קדנציה באינטר

sok777

New member
קדנציה באינטר

טוב, אז בהמשך להודעות שלי שנענו לא מעט והייתה התעניינות החלטתי לספר בקטנה על הקדנציה שלי באינטר. אם תאהבו, אני אמשיך הלאה. בקצרה על העונה הראשונה - עזבו: דקורט, סטאנקוביץ', סולארי וזלאטן. יחד ועם עוד שחקנים מהמילואים מכרתי ב44.5 מיליון ליש"ט (!) הבאתי: אייסטי (הקשר ההולנדי הצעיר מפ.ס.ו), מאוטיניו (הקשר הצעיר מליסבון), פרד (החלוץ של ליון) וד'אלסנדרו (הקשר של סראגוסה). סה"כ קניתי ב55 מיליון ליש"ט (10.5 מעל מה שמכרתי) פתחתי את העונה עם זכייה בסופר קאפ האיטלקי. תואר אחד מתוך ארבעה. מרבית העונה הייתי במקום הראשון בליגה, אך באפריל זה התהפך ועברתי למקום שלישי. כמו כן, באפריל גם עפתי ברבע-גמר ליגת האלופות ובחצי-גמר הגביע האיטלקי. בסוף, זכיתי באליפות דרמטית והשלמתי 2 תארים מתוך ה4 עליהם התחרתי, בשניים האחרים הגעתי לשלבים המאוחרים אבל לא הייתי מספיק טוב.
עונה שנייה - בעונה השניה, כהרגלי, כבר הייתי עם לא מעט כסף. בתחילה, כשקיבלתי את הקבוצה, היה לי במאזן הבנק פלוס של 25 מיליון ליש"ט. שנה בדיוק אחרי, היה לי פלוס של 100 מיליון ליש"ט (פי 4!). היה לי כמה כסף שצריך לקניית שחקנים. התחלתי דווקא ממכירה: מכרתי את וולטר סמואל הבלם ב2 מיליון ליש"ט ואת קמביאסו (שלרוב מוכרים בכמה? 15 מיליון? 20 מיליון גג?) ב30 מיליון ליש"ט ! ואז הגעתי למלאכה שלי. אחרי שבעונה לפני כן לא היה לי כמעט ספסל, וגם היו לי מושאלים שעזבו (קרספו, לדוגמא) הייתי צריך להביא יותר מ2 שחקנים. אז הבאתי: סלומון קאלו מצ'לסי - 15 מיליון ליש"ט מיגל ולוסו (שבמקור בספורטינג ליסבון) - 13.75 מיליון ליש"ט (סכום שחרור מולנסיה שקנו אותו) סטפאן קיבלינג מלברקוזן - 8 מיליון ליש"ט גונזלו רודריגז מויאריאל - 13.25 מיליון ליש"ט וההעברה הגדולה: מריו גומז משטוטגרט - 20 מיליון ליש"ט ההפרש בין ההוצאות להכנסות היה 36.5 מיליון ליש"ט. לא מעט, אבל עדיין נשאר לי במאזן בנק +60 מיליון.. פי כמעט 3 ממה שהיה לי עונה לפני כן. את העונה פתחתי בהפסד מעצבן בהארכה בסופר-קאפ למילאן (בדקה האחרונה חטפתי גול). אחרי אני בסוף אוקטובר והמקומות הם כאלו: בליגה: מקום 1, עם 2 נק' יותר ממקום שני (לאציו). יש לי 21 כיבושים ו2 ספיגות ב10 משחקים. בליגת האלופות: מקום 1 בבית עם 2 נצחונות ותיקו. יצאתי עם ברצלונה, דינמו בוקשרט ודינמו מוסקבה.

DrBall20

New member
לא יכול להתעלם מכמה דברים

קודם כל, אני בטוח שעם הסגל הנוכחי אתה תרוץ חזק ושההפסד למילאן הוא סתם מקרי.. עכשיו, קמביאסו? מכרת בכמה?!! טוווו-אובב את איברהימוביץ' מכרת? למה?!?! ובכמה? ו..אם כבר 20 מיליון, למה את מריו גומז? יש חלוצים הרבה יותר טובים ויותר צעירים שאתה יכול לקנות במחיר דומה.. עוד משהו, מיגל ולוסו.. איך הבאת אותו בסכום כזה זעום? ולנסיה האלה חמארים.. אהה וכמעט שכחתי.. קמביאסו.. מכרת בכמה?!?!

sok777

New member
:)

הסגל שלי מאוד טוב, אני מאוד מרוצה ממנו. אני רץ לאליפות ואני מתחרה על כל התארים. אם אני לא אזכה באליפות/גביע אירופה אני מתפטר בטוח. עם סגל כזה אני צריך לפחות מפעל אחד גדול ועוד אחד קטן... ההפסד בסופר קאפ צורם ומאכזב. הייתי עדיף בהרבה.. ביאוס (פשוט רציתי לנצח). איברהימוביץ' מכרתי כי הוא פשוט לא פגע. עד ינואר הוא כבש גול אחד כמדומני. ולא משנה מה עשיתי, איזה הוראות נתתי וכמה נזפתי / שיבחתי הוא פשוט לא פגע. מכרתי אותו ב26 מיליון ליש"ט. לא רציתי את מריו גומז, הוא לא כזה טוב.. כאילו, הוא חלוץ בסדר אבל יש לי חלוץ ענק אחד (אדריאנו) ו-3 חלוצים לא רעים בכלל. לא הצלחתי להשיג שום חלוץ אחר (ניסיתי את אגוראו, ברבאטוב, רוסי ועוד).

sok777

New member
סוף ינואר

טוב, אז כרגע יש קרב חזק על האליפות. אני במקום ה3 עם 41 נקודות מתוך 20 מחזורים - 12 נצחונות, 5 תיקו ו3 הפסדים. כבשתי 38 שערים וספגתי רק 9. המטרה שלי היא כמובן לזכות באליפות, אבל זה לא יהיה קל. מילאן מאוד התחזקה (יש לה סגל יותר טוב משלי) והיא עם 6 נק' מעליי. אני רוצה להגיע ל85 נקודות בסוף העונה (כלומר, לעשות בסיבוב השני עוד 44 נקודות ב18 מחזורים). כמו כן, בליגת האלופות בסוף סיימתי שני אחרי ברצלונה והוגרלתי לשחק נגד ריאל מדריד בשמינית הגמר. בגביע אני עכשיו רבע הגמר מול יובה, בדרך לחצי הגמר.

sok777

New member
מחזור 21 = מושלם

לאציו ומילאן מאבדות נקודות, אני מצמק את הפער בקלאסיות... קבלו את התמונה.

micL

New member
זה לא קיבלינג

האות המוזרה הזאת בגרמנית שנראית כמו B היא בעצם ST וכדי להיות יותר מעצבנים את הS מבטאים כמו ש' לכן זה קישטלינג

למעלה