קבלו אותנו במחיאות כפיים!

Yaniv-DC

New member
קבלו אותנו במחיאות כפיים!

מזל טוב לנו, מעריצי, חובבי ואוהבי האירוויזיון, מעתה גם לנו יש פורום! אז קדימה. תתחילו לכתוב. וכמובן, אם יש לכם מאמר שתרצו לפרסם, תשלחו לי לאי-מייל, ואם יש לכם קישורים שכדאי להוסיף תשרשרו כאן. וכל רעיון למה לעשות פה - יתקבל בברכות וחיבוקים. יניב לו הייתי פרנק נף...

reveal26

New member
סחתיק ../images/Emo66.gif

שיהיה בהצלחה, וכמו שאומר השיר "תן לו בעניבה" !

marco

New member
בהצלחה ואני אהיה כאן-הרבה ! ../images/Emo47.gif ../images/Emo97.gif

פשוט לא יאומן!

רק ביום שישי האחרון אמרתי לחבר שלי: "איתי, למה שלא תפתח פורום אירוויזיון? כל כך מתאים לך..." אז מסתבר שאיתי אחר טיפה את המועד, אבל אני מבטיח לך שהוא יצטרף במהרה לחברי הפורום הקבועים... הוא מהכבדים כבדים... ובאמת המון המון בהצלחה.... החתול

באמת תודה רבה על האמון הרב

אז זה מה שאתה חושב אה? אז דבר ראשון אני לא מהכבדים אני הכי כבד (ומי כמוך יודע...) דבר שני לך לעזאזל דבר שלישי "יאללה לך הביתה מוטי..." חכה חכה שאבא יחזור והכי חשוב "רק על הקווים, רק על הקווים".

Yaniv-DC

New member
שאבא כבר ילך למילואים?!

אחד הדברים שאמרתי לעצמי שאני צריך כאן בפורום זה את הבן אדם "הכי כבד", ולמרות שהשמועות אומרות שקוראים לו "אלון אירוויזיון" אני מוכן לקבל גם איתיים. מה מוכן? דורש! איתי ברוך הבא ותפקוד אותנו הרבה, הא?

סמוך עליו.......

הוא יפקוד אותכם עוד הרבה..... ואני אקפוץ מדי פעם להגיד לו שלום... אבל אני לא מתערב במה שהולך כאן! שלא תבין אותי לא נכון, אין לי שום דבר נגד אירוויזיון, אבל גם לי יש את הגבולות שלי....

FRESH FRUIT

New member
"המון המון בהצלחה!"- אמר שחר...

שהתאכזב קשות מהאירוויזיון השנה שנערך בדנמרק. בושה!! הא..! על אפ ש.. הזמר של אסטוניה היה חמוד.. הממ.. טוב, מספיק. איזה שירים הכי אהבתם השנה באירוויזיון? אני אהבתי את השירים: ANOTHER SUMMER NIGHT של מלטה. I´LL NEVER LET YOU GO של דנמרק. והשיר של יוון- כמובן. הפרי הטרי.

יניב1

New member
../images/Emo49.gif והמון ../images/Emo50.gif

די הופתעתי האמת שהקימו כאן פורום אירוויזיון... אבל בתור מעריץ נלהב לשעבר של התחרות הזאת אני בטוח שיהיה המון על מה לדבר כאן. אני מבין את הגבות שהורמו בעקבות הפורום הזה, אבל לכל אותם אנשים: צריך להבין את התחרות הזאת. רק אנשים שבאמת אהבו ועדיין אוהבים יכולים להבין את פשר פתיחת הפורום. אני כמובן, ביניהם... אז מיניב ליניב המון
ובהצלחה. תהיה בטוח שאני אפקוד את הפורום הזה (מה שיוסיף להתמכרות שלי)
ויוסיף לכם פה ושם גם מידע!
יניב (פורסטר) פורום אופרות סבון

Yaniv-DC

New member
ברוך הבא!

