קורסי בחירה -מי מה כמה למה ואיך?

shaggi

New member
קורסי בחירה -מי מה כמה למה ואיך?

אחרי עמילה מייגעת על בניית מערכת (שכמובן לא הסתיימה) ויש עוד מלא קורסים חופפים שצריך לבדוק מה עושים איתם אז הגיע השלב שצריך לבחור קורס בחירה. עכשיו זה נשמע פשוט 2 נ"ז ולשבץ במקומות שיש לי בהם חורים אבל... אני לא מוצאת רשימה שכזו של חוגי בחירה. ניסיתי לעשות חיפוש בקטלוג קורסים וזה פשוט לא מציג תוצאות שהם לא היסטוריה וכל מיני דברים שממש אני לא אקח בתור קורס בחירה מישהו? עזרה...

מה את כן מחפשת?

ואת תמיד מוזמנת לקחת קורסי בחירה מהחוג למתמטיקה

כבשה200

New member
אני לא חושבת שמערכת הקורסים מעודכנת עדיין

במלואה, יש קורסים שמופיעים כסמסטר א שבעצם הם מסמסטר ב בוודאות תחכי עוד שבוע שבועיים עכשיו, את תמיד יכולה לחפש במערכת קורסים לפי נקודות או יום ושעה שנוחים לך

flutter girl

New member
../images/Emo207.gifשאלה לגבי מועדי רישום../images/Emo39.gif

סופסופ המערכת עובדת לי (מסתבר שהייתה תקלה עם המשתמש שלי, מזל שהתקשרתי לאוניברסיטה...) ועכשיו רציתי לדעת - בדף של מועדי הרישום רשומים ימים ושעות מאוד מאוד ספציפיים לרישום. האם הכוונה שרק בזמן הזה ניתן יהיה להרכיב מערכת? כמו כן, למי שלומד במסלול דו-חוגי - אם הרישום לכלכלה הוא לפני הרישום למשפטים, אני אמורה להסתמך על ה"מערכת" שנשלחה לי במייל מהחוג לכלכלה, ועל-פיה להירשם למבוא לכלכלה א' וב' שאלה שני הקורסים היחידים של כלכלה שאני לומדת בשנה א'? אשמח אם תוכלו לענות לי, אני כל כך מבולבלת מההרשמה הזאת!

hilapi

New member
אני יודעת לענות רק על השאלה הראשונה

בדף של מועדי הרישום רשומים ימים ושעות מאוד מאוד ספציפיים לרישום. האם הכוונה שרק בזמן הזה ניתן יהיה להרכיב מערכת?כן,רק בזמן הזה ניתן יהיה להרשם לקורסים שמרכיבים את המערכת שלך. את פירוט הקורסים שאת אמורה לקחת ניתן לראות בקטלוג הקורסים ובעצם להרכיב לעצמך את המערכת כעת,אך ההרשמה בפועל נעשית במועדים הרשומים בדף.

למעלה