קו 060 ומטרופולין.

מצב
הנושא נעול.
קו 060 ומטרופולין.

קו 060 ומטרופולין.
ממתי מפעילה אותו מטרופולין? והאם זה נכון שהוא נלקח מאגד ללא מכרז? ולמה? תודה.

levikon

New member
באמת רציתי לדעת האם יש או אין שיפור

קו 060 ומטרופולין.
מאז שמטרופולין קיבלו את הקו הזה (ואת קוים 44,45) מאגד?

A r i e T

New member
לדעתי יש, לפחות בקו 44

מאז שמטרופולין קיבלו את הקו הזה (ואת קוים 44,45) מאגד?
לדעתי יש, לפחות בקו 44
אני זוכר את ה"תדירות" שהיתה לקו 44 בשנת 1999-2000 כשהייתי חייל. בשבוע שעבר נכנסתי לראשונה לאתר של מטרופולין, ולפי ההתרשמות שלי, בהחלט יש שיפור (שמי שהרוויחו ממנו בעיקר הם החיילים של בסיס שבטה). אבל העניין הוא שבעוד קצת פחות מחודשיים תהיה לי ההזדמנות לחוות בעצמי את השינויים שעברו על הקו הזה.

תגובה לשלושת השואלים

קו 060 ומטרופולין.
תגובה לשלושת השואלים
מטרופולין מפעילה את הקוים 44,45,60 מזה שנה מאז 15/2/2006 אני לא חושבת שזה באמת מעניין אם נלקח במכרז או לא העיקר שהם יותר זולים מאגד בהרבה וכן יש שיפור כי יש יותר קווים במשך היום למי שרוצה לנסוע דרומה מב"ש

../images/Emo45.gif

הוא נקנה מאגד?
האוטובוס הנ"ל נקנה ע"י מטרופולין מאגד?

אוהד11

New member
בעבר חיילים במדים לא שילמו בקווים

מה פשר ה-0? מעולם לא הבנתי...
בעבר חיילים במדים לא שילמו בקווים
בני שלוש ספרות. לפיכך הוסיפו את הספרה 0 לקווים שנכללו בהסדר נסיעת חיילים במדים חינם אין כסף. לימים קבעו שהסדר זה חל על כל קווי האוטובוסים, למעט קווי אילת והערבה, ו"התעצלו" להוריד את 0 מהמספר

eladts

New member
ראשי אגד לא היו בשיעור חשבון

בכל מקרה...,
לרוב מדובר בקווים בינעירוניים הממוספרים במספרי קו דו-ספרתי,מעין הדגשה שלא מדובר בקו עירוני.
כשהמורה לימדה של-0 בתחילת מספר אין משמעות. בחולון היו פעם שני קווים: 95 שיצא ממערב רשל"צ והגיע לאזור ו-095 שהמשיך עד אוניברסיטת בר-אילן. קו 095 בוטל למיטב ידיעתי אבל עדיין נותרו כמה שלטים בתחנות.

846

Active member
יש לו משמעות במס' של

כשהמורה לימדה של-0 בתחילת מספר אין משמעות. בחולון היו פעם שני קווים: 95 שיצא ממערב רשל"צ והגיע לאזור ו-095 שהמשיך עד אוניברסיטת בר-אילן. קו 095 בוטל למיטב ידיעתי אבל עדיין נותרו כמה שלטים בתחנות.
יש לו משמעות במס' של
קווי אוטובוסים...

אלון 58

New member
בחשבון אין לזה משמעות...,

בחשבון אין לזה משמעות...,
ובקווי תח"ץ יש לזה משמעות.

אלון 58

New member
למה?

אם זה מבלבל אז אין.
למה?
מה יותר פשוט אם כבר מקיימים מספור קווים בינעירוניים במספרים דו ספרתיים,,להבדילם מקווים אורבניים ע"י הוספת 0 לפניהם?יש בבאר-שבע קו אגד 031 שנוסע בין התחנה-המרכזית לקבוץ חצרים,נכון שזה קו ותיק יותר,אבל מה רע להבדילו מקו 31 העירוני,שמופעל כיום ע"י מטרודן בין מסוף התח"צ לשכונה הדרומית נוה-זאב?כאן טמון לדעתי הגיון מסוים.

amit1270

New member
מה יותר פשוט?

למה?
מה יותר פשוט אם כבר מקיימים מספור קווים בינעירוניים במספרים דו ספרתיים,,להבדילם מקווים אורבניים ע"י הוספת 0 לפניהם?יש בבאר-שבע קו אגד 031 שנוסע בין התחנה-המרכזית לקבוץ חצרים,נכון שזה קו ותיק יותר,אבל מה רע להבדילו מקו 31 העירוני,שמופעל כיום ע"י מטרודן בין מסוף התח"צ לשכונה הדרומית נוה-זאב?כאן טמון לדעתי הגיון מסוים.
מה יותר פשוט?
הכי פשוט - לא לתת לקווים בינעירוניים/פרבריים מספרים שמתחילים ב-0 מהתחלה... לא חסרים מספרים 1XX או 2XX באזור הדרום, ככל הידוע לי.

מצב
הנושא נעול.
למעלה