תראה... היו כמה פורומים אחרים שהרמתי גבה על פתיחתם ואז ראיתי כמה יפה הם הצליחו, אז מי יודע... אולי גם אנחנו נצליח... גם אופרות סבון צריך להבין, לא?
תבוא, תפקוד, ותענה על חידת השבוע ואולי תזכה ב

יניב1

New member
ובכן, אני מניח שאני חייב גם לך

על "פתיחת העיניים" שלי. כי ברגע שנפתח הפורום הזה מצאתי את עצמי קופץ נלהב וכבר מבטיח לתרום, עד שפתאום הבנתי שמה שהתחיל כהתמכרות לפורום סבון פתאום התגלגל לפורומים אחרים עד לאירוויזיון... ולמזלי תפסתי את עצמי בזמן והבנתי שצריך לעשות קאט. תמיד תהיה שמורה לי בלב פינה קטנה וחמה לתחרות הזאת, אבל הגיע הזמן שאני אתקדם, מהרבה בחינות. תהיה בטוח שאני אקפוץ פה ושם לראות איך הולך לכם ואם באמת יהיה צורך לתת לכם פה ושם חדשות, אבל אני בטוח שאני לא היחיד שמתמצא, ושתסתדרו נהדר. תודה בכל אופן ובהצלחה לאלתר.

../images/Emo6.gif יניבי!!! מזל טוב!! איזה יופי!../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif../images/Emo57.gif

שלום יניב!!! מה שלומך?! הגעתי לפני כשעה הביתה, ומה אתה חושב הדבר (הכמעט) ראשון שעשיתי?! לבוא לראות את הפורום שלך!!! זכרתי שאמרת שהוא יהיה מוכן.... כל הכבוד! אני גם אוהב אירוויזיונים...כמה "עליז" מצידי... טוב, עכשיו אני אלך לבקר אצל מרמלד ואופק... המון המון המון בהצלחה
משנה-תורן...לו הייתי מארי מרים ...

fantom

New member
מה אומר ומה אספר ../images/Emo47.gif

תראה מה זה עולם טוב קבלת קידום תוך שבוע רק לפני 4 ימים שותף לניהול בפורום חול ובקפיצה מטאורית לניהל פורום חדש דנדש אני אישית לא כל כך מתלהב מהארוויזיון אבל שמח שישראל מנצחת { כולה 3 פעמים } דרך אגב השיר הכי מהמם שהיה באירוויזיון הוא ללא ספק השיר " הללויה " וגם להקת אבבא [שיהיה] אז שיהיה לך המון אבל המון הצלחה ואני מבטיח לקפוץ מידי פעם אם מורן תרשה לי , ודיר באלק אתה לא נוטש אותנו בפורום ישראלים בחול - אתה נכס דרך אגב יניב - שמת לב שכל הזוכים הישראלים באירוויזיון היו ועודם תמנים???? כולל המקומות הגבוהים מה אני אגיד שילוב מנצח

Yaniv-DC

New member
תודה... והרחבה קטנה.

נכס? אני... יא תודה... עגבניות פחות אדומות ממני... אל תזלזל בישראל, למרות הפדיחות האחרונות (לא שלנו חלילה, של האנטישמים האלה שלא יודעים איך להצביע נכון). תיקון, בעצם הרחבה לרעיון הזוכים התימנים, אני דווקא טוען ששלוש תימניות זכו. כאילו, לא? פנטום ברוך הבא, נעשה עסק - אני לא נוטש את החבר´ה בחו"ל, מורן תרשה לך לבקר, הולך?

MARMELAD

New member
פינת הגזענות הקטנה

כמובן, הרי לתימנים, כמו לכושים בזמנם, אין טלויזיה בבית וגם, הם כולם דתיים אדוקים התוצאה - הם מבלים את כל שעות הפנאי שלםה בבית הכנסת שם הם לומדים לשיר והתוצאה - זכיות מבריקות באירוויזיונים אז חוץ מגלי עטרי, דנה ויזהר מיודענו אל נא נשכח את דפנה דקל שהגיעה למקום מכובד ואורנה דץ שגם עליה נטען שהיא תימניה

למעלה