קופאיות דן לשעבר

• פותח הנושא gen1
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

mister K

New member
לגולש המצוי

רתם רתם רתם...
התכוונתי שטעיתי במילה כמדוני והמילה היא כמובן כמדומני. ומכיוון שההודעה לא עלתה וקבלתי דף של תקלה כתבתי שוב עם המילה הנכונה ואז ראיתי שגם התגובה הקודמת [עם השגיאה] עלתה . לכן בקשתי למחוק.
לגולש המצוי
זה נראה כאילו התכוונת לכך שטעית בתוכן ההודעה.

mucool2

New member
גם למנהל הפורום... ../images/Emo69.gif

לגולש המצוי
זה נראה כאילו התכוונת לכך שטעית בתוכן ההודעה.
גם למנהל הפורום...

A r i e T

New member
ועד מתי נסעו כרטיסניות טייגר בקו 5?

נכון מאוד ואלה הכרטיסניות
שפעלו עד קיץ 1993 בקו 5.
פשוט אני זוכר מהילדות שראיתי כרטיסניות MAN ורציתי לנסוע באחת מהן. בפעם היחידה אי פעם שנסעתי בכרטיסנית (אוטו עם 3 דלתות, ככה קראתי להן) זה היה דווקא טייגר בקו 5 (אני עדיין זוכר את הפרצוף של הכרטיסן).

אוהד11

New member
הטייגרים פעלו בקו 5 עד 24/10/84,

פשוט אני זוכר מהילדות שראיתי כרטיסניות MAN ורציתי לנסוע באחת מהן. בפעם היחידה אי פעם שנסעתי בכרטיסנית (אוטו עם 3 דלתות, ככה קראתי להן) זה היה דווקא טייגר בקו 5 (אני עדיין זוכר את הפרצוף של הכרטיסן).
כאשר הם הוחלפו ע"י הכרטיסניות מדגם M.A.N הנ"ל. חלק מהטייגרים היו ג'מבו וחלק מדגם ישן יותר

nahag

New member
לא יכול להיות

כאשר הם הוחלפו ע"י הכרטיסניות מדגם M.A.N הנ"ל. חלק מהטייגרים היו ג'מבו וחלק מדגם ישן יותר
לא יכול להיות
אני נכנסתי לדן ב1991 ועבדתי על 277 288 289 וכול הסידרה והיתה עוד פעילה ולחלק מהם הוחלף המנוע למאן. ואחר כך שונו המספרים ל 988 987.

אוהד11

New member
כוונתי שהם הפכו לרזרבות של הקו ואת

לא יכול להיות
אני נכנסתי לדן ב1991 ועבדתי על 277 288 289 וכול הסידרה והיתה עוד פעילה ולחלק מהם הוחלף המנוע למאן. ואחר כך שונו המספרים ל 988 987.
כוונתי שהם הפכו לרזרבות של הקו ואת
הנסיעות הסדירות ביצעו 1001 עד 1022

הטייגר האחרון בדן הופעל בקו 31

לא יכול להיות
בחודש אוגוסט 1997 !!! כאוטובוס רגיל ולא כרזרווה. סחבק היה שם.......

nahag

New member
יש לנו צילמים בווידאו

בחודש אוגוסט 1997 !!! כאוטובוס רגיל ולא כרזרווה. סחבק היה שם.......
יש לנו צילמים בווידאו
יש לנו צילמים בווידאו של 1313 נוסעת עד לפני חצי שנה בצפון בהסעות!!!!!!!!!!!!!!!!

אני מודה לך מראש בשם צוות ההנהלה

לא של דן
הוידאו נמצא אצל ראש אגף התנועה מצי. אני אבקש ממנו להוריד את זה למחשב ואז תראו את זה כולם.
אני מודה לך מראש בשם צוות ההנהלה
והחברים הזוטרים ! אני הזוטר מכולם !

מצב
הנושא נעול.
למעלה