קבוצה לאימוני באולינג ומפגשים חברתיים מגיל 9

lollla

New member
קבוצה לאימוני באולינג ומפגשים חברתיים מגיל 9

ברצוננו לעניין אתכם בפעילות מעניינת ספורטיבית- חברתית לילדיכם – קבוצת באולינג לילדים החל מגיל 9, הקבוצה תפעל תחת חסות ספיישל אולימפיק שהיא עמותה לקידום ילדים עם לקויות מנטליות בענפי ספורט שונים (אתם מוזמנים להיכנס לאתר שלהם ברשת – www.soi.org.il
המאמן עבד עם יותר מ-1000 ילדים ונוער בעלי צרכים מיוחדים, איש מקסים שנרתם כל כולו לעבודה עם ילדים ונוער זה. האימונים יהיו בקצב ובהתנהלות המתאימה לילדים וילוו בטורנירים פעמיים בשנה מול ילדים אחרים ברחבי הארץ (ישנה גם אולימפיאדה בינלאומית של העמותה). המטרה היא לתת לילדינו תחושת השתייכות והצלחה בפעילות ספורטיבית ובקבוצה חברתית, תוך הנאה וכיף ללא לחץ תחרותי המאפיין את מוסדות הספורט הרגילים, וכמובן לטווח ארוך מאד, וגם לפתח קשרים חברתיים עם ילדים אחרים על בסיסי הפעילות המשותפת.
מעבר לאימונים, הקבוצה תשמש פלטפורמה למפגשים, טיולים, וכל מה שיתאים לילדים ולהוריהם. מיקי מיומן הן מקצועית והן באישיותו לגבש את הקבוצה, ויש כבר קבוצות של נערים ובוגרים שגדלו על בירכיו, חלקם הגיעו להישגים בארץ ובחו"ל, אך מה שחשוב יותר – התעצמו מבחינת רגשית, מנטלית וחברתית.

מיקי המאמן מזמין אתכם לחפש בגוגל כתבה אודותיו - הקלידו "מיקי ישראלי 10". ואנו מזמינים אתכם להצטרף לקבוצה המתגבשת. . בכל שאלה ניתן לפנות לאביטל [email protected] .

Navva

New member
עוד שאלות

אם הפריסה ארצית, יש סיכוי לקבוצה בבירת הנגב?

יש בבאר שבע מועדון באוליג עם ליגת מקומות עבודה מאוד פעילה.

כיצד הילדם מסתדרים עם המולת מועדון באוליג? האם בזמן האמונים שלהם המסלולים מיועדים רק להם ובמועדון אין פעיןלת נוספת?

lollla

New member
נאוה - לגבי פריסה ארצית - כנסי לאתר של

ספיישל אולימפיק. יש שםרכז של הענף וצרי עימו קשר. את צריכה לארגן מספיק משתתפים כדי להתחיל קבוצה (עד 10 ילדים) שתצמח עם הזמן. ישנן כבר קבוצות שפועלות שנים. למשל בהרצליה יש כבר כ- 40 חברה שממש גדלו על הבאולינג ויש שהגיעו לאולימפיאדה של ספיישל אול. ביוון אפילו. אבל החשוב ביותר זו ההעצמה הרגשית והאפשרות ליצור קבוצה חברתית שיוצאת יחד לטיולים בילויים וכו... לטווח ארוך

lollla

New member
היום התחלנו והיה נפלא - מוזמנים להצטרף....

הילדים היו במסלולים בפינה והיו שקועים במשחק. האמת שעבור חלקם בילוי בבאולינג מוכר מימי כיף בבית הספר, ימי הולדת וכו.... וגם האחרים נהנו מאד.
כמובן שהמסלולים רק שלהם אבל המועדון פעיל מין הסתם...
זה משחק נפלא שמתאים גם ללא ספורטיבים וגם מאפשר אינטראקציות נפלאות בין הילדים - שמבינים שהם לא רק בתחרות אלא גם בקבוצה שביחד תצבור נקודות . בנוסף, היו אינטראקציות נהדרות בקטעים שילדים התקשו או היו נסערים כי לא הצליחו באותו רגע. הילדים היו פשוט אמפטיים ,עודדו והיה ממש מרגש מהצד לראות אותם

יש עוד מקום בקבוצה בקרית אונו?

הבת שלי בת 11 וחצי ומאוד מעוניינת.
איך אני מכינסה אותה לקבוצה של קרית אונו?

רק לידיעתך הילדה באטרף. מאוד מחכה לפגישה.

האם יש אפשרות שאני נשארת בפנים בזמן המפגש שלכם או שאני מביאה אותה והולכת?

lollla

New member
אגב - למען הסדר הטוב - אני רוצה לציין שאני פה

על תקן הורה שרוצה שהקבוצה תצמח ושעוד ילדים יהנו ממנה. אין לי שום רווח כספי מהפעילות!!!

למעלה