קובץ לדוגמא

• פותח הנושא alzu
  • פורסם בתאריך

alzu

New member
קובץ לדוגמא

בהמשך לתשובתך האם ניתן לקבל קובץ דוגמא לתשובתך לדעתי זה פתרון מעולה להלל תשובתך: ברוך הבא למועדון. גנבת תוכנה היא מכה ידועה. אם תיתן למישהוא את הקובץ עם הסיסמא אין לך שליטה על כך שהוא לא יעביר את הקובץ בצירוף הסיסמא לגורם שלישי וכך הלאה. הנה רעיון למנגנון הגנה פרימיטיבי: בכל פעם שהגליון נפתח נבדק קיומו של קובץ טקסט מוסתר אם הקובץ קיים אז הגליון נפתח ללא בעיות. אם הקובץ חסר המקרו האוטומטי מיצר מספר אקראי ומציג אותו על המסך בצרוף דרך ליצור אתך קשר (טלפון EMAIL וכו´). כשיתקשרו אליך יתנו לך את המספר ואתה בעזרת נוסחה מתמטית שידועה רק לך תיצור מספר חדש (נגיד ריבוע המספר המקורי). את המספר החדש יזין המשתמש לתיבת הדו שיח שהציג המאקו. המקרו יבדוק באמצעות אותה פונקציה האם המספר שהוזן נכון, אם כן המאקרו ייצור את הקובץ הנדרש אם לא הוא לא יתן לפתוח את הגליון. כמו שאמרתי שיטה פרימיטיבית ובעיתית בעיקר להתקנות מרובות כי אתה צריך להחזיר טלפונים.

אין לי כרגע קובץ מוכן

למרות שבקרוב אני אכין כזה בכל אופן לא לפני סוף השבוע הבא. מה שכן יש לי, זה קובץ מוגן בזמן. כלומר, יש תאריך שאחריו הקובץ לא עובד. ההגנה מתבססת על התאריך של המחשב אבל גם מגלה אם שיחקו עם התאריך ואז גם ההגנה נכנסת לפעולה. דרך אגב, יש תוכנות (בתשלום) שפורצות את הסיסמאות של אופיס ואז כל ההגנה מתמוטטת. דבר אחרון, שרשר הודעות זה יותר נוח מאשר הודעה חדשה. בברכה, איציק

alzu

New member
הגנה

ראשית אשמח לקבל את הקובץ המוגן בזמן זה שיש לך ובמידה והקובץ שהינך מתכוון לרשום אותו יהיה מוכן אודה לך מראש על קבלתו

למעלה