צריכה את עזרתכן

מצב
הנושא נעול.
צריכה את עזרתכן

צריכה את עזרתכן
שלום לכולן, לצערנו, ההתמודדות עם טיפולי הפריון כרוכה לעיתים בקבלת תשובה שלילית. הוזמנתי לתת הדרכה בנושא: "איך לתת את התשובה השלילית בטלפון?" מה להגיד ומה לא? האם יש דברים ספציפיים שמרגיזים אותכן, שהייתן רוצות לשנות? איך הייתן רוצות שזה ישמע או יתבצע? (כמובן שהייתן מעדיפות שהתשובה תהיה חיובית, אבל...) אשמח לקבל תגובות על מנת שאוכל להדריך את האחיות בהתאם. תודה ורק תשובות חיוביות לכולן, יעל איתן-שילר פסיכולוגית, מתמחה בטיפול בקשיי פריון.

הייתי רוצה שיאמרו לי -

צריכה את עזרתכן
שלום לכולן, לצערנו, ההתמודדות עם טיפולי הפריון כרוכה לעיתים בקבלת תשובה שלילית. הוזמנתי לתת הדרכה בנושא: "איך לתת את התשובה השלילית בטלפון?" מה להגיד ומה לא? האם יש דברים ספציפיים שמרגיזים אותכן, שהייתן רוצות לשנות? איך הייתן רוצות שזה ישמע או יתבצע? (כמובן שהייתן מעדיפות שהתשובה תהיה חיובית, אבל...) אשמח לקבל תגובות על מנת שאוכל להדריך את האחיות בהתאם. תודה ורק תשובות חיוביות לכולן, יעל איתן-שילר פסיכולוגית, מתמחה בטיפול בקשיי פריון.
הייתי רוצה שיאמרו לי -
הכי ישיר: "שלום ניצת הדס, התשובה הפעם שלילית, בהצלחה בפעם הבאה". חלקו האחרון של המשפט הוא כדי לומר באותה נשימה - את ממשיכה הלאה, תסתכלי קדימה ולא אחורה! בברכת תשובות חיוביות, ניצת הדס

נגהנס

New member
מסכימה לחלוטין עם ניצת הדס

צריכה את עזרתכן
מסכימה לחלוטין עם ניצת הדס
ומוסיפה הערה:לעיתים, כשמתקשרים לברר התשובה- התשובות ישנן אך האחיות מבקשות להתקשר יותר מאוחר, ואז את מחייגת יותר מאוחר ותפוס,חצי שעה, ואת מרגישה נודניקית-בקיצור יש להבין שלעיתים המטופלת עושה ממש הכנה נפשית לפני הטל' לשמיעת התוצאה, מכניסה בו שנים של תקוות, סבל, יאוש, הוצאות כלכליות כבדות, וכו' לכן יש להשתדל ולעשות כל מאמץ לא לדחות התשובה אם היא ישנה,ולהפגין אמפטיה, סבלנות ואיכפתיות באופן נתינתה.

ayoosh

New member
גם אני בעד הגישה הישירה...

צריכה את עזרתכן
לומר ביחד את התשובה ואת הבהצלחה. מה שחשוב הוא שתהיה אחידות- כלומר, אם לא מוסרים תשובות בטלפון, אז לא מוסרים בכלל- ולא שמוסרים תשובות חיוביות ולא מוסרים שליליות, כי אז ברור לך שאם אומרים לך ש"לא מוסרים תשובות בטלפון" פירושו תשובה שלילית, ואפילו לא אמרו את זה חד משמעית. וחוץ מזה- טוב לראות אותך כאן
למי שלא זוכרת/מכירה, יעל הנחתה קבוצה של מטופלות שנזקקו לתרומת ביצית (נשים צעירות, אני? צעירה|בוקס) שיודעות מגיל צעיר על הצורך בתרומה). יוזמת הקמת הקבוצה היתה שרון 991 שכבר לא ממש כותבת כאן (אבל קוראת מדי פעם
)

יולי 02

New member
גם אני בעד הגישה הישירה

לומר ביחד את התשובה ואת הבהצלחה. מה שחשוב הוא שתהיה אחידות- כלומר, אם לא מוסרים תשובות בטלפון, אז לא מוסרים בכלל- ולא שמוסרים תשובות חיוביות ולא מוסרים שליליות, כי אז ברור לך שאם אומרים לך ש"לא מוסרים תשובות בטלפון" פירושו תשובה שלילית, ואפילו לא אמרו את זה חד משמעית. וחוץ מזה- טוב לראות אותך כאן
למי שלא זוכרת/מכירה, יעל הנחתה קבוצה של מטופלות שנזקקו לתרומת ביצית (נשים צעירות, אני? צעירה|בוקס) שיודעות מגיל צעיר על הצורך בתרומה). יוזמת הקמת הקבוצה היתה שרון 991 שכבר לא ממש כותבת כאן (אבל קוראת מדי פעם
)
גם אני בעד הגישה הישירה
עד כמה שזה כואב, תמיד האחיות וגם הרופא שלי נתנו לי את התשובה השליליתו/או את ההודעה להפסיק את הזריקות יחד עם קביעת תור להתחלת הטיפול הבא. תמיד חשבתי שזה הדבר הנכון ביותר. לפחות לגבי.

מצב
הנושא נעול.
למעלה