צריכה עזרה

Wicked Chick

New member
צריכה עזרה

החבר המתוק שלי הוא מכור נקי להרואין. הוא היה בגמילה והוא היה נקי 7 חודש, אבל אז הוא חזר לעשן גראס. והיום הוא רוצה לקחת טריפ. אני חושבת שזה לא רעיון טוב כי זה כאילו שהוא כל הזמן מחפש סטלה אחרת, קודם גראס אחר כך טריפים ואני מפחדת שבסוף הוא יחזור שוב לחומר(הרואין). אישית אין לי שום דבר נגד סטלה גם אני מעשנת מידי פעם וגם הייתי נדלקת פעם. אבל הבעיה היא שאצלו זה כמו מחלת ההתמכרות , כאילו הוא חייב להיות מכור למשהו. כשהוא חזר לעשן גראס זה היה בהתחלה מידי פעם אחר כך זה עבר לרק בערבים ועכשיו הוא מעשן מהבוקר עד הערב, זה מזכיר לי את המצב שלו לפני שהוא התחיל עם חומר וכך הוא נגרר לזה. לעזוב אותו זאת לא אופציה כי אנחנו שנתיים ביחד ואני מאוד אוהבת אותו ואני חושבת שאם באמת אוהבים בן אדם אז נשארים איתו בטוב וברע ומנסים לעזור לו במקום לזרוק אותו. אבל אני לא יודעת אפילו איך לגשת אליו הוא בכלל לא מקשיב לי, כשהוא נחוש בדעתו שום דבר לא יכול לעצור אותו. מה עליי לעשות? לעזוב אותו בשקט או לנסות לדבר איתו ואם כבר באיזה גישה לבוא?

כל הכבוד על הגישה שלך לנושא

אני לא יודעת אם מה שאני אומרת לך זה יתרום לעתיד שלכם ביחד.. אבל מה שכן את תוציאי אותו... תדברי עם אנשים שקרובים אליו מאוד, אולי זה נשמע קיצ'י אבל לפעמים רק זה יכול לעזור, תסבירי לו שאת רוצה רק לטובתו ורע לך לראות אותו ככה, תתפסי אותו ביום טוב ולא שיום שגכולו עצבים וזה רק יגרום לגרוע יותר מה שבטוח לא לעזוב אותו בשקט.. זה לא משו שצריך לעבור לסדר היום.. אם תשתקי אולי למראית עיין הכל יראה טוב, אבל זה רק יחמיר.. בהצלחה מותק :)

ד נ ע

New member
../images/Emo12.gif נסי בפורום אחר

זה פורום של סדרה בשם "אהבה זה כואב" ואין פה ייעוץ מוסמך. נסי לפנות לפורום מקצועי בעניין. בהצלחה

בכדי לאהוב מישהו...

צריך קודם לאהוב את עצמנו... בכך אנו נשמרים ועוזרים... ואם אנו לא נשמרים... אנחנו לא יכולים לעזור לאחרים...

למעלה