קודם כל מזל טוב..

ענבל 1

New member
קודם כל מזל טוב..

האמת שהאהבה הכי גדולה שלי.. היא כלבים! היה לי כלב.. אוח, הוא היה הכי מדהים בעולם!! קראו לו פונץ', הוא היה איתי 5 שנים, קצת קשה לי לספר על זה, אבל בקיצור חוסר אחריות של אשה טיפשה, שהחליטה שכלב הזאב שלה, יכול להסתובב חופשי בלי רצועה ובלי מחסום, גרם למותו של כלבי האהוב.. הוא היה בן 5, שיטסו, מדהים ביופיו.. עברה קצת יותר משנה מאז, זו הייתה באמת טראומה עבורי, לראות את הכלב הקטן שלי נלעס בידי מפלצת אחרת, לא היה דבר קל לצפייה.. בכל מקרה, אני מחפשת עכשיו כלב חדש, התעורר בי הצורך בחבר קרוב, מהסוג שרק כלב יכול להיות, אני רוצה שהוא יהיה גור קטן (אחות פצפונת בבית), וזהו בערך, מוכנה לשלם, ולהבטיח לו את הבית הכי טוב שאפשר לתת. וגם מקווה להיות חלק פעיל בפורום.. סוף סוף פורום לטעמי.. בהצלחה..

© Tweety ©

New member
ענבל

אני מצטערת לשמוע על מה שקרה לכלב שלך,אני משערת שזה מאוד קשה. אבל קשה לי להגדיר את הכלב הזאב כמפלצת. תזכרי,אין דבר כזה כלב רע יש בעלים רע,אם הכלב תקף הוא עשה זאת בגלל שזה מה שהאישה שידרה לו וחינכה אותו. בהצלחה,במציאת הכלב/ה חדשה ותתחילי לחפש באגודות שמלאות בכלבים שמחפשים בית חם אני בטוחה שבסוף תמצאי. בהצלחה

keds

New member
מסכנונה ../images/Emo10.gif

אוייש אני מה זה מצטערת בשבילך על מה שקרה לכלב שלך
אתם צריכים שהיא תכניס את הכלב שלה להסגר או משהו או שאתם צריכים להתלונן

ענבל 1

New member
זה גם מה שאני אמרתי..

הלכנו למשטרה, אבל כולם שם ישנים... לא היה ממש עם מי לדבר.. ואותה אישה בשיא חוצפתה, הגיעה לביתי בבוקר למחרת, על מנת לבקש סליחה ולתת לי צ'ק על סך 6-0-0 שקלים כפיצוי.. הייתי בהלם!!! כמה אטומה היא יכלה להיות?? העפתי אותה מהבית, והיא בתמימות אמרה לי.."אבל זה רק כלב.." אם היא לא הייתה אישה מבוגרת הייתי פשוט מעיפה לה איזו סטירה טובה.. אחת כזאת שהייתה גורמת לה להבין ש"הסתם כלב" הזה היה חלק בילתי נפרד מהמשפחה, וכשהוא מת כולנו איבדנו חלק מעצמנו. כולי תקווה שאין עוד אנשים כמוה.. ושגם היא תשלם את המחיר על שניונת של חוסר אחריות!!

Shai Felton

New member
OMG../images/Emo41.gif../images/Emo79.gif

איזה אטימות! בעוד שבוע ב-17.5 זה יהיה שנה למוות של הכלבה שלי... מישהו חסר אחריות החליט לסוע בתוך שטח שאמורים לנסוע בו מאד לאט - מאד מהר! והוא דרס אותה
זה היה מאד עצוב... כלבה חדשה לקחנו רק לפני חודשיים

Snooopy Girl

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo107.gif

על הברכה החמה
כלבים זה באמת דבר נפלא הא? נשמע שממש אהבת את פונץ', מצטערת על אובדנך
לגבי החבר החדש - יש לנו פה בפורום שרשור כלבים למסירה, ואת מוזמנת לבדוק בקישורי הפורום באתרים, יש המון לוחות עם המון כלבים שמחכים לאימוץ, כמו כן גם יש את העמותות השונות, שווה לבדוק
לתת לכלב עזוב הדמנות שניה לבית אוהב וחם
.

ענבל 1

New member
תודה..

אני יודעת שכלבי זאב הם לא מפלצות, אבל עכשיו יש לי פחד נוראי מהם, אני פשוט משתתקת כשאני רואה כלב זאב, או לחילופין כל כלב גדול אחר.. אני עובדת על זה.. לגבי כל העמותות, אז חיפשתי כבר ואני מחפשת ללא הפסקה במשך החודשיים האחרונים, הבעייה שאין אף עמותה בירושלים (העיר שלי
!!!), ואין לי כל כך אפשרות לצאת ממנה (עבודה ולימודים).. אז אם מישהו מכם מכיר מקום בירושלים או אפילו באחד האיזורים ליד, אני אודה לכם מאוד!

Snooopy Girl

New member
גם אני מירושלים...../images/Emo13.gif../images/Emo41.gif../images/Emo107.gif

וזה באמת מבאס שאין פה כלום תמיד רציתי להתנדב, אבל בגלל שאין שןם דבר בסביבה אין לי אפשרות
אני אחפש בשבילך, ואודיע לך אם אמצא

ענבל 1

New member
../images/Emo107.gif

היא באמת מתוקה, אבל הלוואי שההורים המקסימים שלי היו מסכימים, הם רוצים רק זכר (ולטענת אמא שלי.. שיהיה גזעי בלבד.. אבל יש גבול!) טוויטי נתנה לי מספר טלפון של עמותת צער בעלי חיים בירושלים, רק חבל שהם סגורים בשבת..
אני אודיע לכם לגבי ההמשך (בתקווה שיהיה).. תודה רבה רבה..

Snooopy Girl

New member
מגניב..../images/Emo41.gif../images/Emo107.gif

פעם הם היו במרכז העיר, אבל אז הם עברו ביררתי לאן ואמרו לי לא.ת עטרות זה קצת רחוק

למעלה