קוטביות בגוף

משמעות1

New member
קוטביות בגוף

לפני כמה חודשים הייתי בטיפול אצל קינסיולוגית בקשר להזעת יתר. אחרי 2 טיפולים החלטתי שהיא לא עוזרת לי ועזבתי. היא אמרה שהזעת היתר נובעת מקוטביות בגוף או משהו כזה. האם אתם יודעים למה זה קשור?

freearth10

New member
טיפול שלא עזר... ../images/Emo13.gif

היי משמעות1, עבר הרבה זמן מאז הטיפול האחרון ועדיין אתה מחפש תשובות לדברים שיצאו בו וזה טיפול שלא עזר...
אני יכולה רק לנחש למה המטפלת הזאת התכוונה, כשהיא דיברה על קוטביות. לגופנפש שלנו יש יכולת לחמם ולקרר אותנו וכשהקרור לא מגיע לכל מקום יש באיזשהו מקום קצר. משהו עוצר את הזרימה של הרוח הקרירה ואז היא לא מגיעה לקצה הגוף: לידיים, רגליים, ראש, הוא נשאר חם ומנסה לצאת החוצה בעזרת הזיעה. יחד עם זה יכול להיות שהיא דיברה על קטבים אחרים: על ימין ושמאל, קדימה ואחורה, מעלה ומטה. מאיה

freearth10

New member
טיפ

היי משמעות1, הטיפ שלי הוא משהו שיכול לעזור לך לפזר את המיים. תניח את האגודל בקו עמוד השדרה (הקדמי) במקום בו מתחילה הסרעפת. את הזרת תניח על הטבור בקו הישר שבין הזרת והאגודל תניח את האמה שתסמן לנו את אמצע הדרך על הישר הזה. חבר את האצבע אל האמה, הרם את כל שאר האצבעות מהגוף ועשה שם עיסוי. אם המקום מרגיש לא נוח, סימן שאולי אתה לא שותה מספיק מיים, ואולי אתה שותה,אבל הם לא מתפזרים בגוף והעיסוי יכול לעזור. אני לא בטוחה שההסבר היה מספיק ברור ולא בטוחה שטיפ זה מה שיעזור לך כרגע, כי הוא במקרה הטוב יעזור לך עם התחושה המציקה אבל לא יטפל בסיבה שהביאה אותה. מאיה

לעזוב אחרי שני טיפולים אומר

חוסר רצינות משווע. אי אפשר להגיע לתוצאות משמעותיות אחרי שני טיפולים, ואם אתה מחפש תשובות לשאלות האלה - הכי נכון שתשאל את זאת שטיפלה בך ואמרה את המשפטים האלה.

משמעות1

New member
סליחה???

למה מי אתה שתקבע? חוסר רצינות משווע? אני? חתיכת ביקורתי שכמוך!!

freearth10

New member
אייי../images/Emo67.gif

היי משמעות1, אני מניחה שמה שסביון ניסה לאמר זה שלא עוזבים טיפול לאחר 2 מפגשים, כי אנחנו לא קוסמים ומה שקורה אצלך כבר תקופה מסויימת, אי אפשר לצפות שבשני טיפולים זה פפפפ...
נעלם, למרות שלפעמים זה קורה
. קינסיולוגיה היא תהליך, תהליך שמתחיל עם הטיפול הראשון (ואולי עוד קודם) ונמשך חודשים רבים לאחר ש"הטיפול" כבר הסתיים. ועובדה חודשיים אחרי, אתה כאן, מחפש. ומי שמחפש גם מוצא.
מאיה

להיפגע- זאת הבחירה שלך

לורוצה ח"ו שתפגע ממני שוב. אז קח את הדברים בנימה שהיית שומע אותם אם היית עומד מולי. סביון אמר מילים מסוימות, יכול להיות שהן קשות , אבל להיפגע מהן, ולכעוס, זאת הבחירה שלך בלבד. מישהו אחר יכל לבחור לצחוק ממנו ומהרעיונות שלו. ולכן, אם בחרת להיפגע, אל תכעס עליו שהוא זה שפגע בך. (נקודת מבט, שמאז שאימצתי אותה, החיים שלי נהיו יפים. ומאז, גם קשה לפגוע בי
) -------------------------------- לצפות לראות שיפור מ2 מפגשים של טיפול קינסיולוגי, נובע כנראה, מהמחשבה שזה כמו רפואה מערבית- לוקחים כדור ואחרי X זמן יורד החום. כי הכדור, הכריח את החום לרדת. או את החיידק למות. או את כאב הראש לחלוף. בטיפול קינסיולגי, הגוף צריך את הזמן שלו לרפא את עצמו. לא המדריך/המטפל הוא זה שמרפא אותך. אלא הגוף שלך מרפא את עצמו. אם סבלת מהזעת יתר במשך 3 שנים, תן צ'אנס! לפחות 3 חודשים. לא ביקשתי שתתן שנה מול שנה. תן חודש מול שנה. לפחות. תבין, שאלו תהליכים פנימיים, שהתועלת מהם תשאר איתך לתמיד. לא בונים בנין ביום אחד. אז בטח שלא בונים גוף ביום אחד. הטיפ שלי- לחזור לטיפול, והפעם עם יותר סבלנות. זכותך להחליף מטפל אם לא הרגשת הכי בנוח/ הכי אמין עם המטפלת הקודמת.

