קוריאה בטלויזיה - 26.08-01.09

kiCkiC

New member
ראשון 26.08

HOT סרטים 13:31 מי לקח את הקלטת? Who`s Got The Tape? (ש.ח. שני 11:33) קומדיה. ראש תאגיד גדול שצולם ללא ידיעתו בשעה ששיחד פוליטיקאי, יוצא למירוץ אחר הקלטת, לפני שזו תגיע לידיים הלא נכונות. עם: יון דונג-גוון, לי סאונג-ג`ין, בימוי: צ`ו ג`ין-גיו (דרום קוריאה 2004). ד. קוריאה

kiCkiC

New member
שני 27.8

HOT סרטים 11:33 מי לקח את הקלטת? Who`s Got The Tape? קומדיה. ראש תאגיד גדול שצולם ללא ידיעתו בשעה ששיחד פוליטיקאי, יוצא למירוץ אחר הקלטת, לפני שזו תגיע לידיים הלא נכונות. עם: יון דונג-גוון, לי סאונג-ג`ין, בימוי: צ`ו ג`ין-גיו (דרום קוריאה 2004). ד. קוריאה HOT סרטים 01:08 מעשה בשתי אחיות A Tale of Two Sisters (ש.ח. שלישי 03:28) אימה. שתי אחיות החוזרות לביתן, לאחר שהייה במוסד לחולי נפש, נאלצות להתמודד עם חוסר שפיותה ואכזריותה של אימן ועם רוח המסתובבת בבית. עם: קים קב-סו, יום ג`ונג-אה, בימוי: קים ג`י-וון (דרום קוריאה 2003). ד. קוריאה

kiCkiC

New member
שלישי 28.08

HOT סרטים 03:28 מעשה בשתי אחיות A Tale of Two Sisters אימה. שתי אחיות החוזרות לביתן, לאחר שהייה במוסד לחולי נפש, נאלצות להתמודד עם חוסר שפיותה ואכזריותה של אימן ועם רוח המסתובבת בבית. עם: קים קב-סו, יום ג`ונג-אה, בימוי: קים ג`י-וון (דרום קוריאה 2003). ד. קוריאה TV5 04:00 צפון ודרום קוריאה תעודה על צפון ודרום קוריאה, שתי מדינות הנחצות ע``י גבול פיסי ואידאולוגי ואשר חולקות שפה, תרבות ומוצא משותפים. הדרום המודרני שונה מאד מהצפון, הסובל ממשטר קומוניסטי, כלכלה כושלת ורעב. צרפת 2005. ש.ח.

kiCkiC

New member
רביעי 29.08

YES3 23:57 להרגיש בבית Bin-Jip/3-Iron (ש.ח. חמישי 10:48) דרמה. צעיר שנוהג לפרוץ לבתי עשירים ונהנה מהשהייה בהם, מבלי לגנוב דבר, מציל יום אחד דוגמנית מידי בעלה המתעלל, ומתאהב בה. עם: לי סונג-יון, ג`יי הי, גוון היוק-הו. במאי: קים קי-דוק. דרום קוריאה/יפן, 2004.

kiCkiC

New member
חמישי 30.8

YES3 10:48 להרגיש בבית Bin-Jip/3-Iron דרמה. צעיר שנוהג לפרוץ לבתי עשירים ונהנה מהשהייה בהם, מבלי לגנוב דבר, מציל יום אחד דוגמנית מידי בעלה המתעלל, ומתאהב בה. עם: לי סונג-יון, ג`יי הי, גוון היוק-הו. במאי: קים קי-דוק. דרום קוריאה/יפן, 2004. HOT PRIME 19:25 המארח The Host (ש.ח. שישי 15:05) מותחן אימה בדיוני מהפנט ועטור שבחים. עולמה של משפחה קוריאנית משתנה, לאחר שמפלצת מסתורית עולה מהנהר של סיאול וחוטפת את בתה הקטנה. עם: סונג קאנג-הו, בימוי: בונג ג`ון-הו (דרום קוריאה 2006). ד. קוריאה

kiCkiC

New member
שישי 31.08

HOT PRIME 19:25 המארח The Host (ש.ח. שישי 15:05) מותחן אימה בדיוני מהפנט ועטור שבחים. עולמה של משפחה קוריאנית משתנה, לאחר שמפלצת מסתורית עולה מהנהר של סיאול וחוטפת את בתה הקטנה. עם: סונג קאנג-הו, בימוי: בונג ג`ון-הו (דרום קוריאה 2006). ד. קוריאה MGM 02:10 יונגארי -מפלצת מן המעמקים Yongary-Monster From The Deep מד``ב. מפלצת פרה-היסטורית זוללת דלק, מתעללת בסיאול בירת דרום קוריאה. עם: ג`יונג ים נאם וקאנג מון. במאי: קים קי דוק. דרום קוראיה/יפן 1967.

kiCkiC

New member
שבת 01.09

HOT PRIME 18:40 להרגיש בבית Bin-Jip/3-Iron דרמה. צעיר שנוהג לפרוץ לבתי עשירים ונהנה מהשהייה בהם, מבלי לגנוב דבר, מציל יום אחד דוגמנית מידי בעלה המתעלל, ומתאהב בה. עם: לי סונג-יון, ג`יי הי, גוון היוק-הו. במאי: קים קי-דוק. דרום קוריאה/יפן, 2004.

למעלה