צריכה להתייעץ:)

צריכה להתייעץ:)

נואשתי מלחפש עבודה לשעות הלילה ולכן החלטתי לעבוד בשירות לקחות כמו סלקום,פלאפון וכולי בגלל שהם דורשים קורס של בין שבועיים לשלוש (אגב ידוע לכם אצל מי הקורס הכי קצר) החלטתי לעשות זאת בתקופת המבחנים כלומר חופשת המבחנים יש לי כ3-4 קורסים להבחן בהם בתקופה זו האם זה אפשרי בתקופה חשובה כתקופת המבחנים לצאת לקורס ועדיין לשרוד את כל המבחנים?

מיצי007

New member
נראה לי שכן.....

זה די סבבה. אני עובדת במירס ואצלנו פתחו הכנה חדשה לקורס שאורכו רק שבועיים-לסירוגין של בוקר וערב. אורנג' אם אני לא טועה נותנים את הקורס הכי ארוך. חופשת סמסטר זה די זמן מצויין לעבור את הקורס הזה, כי אין לחץ ממשי של לימודים ולפספס משהו, את רק צריכה ללמוד למבחנים בתכלס.....אז לומדים בערבים ובכל זמן אחר שלא נמצאים בקורס הכנה.

Lir האחת

New member
אני...

אישית לא הייתי מתכננת כלום לתקופת המבחנים. אני בתקופה כזאת הייתי משקיעה את כל האנרגיה שיש לי ללמידה ובזמן שאני לא לומדת, הייתי נחה ומחדשת כוחות לבחינה הבאה. אבל זה לא בהכרח אומר שזה לא אפשרי, זה מאוד אינדיבידואלי. אני למשל, למדתי פסיכולוגיה וברוב הקורסים הייתה לי כמות גדולה של חומר שהייתי צריכה ללמוד לקראת כל בחינה, ובהפרשי זמן די קצרים. אני הייתי מציעה לך, לבדוק את המרווחים שיש בין הבחינות, את כמות החומר של כל בחינה (פחות או יותר), באילו שעות הקורס וכו' ואז תעשי את השיקול שהכי מתאים לך. חשוב שתבדקי את כל זה מראש, ותהיי כמה שיותר ריאלית לגבי מה שאת מתכננת להספיק. בהצלחה

amazone

New member
מה עם המוקדים העירוניים?

תתחילי להפיץ את קורוץ החיים שלך לשם

למעלה