היי משמעות1

בדומה למה שמאיה כתבה לך, קוטביות של גוף קשורה לגלי אנרגיה שמשתנים ומתמזגים בגוף ומחליפים אנרגיות של + ו - בינם לבין עצמם. כאשר השריר מראה לנו שקוטביות זו אינה מאוזנת הקשר הרגשי הוא שיש השתלטות של הנקבי על הזכרי או להיפך. עיניינים של שליטה לוקחים פיקוד (זכרי) ומשתלטים על היצירתיות (נקבי) או להיפך. והמטרה היא להחזיר את הקוטביות לאיזון ולאחד את זרימת האנרגיה בגוף נפש שלא תהיה השתלטות של אחד הצדדים. מבחינת הגוף הפיסי, צידו הימני מלפנים הוא חיובי + וצידו השמאלי מלפנים הוא שלילי -. אם תיקח את אצבעות יד ימין - קמיצה ואצבע הן חיוביות ואמה וזרת הן שליליות. ביד שמאל ההיפך (האגודלים הם נטראלים). בכדי להתנסות, אם ניקח את האצבע של יד ימין נצמיד לאמה של יד שמאל, את האמה של ימין ונצמיד לקמיצה של יד שמאל, את הקמיצה של ימין ונצמיד לזרת של שמאל, ואת הזרת של ימין ונצמיד לאצבע של שמאל - אנו ניצור באופן מלאכותי קוטביות לא מאוזנת - כמו שתי אנרגיות מגנטיות שדוחות זו את זו. כדאי להתנסות ולשים לב מה קורה לנו בגוף, בתחושה, מחשבה, לכל מיני ניואנסים קטנים - וזה מה שאדם שהקוטביות שלו אינה מאוזנת חווה באופן קבוע. ע"פ גישת מוח אחד אנרגיה קוטבית בגוף חשובה מאוד ולכן מקבלת קדימות ונבדקת ומתוקנת (אם יש צורך) לפני כל המודים האחרים. עדי

תראה

בתהליך עבודה מוד הקוטביות יכול לעלות בשני מישורים. מישור ראשון כאיזון חשמלי, שהגוף מאותת לנו שהאנרגיה הקוטבית זקוקה לאיזון בכדי שהמודרך יוכל להפיק את המירב מהתהליך. במקרה כזה נעשה תרגילים שעובדים על המערכת החשמלית של הגוף שיחזירו את הקוטביות לאיזון. אני רק רוצה לציין שאם נבדוק במשך היום מספר פעמים את הקוטביות של הגוף, נוכל לראות שיש פעמים שהאנרגיה הקוטבית שבגוף לא מאוזנת והגוף מאזן אותה באופן אוטומטי. בתהליכי העבודה, בגלל החשיבות שבמוח אחד מייחסים לנושא הקוטביות (אנרגיה זו קשורה באופן ישיר למי שאנו במהות שלנו) אנו מעדיפים לבדקה לפני התהליך בכדי שלא יווצר מצב שהתהליך יתחיל בלי שהקוטביות הזו תהיה מאוזנת. המישור השני, קשור לכך שמוד זה עולה בתוך תהליך העבודה ואז הוא כבר בא לספר לנו סיפור. סיפור חיים שקשור לנושא. לעיתים העלאת סיפור זה למודע לבדו וההבנות שבעקבותיו מאזנים את הקוטביות ואם לא, אז התרגילים יאזנו. בנוסף, אחרי שהמודרך מבין מה קורה איתו שהקוטביות לא מאוזנת, שהוא מזהה את זה ביום יום, יש לו את הכלים לאזנה (אם בתרגילים או במודעות). לכן אם המדריכה שלך אמרה לך שהזעת היתר קשורה לקוטביות של הגוף (ועוד לא נתקלתי בקשר הזה, למרות שאיני שוללו) אולי כדאי לך ליצור איתה שוב קשר רק בכדי לקבל את האינפורמציה והתרגול, או ללכת למדריך אחר. בהצלחה עדי

למעלה