קומונת "סודות" מזמינה אתכם לבקר

ulter ego

New member
קומונת "סודות" מזמינה אתכם לבקר

קומונת סודות מקבלת אתכם בברכה! לכל אחד מאיתנו, מי שלא יהיה, יש סוד שתמיד שמור עימו, אם לא כמה סודות. אנחנו כאן כדי שתוכלו לפרוק את הסודות האלו, ואולי להרגיש יותר טוב, או פשוט לעניין אותנו במה שיש לכם לומר. פונקציית "הודעת אורחים" הופעלה במיוחד בשבילכם בכדי שתוכלו לכתוב את הסוד שלכם באנונימיות מוחלטת. כל סוד שתספרו כאן ישמר בסוד. אנחנו פה כדי לשמוע ולא בשביל לשפוט אף אחד. תהנו...

TAINTED SAINT

New member
אבל אני את הסודות שלי מעדיף לספר כאן...../images/Emo13.gif

לטוב או לרע כולם כבר יודעים כאן שאני הנכד של ג'ק המרטש,שאבא שלי היה בין היורים בקנדי,שדודתי השתתפה במבצע 'אנטבה' מחופשת לקנגורו ענק שגרם להתקף לב לשניים מהחוטפים,שמורתו של בני שוב בהריון ממנו,ושבחודש האחרון הייתי עצור פעמיים כחשוד ברצח עם....גם טענו שאני מבריח יהלומי דם ושעזמי בשארה ברח מהארץ בעקבות 'טיפ' ממני... חוץ מזה אני איש-זאב,בוגד באשתי עם השכנה שבעלה משרת בקבע,מגדל באדניות במרפסת פרג להפקת אופיום לשימוש אישי,והייתי בין אלו שנחקרו באזהרה בקשר לצלחת המעופפת שנגנבה מבסיס פלמחים ונמכרה לאיראנים... רגע,עוד סודות ? טוב,נו,אני ממארגני מצעד הגאווה בירושלים [מפני שבן אחותי מייבא בנדנות צבעוניות שאנחנו מתכננים למכור במחירים מופקעים ללא קבלות לצועדים],בנוסף לכך אני שייך לרשת פדופילים בין לאומית הסוחרת בתמונות תועבה של גדולי עולם בילדותם,כרגע יש לי למכירה צילום מצהיב של סטאלין בגיל שלוש,עושה בעצמו מעשה מגונה בעזרת
חוץ מזה אני מאמין באמונות טפלות,משחית מידותיהן הטובות של חד הוריות [עדיפות לבעלות רכבי שטח 4x4],עוסק בפולחנים אסורים בלילות ירח מלא,ומאמין שהגולם מפראג הייתה סוכנת 'מוסד' לפני שיצאה לפנסיה..... שששש,אבל אל תספר לאף אחד,בסדר
יאללה,עכשיו תורכם לשפוך.... TAINTED SAINT
למי יש למכירה תמונה של י. בבייבי דול עושה פוזות לאחר מקלחת ? שמעתי על קיומה של תמונה כזאת.... מציע תמורתה צילום של י. בחצאית קש מהאיטי...

סויה 1

New member
סודות ושקרים...

לא נעים לי לספר ,אבל זה סוד שאני שומרת בבטן כבר הרבה זמן,וגם המוסד אסר עלי לדבר עד לאחרונה...תראו,אני אינני מתנשאת ושלא ישמע לכם כיהירות מצידי...הכל אמת גם אם זה נשמע מופרך לחלוטין. מצד שני,אולי לא כדאי לגלות...מה זה ייתן לי?. טוב לא אמתח אתכם יותר...אני הבת של ה"נסיכה אנסטסיה" ,שהייתה בתו של הצאר הרוסי האחרון.כן כו דם כחול זורם בעורקי...
גם מצד אבי,אין לי במה להתבייש...סבי ז"ל היה חברו הטוב של לנין ונחשב לאחד מהאידיאולוגים הראשיים של המהפכה הקומוניסטית. הדוד שלי היה מהמתכננים של רצח ארלוזורוב,ודודתי השתתפה בביצועו. "הגולם מפראג"- חברתי היקרה הייתה סוכנת כפולה...גם של המוסד וגם של המודיעין הגרוזיני.(הקורבה רקדה על שתי חתונות).כיום היא אחת מהמנהלות הבכירות ב-
כלבתי האהובה היא הנכדה של לאסי...הכלבה המיתולוגית.
. תנו כבוד
יש לי תמונה של י. מדגמן תחתונים...

למעלה