראל כשלושים מקרים בהם הפרה ד"ר חמלה ביציות בזרעו שלו וכי בפועל ד"ר חמלה הוא אביהם הביולוגי של למעלה משלושים ילדים........"

למעלה