קארן יקרה

אביטל23

New member
קארן יקרה

חשבתי עליך עוד מאתמול כשנפרדנו וכבר היום מהרגע הראשון שהתעוררתי. מקוה שאת קצת יותר חזקה, קצת יותר אופטימית. אל תשכחי את כול מה שדיברנו עליו אתמול, קחי את הדברים באיזי, עדיף לעשות הכול בצעדים קטנים, אבל שכול הישג ישמר. שולחת לך עוד מטען של חיבוקים גדולים. אוהבת אביטל

קארן_@

New member
אביטלי שלי....

אני לא הלכתי לישון, אבל אני מניחה שאם הייתי נרדמת, הייתי חושבת עלייך גם לכשהייתי מתעוררת. מקשיבה לך, לוקחת באיזי, צעדים קטנים... כמו שאמרת. הלילה היה קשה. אבל הנה אני פה. לא יודעת כמה אופטימית אני אבל אני בכל זאת פה. מטען החיבוקים שלך ישאר לי לכל היום הארוך והמייגע שמחכה לי. אם ייגמר לי המטען, אזעיק אותך... נשיקות, קארן

אביטל23

New member
מקסימונת

אני נפלתי לי במיטה שדודה אתמול בלילה, כול העייפות התנקזה. שמחה שאת לוקחת באיזי, אל תמהרי לשום מקום, אף אחד לא רודף אחריך. מקוה שהלילה הזה יהיה יותר טוב מקודמו, אבל כמו שאמרת, הנה את פה. תנסי לדלות מעט אופטימיות. שמחה שהמטען שלי הגיע בשלום ואת עושה בו שימוש, אני תמיד פה בסביבה, ככה שתדאגי להתריע בזמן, ואני שולחת לך מטען מחודש. אני אהיה פה שוב בערב, אז עד אז קבלי מטען שונה, נשיקות (0: אוהבת אני

קארנינה...

יקירתי האהובה... רואה עד כמה את נאבקת. עד כמה את נלחמת. למרות שאין את בטוחה שיש למה... למרות שלא בטוחה שרוצה... למרות שהלב אומר אחרת... את לא מוותרת. את לא מרימה ידיים. אט אט ילדתי...כפי שאביטל אמרה לך בחן כה רב. ואנו כאן נספק לך מטען סדיר של כוחות וחיבוקים ונשיקות. נאהב אותך בכל האהבה שאין את נותנת לעצמך. וזה רק עד שתלמדי גם את לאהוב עצמך. כי את נפלאה ומדהימה וראויה לכל האהבה שבעולם כולו. אוהבת אותך ילדתי שולחת לך את כל הכוחות שרק יכולה ואלפי חיבוקים ונשיקות שיצטרפו לאלו של אביטל ומייק וכל שאר החברים. מחבקת חזק חזק ולא עוזבת אני.

קארן_@

New member
מאיה שלי....

קארנינה שלך לא נאבקת. היא סתם בורחת. כך קל לה יותר. להסתתר. היא אפילו טובה בזה... אני שמחה שאת מבינה לליבי, את חוסר הרצון הזה להמשיך. זה אולי נשמע קצת אנכי מצידי אבל בכל זאת תודה אתמול, אחרי שהתאוששתי מהעילפון המביך, ישר הטרידה אותי המחשבה אם לספר לכם או לא.... בתוך תוכי ידעתי שאין אני מסוגלת לשקר לכם כאן. לסביבתי כן. לכם לא. ואז חשבתי לעצמי כמה מאוכזבים אתם תהיו ממני, ואני הבטחתי לכם שאהיה בסדר... לא כדי להשתיק אתכם חלילה, כדי שלא תדאגו. ומצבור החיבוקים והנישוקים שלכם רק עוזר לשרוד את היום. תזכרו שהבטחתם לספק כשיגמר... ואמא מתקשרת עכשיו בהתלהבות, התגעגעתי אלייך ילדה שלי היא הכריזה. אל תקבעי כלום, היום ב-18:00 נשב בבית קפה ותספרי לי איך עברו הימים כשלא היינו. איפה אכלת ארוחת חג, איפה עשית שישי, למה לא בזבזת את כל הכסף שהשארנו לך? מה לא יצאת?? לא אמא.... שילמו עלי.... אתרץ. מבינה מאיה- את כל זה אני שונאת. פשוט מתעבת. זו אמא שלי ואני לא מסוגלת להגיד לה מה עובר עלי כי היא כ``כ תדאג וזה לא מגיע לה. תתכוננו, תכינו את היונה, אצטרך תוספת. שלך לעולם, קארן.

קארן...

כפי שכבר אמרתי אין הרבה מילים בפי היום...אז אשתמש בשירים. שיר של רמי קלינשטיין - מוכרחים להאמין (מילים-אמיר בן-דוד, לחן-רמי קלינשטין) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ אין מקום להתלבטות אין מקום גם לספק קשה לשמוע ההדף חזק והעצב משתק בסוף הכל יסתדר אולי אני תמים גם אם מעונן מסובך וקודר מוכרחים להאמין נעבור מסופה הזאת גם אם תמשך שנים כבר עברנו תקופות קשות חזרנו מחוזקים אין מקום לכל ספק אין מקום להיסוסים נעבור בסופה הזאת זה לא ימשך שנים בסוף הכל יסתדר אולי אני תמים גם אם מעונן מסובך וקודר מוכרחים להאמין... ילדה יפה שלי... מוכרחים להאמין. לא ברור במה...לפחות לא כרגע. אבל יהיה טוב יותר. נמצא את הדרך המוארת יבוא יום וגם לנו יתגלה האושר. קן נשרים שלם שבא הישר מהגולן שכני כבר בדרך אליך...אם הספקה מחודשת של חיבוקים ונשיקות אין סוף. אוהבת ומחבקת בלי מילים... אני.

למעלה