קומוניזם

קומוניזם

יש לי אוסף די גדול של כל דבר....אבל כל דבר שקשור בקומוניזם. סיכות, מדליות, מדים, כומתות, בולים, שטרות כל דבר....החל מסבא לנין ועד היושב ראש מאו... אשמח לקבל דברים, להתחלף ואפילו לקנות

פורמלין

New member
מעניין מאוד

האם אתה האספן שהופיע בכתבה במגזין "שלך" של ידיעות אחרונות לפני כמה שבועות? מה מושך אותך בתקופת הקומוניזם? האם הדברים משפיעים עלייך בחי היום יום? מה הדבר הכי מטורף שעשית בכדי להשיג פריט לאוסף שלך?

תשובה לפורמלין

א. לא הופעתי בשום מגזין אבל אני בהחלט אשמח להופיע. ב. יש לי "סטיה" אישית בנושא. אני משוגע על כל מה שקשור לקומוניזם מבחינה הסטורית, פוליטית ואומנותית (סגנון הריאליזם הסוציאליסטי- יש עכשיו תערוכה מעניינת בבית הבאוהאוס בת"א למי שמתעניין). ג. אני קשור לזה פוליטית גם אבל לא נכנס לזה...חבל סתם לריב אני לא אוהב. ד. אחלה שאלה- "מה הדבר הכי מטורף שעשיתי כדי להשיג פריט לאוסף שלי". ובכן- יש לי מלא דברים מוזרים שעשיתי- הייתי בבודפשט בחורף שעבר והלכתי ביום קפוא ממש לשוק פישפשים לקנות מכל מיני זקנים שם מדליות ועוד כל מיני דברים. יש לי מלא דברים שהשגתי בדרכים לא דרכים מכל מיני אנשים שמכירים אנשים שמכירים אנשים וככה מתגלגלים עם אוסף...וכל פעם שמשיגים משהו זה נותן סיפוק שאין כמוהו...אין כמו להשלים סריה של מדליות או למצוא משהו שחיפשת הרבה זמן.זהו להפעם, אשמח לתגובות.

אופס שכחתי

אה ובקשר להאם זה משפיע עלי בחיי היומיום. אז ככה- התשובה היא כן. יש לי גם כל מיני חולצות שקשורות בנושא וכולם כהר מכירים אותי באוניברסיטה (כל מי שלומד איתי לפחות) כשרוט רציני בקטע הזה. וחוצמזה כל פעם שאני מדליק את הטלויזיה אני מסתכל אם יש סרטים בנושא. כל פעם שאני גולש אני נכנס לאתרים בנושא ואני יכול פשוט שעות על גבי שעות לקרוא ולקרוא ולראות תמונות ומדליות- זו שריטה אני יודע :)

פורמלין

New member
כולי תקווה שדרך הפורום תמצא אנשים

נוספים שאוספים פריטים הקשורים לאותה תקופה. אם תרצה, תוכל להעלות תמונות של האוסף לפורום או פריטים אהובים במיוחד ואני אפתח גלריה מיוחדת לנושא

למי שמתעניין

למי שמתעניין זה אתר של הבנאדם הכי שרוט, מחוק ובעוט שראיתי בחיי הוא מטורף עד כדי כך, שהוא אוסף גם זיופים של מדליות וכאלה... תראו באתר.

למעלה